رفتن به مطلب

افزایش میزان استفاده از منابع وردپرس

amzzm75

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من حدود دو ساله دارم از سرور مجازی استفاده میکنم و فقط یه سایت روی این سرور دارم

سرور من 2 هسته cpu با توان 2.2gHZ داره و 2 گیگ هم رم داره

اخیرا وقتی خودم پنل مدیریت سایتمو باز میکنم میزان استفاده از cpu به 80 درصد و گاهی به 100 درصد میرسه و باعث میشه cdn سایتم خطای 502 بده (اگه دو نفر در حال بازدید سایت باشن که کلا پنل مدیریت برام باز نمیشه و حتی پنل دایرکت ادمین سرور هم خیلی کند میشه)

به نظرتون منابع سرور من برای وردپرس کافی نیست؟

افزونه جدیدی نصب نکردم فقط یه افزونه برای اضافه شدن دکمه های واتس اپ و تلگرام اضافه کردم که فکر نمیکنم چیز خاصی باشه

لینک به ارسال

سلام، با پشتیبانی سرویس دهندتون مطرح کردید ؟ چون اینطور که میگید جدیدا اینطور شده و افزونه و قالب خاصی هم نصب نکردید، یبارم اگر افزونه هاتون رو غیر فعال کنید حداقل مطمئن میشید مشکل از سمت افزونه ها هست یا خیر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

با سلام

من حدود دو ساله دارم از سرور مجازی استفاده میکنم و فقط یه سایت روی این سرور دارم

سرور من 2 هسته cpu با توان 2.2gHZ داره و 2 گیگ هم رم داره

اخیرا وقتی خودم پنل مدیریت سایتمو باز میکنم میزان استفاده از cpu به 80 درصد و گاهی به 100 درصد میرسه و باعث میشه cdn سایتم خطای 502 بده (اگه دو نفر در حال بازدید سایت باشن که کلا پنل مدیریت برام باز نمیشه و حتی پنل دایرکت ادمین سرور هم خیلی کند میشه)

به نظرتون منابع سرور من برای وردپرس کافی نیست؟

افزونه جدیدی نصب نکردم فقط یه افزونه برای اضافه شدن دکمه های واتس اپ و تلگرام اضافه کردم که فکر نمیکنم چیز خاصی باشه

سلام. ببینید این مسئله خیلی موارد رو داره که باید بررسی کرد:

1- آیا از ووکامرس استفاده میکنید؟

2- آیا بروزرسانی ای داشتید در این مدت؟

3- آیا مطمئنید که هاستینگتون تغییری در کانفیگ سرور ندادن؟

4- ایا ماژولهای نصب شده روی سرور بروز هستن یا بروزرسانی شدن این مدت؟

5- افزونه ای که نصب کردید، نال شده بوده یا از مارکت ایرانی خریداری کردید؟

6- آیا وقتی با VPN سایت رو باز میکنید، سرعت وبسایت خوبه؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

با پشتیبانی سرور که صحبت کردم گفتن دلیلش پر شدن SWAP بود که سرور رو ریستارت کردن و مشکل حل شد

ولی برام سواله که چرا این اتفاق افتاده و همچنین هنوز هم کندی سرعتو حس میکنم ولی به منابع سرور خیلی فشار نمیاد

1. بله از ووکامرس استفاده میکنم

2. نه بروزرسانی نداشتم

3 معمولا تغییری نمیدن

4. بله من هر هفته چک میکنم و بروز میکنم

5.من معمولا افزونه نال شده نصب نمیکنم و از مارکت های ایرانی میخرم

6. تغییر آنچنانی حس نکردم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، amzzm75 گفته است :

.من معمولا افزونه نال شده نصب نمیکنم و از مارکت های ایرانی میخرم

این مورد همون افزونه نال شده هست فقط نال شده غیر رایگان هست قبلا در این خصوص در انجمن توضیح داده شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...