رفتن به مطلب

مشکل در سرچ گوگل

mohammadghpr

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی یه برگه اصلی میزنم و برگه فرعی داخل گوگ حتی اگه عنوان برگه ی اصلی ام بزنم باز برگه فرعی میاد بالا مثال :

یه برگه میزنم تعمیرات چایی ساز و یه برگه میزنم تعمیرات چایی ساز سامسونگ ولی وقتی داخل گوگل تعمیرات چایی ساز رو سرچ کنم بازم تعمیرات چایی ساز سامسونگ رو بالا میاره 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

یه مشکل  دیگه ای که دارم اینه که داخل گوگل بعضی وقتی تگ بالا میاره به جای صفحه ممنون میشم کمکم کنید .

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، mohammadghpr گفته است :

سلام من وقتی یه برگه اصلی میزنم و برگه فرعی داخل گوگ حتی اگه عنوان برگه ی اصلی ام بزنم باز برگه فرعی میاد بالا مثال :

یه برگه میزنم تعمیرات چایی ساز و یه برگه میزنم تعمیرات چایی ساز سامسونگ ولی وقتی داخل گوگل تعمیرات چایی ساز رو سرچ کنم بازم تعمیرات چایی ساز سامسونگ رو بالا میاره 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

یه مشکل  دیگه ای که دارم اینه که داخل گوگل بعضی وقتی تگ بالا میاره به جای صفحه ممنون میشم کمکم کنید .

سلام وقتی یه محصول یا برگه با عنوان مثل : تعمیرات چایی ساز سامسونگ میزنید دیگ توی برچسب ها نزنید تعمیرات چایی ساز

تگ رو باید جوری بزنید ک موضوع اصلی عنوان داخلش نباشه

اینجوری گوگل قاطی میکنه ک کدومو نشون بده و بخاطر همین برچسب و نشون میده

راجب مطلب اولم از گوگل وب مستر برگه اصلی رو فیچ کنید باز برسی کنید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohammadghpr گفته است :

سلام. این موردی که براتون پیش اومده یه مورد طبیعی هست. محتوای مطلب فرعی تون و لینک سازی و مواردی که برای گوگل مهم تر هست غنی تره و طبیعتا این مسئله پیش میاد. در مورد برچسب هم همینطوره. نامک برچسب فارسی هست و برچسبها مطالب بیشتری رو نشون میدن که از نظر گوگل چنین صفحه ای از محتوای فعلی شما بهتر بوده.

در هر صورت جابجایی لینکها و هدفمند کردن جستجو مسئله ای هست که نیاز به تحلیل و دانش و بررسی موردی داره، باید حتما با یه کارشناس سئو مشورت کنید و صرفا با تاپیک در هیچ انجمنی جواب نخواهید گرفت.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mohammadghpr گفته است :

حداقل میشه کاری کرد که بغل برگه که تو گوگل archive نزنه ؟؟ میره داخل تگ میشه کاری کرد همه برن تو برگه و نرن داخل تگ؟

این موارد همه مربوط به سئو میشن، مباحث کنونیکال و ریدایرکتها و... که نیاز به تخصص داره. با یه کارشناس سئو مشورت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...