رفتن به مطلب

مشکل با پلاگین سئو Rank math

reza10

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من افزونه Parsi date  رو برای اصلاح تایخ های سایتم نصب کردم و برای سئو هم افزونه rankmath  رو دارم

ظاهرا این دو با هم مشکل دارن و من هر روز این ارور رو میگیرم

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 79 از پرونده //plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Exception: DateTime::__construct(): Failed to parse time string (۱۳۹۹-۰۶-۲۸ ۲۱:۰۸:۱۷) at position 0 (�): Unexpected character in/plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php:79
Stack trace:
#0 //plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php(79): DateTime->__construct('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB9-\xDB\xB0\xDB\xB6-\xDB...')
#1 /h/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/search-console/class-search-console.php(141): RankMath\Helper::get_midnight('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB9-\xDB\xB0\xDB\xB6-\xDB...')
#2 //wp-includes/class-wp-hook.php(287): RankMath\Search_Console\Search_Console->dashboard_widget()
#3 //wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters('', Array)
#4 /h

ظاهرا با تاریخ مشکل داره و تیم سازنده پلاگین سئو هم تایید کردند که مشکل با پلاگین تاریخ شمسی دارن

لطفا راهنماییم کنیم که چطور مشکل رو حل کنم ؟ 

چطور میشه کلاس های این پلاگین رو از تاریخ شمسی جدا کرد ؟ 

ممنون

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت اطلاع رسانی، این مورد رو بررسی و بهتون اطلاع میدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...