رفتن به مطلب

مشکل در سربرگ سایت

Ali349

پست های پیشنهاد شده

با سلام ارز ادب
دوستان من یه مشکل شاید ساده ولی خیلی پیچیده برا خودم دارم اینکه تو قالب یه گزینه برا ثبت نام هست ولی بعد ورود یا ثبت نام میخوام کلمه پنل رو نشون بده ولی همچنان کلمه ثبت نام کنید رو رو دکمه نشون میده میشه یه راهنمایی بهم بکنید؟

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، Ali349 گفته است :

با سلام ارز ادب
دوستان من یه مشکل شاید ساده ولی خیلی پیچیده برا خودم دارم اینکه تو قالب یه گزینه برا ثبت نام هست ولی بعد ورود یا ثبت نام میخوام کلمه پنل رو نشون بده ولی همچنان کلمه ثبت نام کنید رو رو دکمه نشون میده میشه یه راهنمایی بهم بکنید؟

سلام. نمیدونم دقیقا منظورتون چیه ولی دو علت داره:

1- افزونه کَش درست عمل نمیکنه. باید افزونه ای رو یکار بگیرید که با قالب همخوانی بیشتری داره و قابلیت تفکیک کش کاربران وارد شده و بازدید کننده که وراد نشده رو داشته باشه.

2- مشکل از ترجمه قالبتون هست. با نرم افزار poedit میتونید ترجمه ها رو تغییر بدید و یا از افزونه های ترجمه استفاده کنید.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ali349 گفته است :

ولی بعد ورود یا ثبت نام میخوام کلمه پنل رو نشون بده ولی همچنان کلمه ثبت نام کنید رو رو دکمه نشون میده میشه یه راهنمایی بهم بکنید؟

سلام به انجمن خوش آمدید قالبتون رایگان هست یا براتون طراحی شده

امکان داره دستورات شرطی رعایت نشده باشه اگر به کدنویسی تسلط ندارید و خریداری کردید به پشتیبانی قالبتون بگید براتون بررسی کنن.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. نمیدونم دقیقا منظورتون چیه ولی دو علت داره:

1- افزونه کَش درست عمل نمیکنه. باید افزونه ای رو یکار بگیرید که با قالب همخوانی بیشتری داره و قابلیت تفکیک کش کاربران وارد شده و بازدید کننده که وراد نشده رو داشته باشه.

2- مشکل از ترجمه قالبتون هست. با نرم افزار poedit میتونید ترجمه ها رو تغییر بدید و یا از افزونه های ترجمه استفاده کنید.

سلام دوست عزیز خوب هستین

متاسفانه دو روش رو هم تست کردم ولی ظاهرا قالب ایراد داره که دقیقا نمیدونم به کدوم قسمت کدش باید مراجه کنم تا فیکسش کنم 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام به انجمن خوش آمدید قالبتون رایگان هست یا براتون طراحی شده

امکان داره دستورات شرطی رعایت نشده باشه اگر به کدنویسی تسلط ندارید و خریداری کردید به پشتیبانی قالبتون بگید براتون بررسی کنن.

سلام و ارز ادب مهندس راگنار 

ارزم به خدمتتون قالب رو خریداری کردم از یه سایت خیلی معروف که خیالم راحت باشه ولی قالبشون پر از ایراده که خیلیاشو با افزونه فیکس کردم و تو این مورد پشتیبانی قالب میگه به طور پیش فرض این امکان تو قالب وجود نداشت و نمیتونن کد نویسی کنن و گفتن که خودم با کد نویسی درست کنم در حالی که کد نویسی بلد بودم از ته قالب نمیخریدم!!!!

4569.PNG

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Ali349 گفته است :

سلام و ارز ادب مهندس راگنار 

:D اسدیان هستم

در 13 ساعت قبل، Ali349 گفته است :

ارزم به خدمتتون قالب رو خریداری کردم از یه سایت خیلی معروف که خیالم راحت باشه ولی قالبشون پر از ایراده که خیلیاشو با افزونه فیکس کردم و تو این مورد پشتیبانی قالب میگه به طور پیش فرض این امکان تو قالب وجود نداشت و نمیتونن کد نویسی کنن و گفتن که خودم با کد نویسی درست کنم در حالی که کد نویسی بلد بودم از ته قالب نمیخریدم!!!!

سایت معروف منظورتون تم فارست هست؟ چون اگر از یک سایت ایرانی خریدید در واقع یک محصول نال شده رو خریداری کردید. و متاسفانه طبق قوانین انجمن بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست به نظرم بهتره که کلا قالبتون رو عوض کنید یا یک قالب رایگان استفاده کنید یا از وبسایت های مرجع مثل تم فارست تهیه کنید

https://themeforest.net/

در مورد محصولات نال شده و فروشگاه های ایرانی هم قبل تر در انجمن بحث شده که به نظرم بخونید میتونه براتون مفید باشه

موفق و پیروز باشید.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...