رفتن به مطلب

تغییر کلمات صفحه محصول

mostafa1322

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، mostafa1322 گفته است :

با سلام

بعضی کلمات در صفحه محصول وجود دارند مثل تعداد . یا عدد

خواستم بپرسم آیا اینها رو میشه تغییر داد و چیز دیگه بجاشون نوشت . اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

افزونه های زبان معمولاً اين امکان رو بهتون ميدن که عبارات رو برای يک زبان سايت ( مثلاً اگه سايت شما فارسی هست معادل همون کلمه به فارسی يه کلمه ديگه جايگزين کنيد )
ميتونيد از اين ويژگی افزونه های زبان استفاده کنيد مثلاً افزونه Polylang فکر ميکنم اين نياز شما رو براورده کنه !

به عکس زير از افزونه Polylang که من روی سايتم نصب دارم توجه کنيد ! الان مثلاً من زبان اينگليسی هم دارم ولی ميتونم عبارت فارسی هم عوض کنم !

Screenshot_159.png.5be1bcacbd46fa9c1246aaaa5b801e93.png

مثلاً اينجا من عبارت درباره رو جستجو کردم
يک عبارت درباره سايت از ويجت پيدا کرد
من عبارت فارسی درباره سايت رو تغيير دادم درباره اين سايت !
شما نيازی نيست اگه سايتت دو زبانه نيست عبارت انگليسی يا زبان ديگه رو وارد کنيد

Screenshot_160.thumb.png.13a5ccb8ba6269ed4e1f913e0dc4b628.png

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، mostafa1322 گفته است :

تشکر از پاسختون

همینکار رو قبلا انجام دادم . سیو میشه اما در نمایش همون رو نشون میدهyyyyyyyyur.jpg

سلام. احتمالا این موارد داخل کدها قرار دارن و جوری هم نوشته شدن که تابع gettext زبان php روشون اعمال نمیشه و طبیعتا افزونه های ترجمه هم کاری ازشون ساخته نیست. با توسعه دهنده قالب و افرونه هایی که دارید باید ارتباط بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...