رفتن به مطلب

افزودن خودکار متن به انتهای پست

پست های پیشنهاد شده

درود،

میدونم این پست شاید تکراری باشه اما نمیخوام تاپیک قدیمی رو بالا بیارم .

سوال من اینه که چطور میتونم به انتهای هر مطلب سایتم یک متن دلخواه اضافه کنم و  برای طرح اون هم از کلاسی که نوشتم استفاده کنم.

راه حل چیه؟

چند تا کد رو امتحان کردم اما استایل کلاس اعمال نمیشد...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

درود،

میدونم این پست شاید تکراری باشه اما نمیخوام تاپیک قدیمی رو بالا بیارم .

سوال من اینه که چطور میتونم به انتهای هر مطلب سایتم یک متن دلخواه اضافه کنم و  برای طرح اون هم از کلاسی که نوشتم استفاده کنم.

راه حل چیه؟

چند تا کد رو امتحان کردم اما استایل کلاس اعمال نمیشد...

سلام. کدش که مثل کد زیر هست ولی باید استایلها رو یا داخل فایل style.css قالب وارد کنید و یا داخل css اضافی وردپرس. البته به شکل زیر هم میشه استفاده کرد:

add_filter( 'the_content', 'ywp_add_box_after_blog' , 20 );
function ywp_add_box_after_blog( $content ) {
	$my_content = '<div class="my-blog-sign">متن من</div>';
	$style      = '<style>.my-blog-sign{width:100%;display:block;padding:15px 30px;text-align:center;background:black;color:white}</style>';
 	$content    = $content . $my_content . $style;

return $content;
}

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. کدش که مثل کد زیر هست ولی باید استایلها رو یا داخل فایل style.css قالب وارد کنید و یا داخل css اضافی وردپرس. البته به شکل زیر هم میشه استفاده کرد:

add_filter( 'the_content', 'ywp_add_box_after_blog' , 20 );
function ywp_add_box_after_blog( $content ) {
	$my_content = '<div class="my-blog-sign">متن من</div>';
	$style      = '<style>.my-blog-sign{width:100%;display:block;padding:15px 30px;text-align:center;background:black;color:white}</style>';
 	$content    = $content . $my_content . $style;

return $content;
}

ممنون

من استایلی دارم اینه که به آیکون هم قبل متن داره. با این کد میتونم :before رو بزارم؟ 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

ممنون

من استایلی دارم اینه که به آیکون هم قبل متن داره. با این کد میتونم :before رو بزارم؟ 

خواهش میکنم. بله همه قواعد css رو میتونید استفاده کنید

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

خواهش میکنم. بله همه قواعد css رو میتونید استفاده کنید

ممنون

اگه من از قبل استایل رو تعریف کرده باشم آیا نیازی هست خط 4 رو که در اون خط استایل میدیم رو بزارم یا خیر؟ 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

ممنون

اگه من از قبل استایل رو تعریف کرده باشم آیا نیازی هست خط 4 رو که در اون خط استایل میدیم رو بزارم یا خیر؟ 

خیر نیازی نیست. چون گفتید که استایلها اعمال نمیشن احتمال دادم که با استایلهایی که تعریف میکنید یه مشکلی هست. این راهکار رو گفتم که بدونید استایلها بدرستی اعمال میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...