رفتن به مطلب

فراخوانی یک وب سرویس بعد انتشار محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام وقتی یک محصول ایجاد کردم یک وب سرویس فراخوانی بکنم که اطلاعات محصول به یه دیتا بیس ارسال کنه  از اکشن woocommerce_update_product استفاده میکنم عمل میکنه ولی تو بخش ویژگی وقتی چنتا ویژگی به محصول میدم و ذخیره تغییرات میزنم هنگ میکنه و باید بروز رسانی بزنم تا از اون حالت خارج بشه،شما چه اکشنی پیشنهاد میکنید برای پیاده سازی این سناریو؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mostafahdd گفته است :

سلام

من میخوام وقتی یک محصول ایجاد کردم یک وب سرویس فراخوانی بکنم که اطلاعات محصول به یه دیتا بیس ارسال کنه  از اکشن woocommerce_update_product استفاده میکنم عمل میکنه ولی تو بخش ویژگی وقتی چنتا ویژگی به محصول میدم و ذخیره تغییرات میزنم هنگ میکنه و باید بروز رسانی بزنم تا از اون حالت خارج بشه،شما چه اکشنی پیشنهاد میکنید برای پیاده سازی این سناریو؟

سلام. به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

لطفا با save_post تست کنید. اگه جواب نداد باید داخل ویرایش محصول کلیک راست کنید و inspect element بگیرید و به تب console برید. بعد ویژگی ها رو ذخیره کنید و ببینید دقیقا چه اتفاقی میفته. دیباگ وردپرس رو هم فعال کنید تا بتونید لاگ خطا رو بخونید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون من این قسمت با save_post_product نوشتم و گفتم اگر پارامتر update فعال بود وب سرویس فراخوانی بشه که درست شد یک سوال دیگه من میخوام وقتی که استرداد میزنم باز وب سرویس فراخوانی بکنم و به ازای آیتم های مسترد شده دیتا ارسال کنم به سرویس باید از چه اکشنی استفاده کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mostafahdd گفته است :

ممنون از راهنماییتون من این قسمت با save_post_product نوشتم و گفتم اگر پارامتر update فعال بود وب سرویس فراخوانی بشه که درست شد یک سوال دیگه من میخوام وقتی که استرداد میزنم باز وب سرویس فراخوانی بکنم و به ازای آیتم های مسترد شده دیتا ارسال کنم به سرویس باید از چه اکشنی استفاده کنم

خواهش میکنم. برای سوال جدیدتون میتونید از اکشن زیر استفاده کنید:

woocommerce_order_status_cancelled

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...