رفتن به مطلب

ایجاد سایت دیکشنری

پست های پیشنهاد شده

با سلا خدمت همه دوستان گرامی:

من میخوام داخل سایتم یک صفحه درست کنم که داخلش یک دیکشنری فارسی آلمانی باشه مشابه سایت https://dic.b-amooz.com/

دوستان پیشنهادی دارند چطور میتونم اینکار رو بکنم؟ افزونه ای پیشنهاد میدید؟

آیا api وجودد اره ک بشه مستقیم اطلاعات رو ازون گرفت مثلا بتونم خود گوگل تزاسلیت رو بیارم تو سایت یا مشابه این ها

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، sajjad.1156 گفته است :

با سلا خدمت همه دوستان گرامی:

من میخوام داخل سایتم یک صفحه درست کنم که داخلش یک دیکشنری فارسی آلمانی باشه مشابه سایت https://dic.b-amooz.com/

دوستان پیشنهادی دارند چطور میتونم اینکار رو بکنم؟ افزونه ای پیشنهاد میدید؟

آیا api وجودد اره ک بشه مستقیم اطلاعات رو ازون گرفت مثلا بتونم خود گوگل تزاسلیت رو بیارم تو سایت یا مشابه این ها

سلام. این لینک شامل کلیه افزونه های مخزن وردپرس در این زمینه است. بررسی کنید و مناسبترینش رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. این لینک شامل کلیه افزونه های مخزن وردپرس در این زمینه است. بررسی کنید و مناسبترینش رو انتخاب کنید.

با عرض سلام و وقت بخير خدمت آقا يزدان عزيز

ممنون لطف و محبت شما هستم.

شما يا ديگر دوستان با اين اپلاگين ها كار كرديد؟ پينشهادي نداريد كه دوم بهتر هستند؟ من بررسي كردم خيلي تفاوتي در توضيحات نداشتند و همه خوب بودند.

سوال بعد كسي از دوستان نسخه pro اين پلاگين ها رو نداره؟ يا جايي براي فروش باشه

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، sajjad.1156 گفته است :

با عرض سلام و وقت بخير خدمت آقا يزدان عزيز

ممنون لطف و محبت شما هستم.

شما يا ديگر دوستان با اين اپلاگين ها كار كرديد؟ پينشهادي نداريد كه دوم بهتر هستند؟ من بررسي كردم خيلي تفاوتي در توضيحات نداشتند و همه خوب بودند.

سوال بعد كسي از دوستان نسخه pro اين پلاگين ها رو نداره؟ يا جايي براي فروش باشه

سلام. ممنونم. بنده کار نکردم حقیقتا. در مورد نسخه تجاری هم که طبق قوانین گروه، پرسش و پاسخ در موردشون ممنوعه. در مورد خرید چنین محصولاتی هم اکیدا توصیه میشه که محصولات رو از مارکتهای رسمی مثل وبسایت توسعه دهنده محصول و یا تم فارست خریداری کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...