رفتن به مطلب

عضوگیری در وردپرس و مشکل دیدگاه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتتون بخیر ، سایت وردپرسی دارم میخوام عضوگیری کنم اونم به تعداد بالا ، به نظرتون وردپرس توان تحمل حجم بالایی از ممبرها رو داره؟ یعنی دیتابیتس سنگین و با مشکل مواجه نمیشه؟ میترسم فشار زیادی به سایت بیاد.

مورد بعد اینکه چطور میشه دیدگاه های هر پست برای ممبر ارسال کننده همون پست نمایش داده بشه و امکان رد یا تایید یا پاسخ به عهده صاحب همون پست گذاشته بشه؟

با تشکر:)

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

سلام وقتتون بخیر ، سایت وردپرسی دارم میخوام عضوگیری کنم اونم به تعداد بالا ، به نظرتون وردپرس توان تحمل حجم بالایی از ممبرها رو داره؟ یعنی دیتابیتس سنگین و با مشکل مواجه نمیشه؟ میترسم فشار زیادی به سایت بیاد.

مورد بعد اینکه چطور میشه دیدگاه های هر پست برای ممبر ارسال کننده همون پست نمایش داده بشه و امکان رد یا تایید یا پاسخ به عهده صاحب همون پست گذاشته بشه؟

با تشکر:)

سلام. من بیش از 60 هزار کاربر رو روی وردپرس دارم و مشکلی نداره، اما مسئله اینه که دیگه نمیشه روی هاست اشتراکی و بعد از یه مدت سرور مجازی چنین اعدادی رو مدیریت کرد. هر سیستمی وقتی از یک مقداری بیشتر رشد میکنه نیاز به منابع سخت افزاری بیشتر داره که  البته ارتباط مستقیمی با قالب و افزونه هایی که استفاده میشه داره.

در مورد سوال دومتون متوجه نشدم که منظورتون دقیقا چیه؟ ولی این افزونه امکان این رو میده که دسترسی خاصی برای کاربران ایجاد کنید. با این حال فکر نمیکنم قابلیت تایید کامنت برای نویسنده هر مطلب رو بتونید با افزونه ها فعال کنید و باید دست به کد بشید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

وقت بخیر، 

وردپرس قوی ترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا هستش که حتی بزرگترین سایت های دنیا هم با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا سایتشون رو به جلو می‌برند. 

برای سوال دومتون، اول باید امکان ارسال مطلب توسط کابران بگذارید در سایت و به صورت خودکار نظرات برای منتشر کننده ارسال میشه. 

ممنونم ، چندتا نقش کاربری نویسنده ایجاد کردم همونطور که فرمودین نظرات هر کدوم از نویسنده ها توسط خودشون قابل تاییده و این عالیه.;) اما یه مشکلی هست اعلان وجود دیدگاه برای همه نویسنده ها قرار میگیره و این خوب نیست.

فرض بفرمایید توی سایت 100 تا کامنت در پست های مختلف درج بشه ، چون در اعلان دیدگاه همه نویسنده ها عدد 100 نمایش داده میشه گیج میشن و امکان گشتن بین این دیدگاه ها طاقت فرسا هست. راه حلی برای این مشکل به نظرتون میرسه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. من بیش از 60 هزار کاربر رو روی وردپرس دارم و مشکلی نداره، اما مسئله اینه که دیگه نمیشه روی هاست اشتراکی و بعد از یه مدت سرور مجازی چنین اعدادی رو مدیریت کرد. هر سیستمی وقتی از یک مقداری بیشتر رشد میکنه نیاز به منابع سخت افزاری بیشتر داره که  البته ارتباط مستقیمی با قالب و افزونه هایی که استفاده میشه داره.

در مورد سوال دومتون متوجه نشدم که منظورتون دقیقا چیه؟ ولی این افزونه امکان این رو میده که دسترسی خاصی برای کاربران ایجاد کنید. با این حال فکر نمیکنم قابلیت تایید کامنت برای نویسنده هر مطلب رو بتونید با افزونه ها فعال کنید و باید دست به کد بشید.

سلام ، بابت این حجم از ممبر بهتون تبریک میگم B) حتما نوع هاست رو مد نظر قرار میدم ، ولی متوجه نشدم اگر هاست اشتراکی و سرور مجازی مناسب نیست ، چه گزینه ای رو پیشنهاد میدین ؟

در مورد سوال دومم خوشبختانه قابلیت تایید کامنت توسط نویسنده در وردپرس وجود داشت . اما همونطور که برای آقای رهام هم توضیح دادم متاسفانه وقتی یک کامنت برای یک پست ثبت میشه اعلانش برای همه نویسنده ها نمایش داده میشه ، این مشکل رو چطور میشه حل کرد که وقتی دیدگاه برای یک نویسنده خاص گذاشتند اعلانش فقط برای ایشون قابل نمایش باشه و خبردار بشه.

لینک به ارسال
در 37 دقیقه قبل، roham.mpk گفته است :

وقت بخیر،

بنده امتحان کردم روی سایت خودم و اعلان مربوطه به کاربر ناشر ارسال میشه از طریق ایمیل (اگه ایمیل صحیح و بدون ایراد باشه).

عزیز دل اون اعلان نه ، منظورم اون اعلانی هست که در پنل مدیریت وردپرس کنار عبارت دیدگاه ها نمایش داده میشه

لینک تصویر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، roham.mpk گفته است :

بله درسته متوجه منظورتون شدم.

بنده امتحان کردم و این مشکل نبود میتونید یکبار کش رو پاک کنید و اگه از افزونه کش استفاده میکنید غیرفعال کنید و مجددا امتحان کنید.

افزونه ها رو غیرفعال کردم ، تاثیری نداشت ، متاسفانه کامنت دیگران رو هم در اعلان ها نمایش میده !!! عجیبه

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

سلام ، بابت این حجم از ممبر بهتون تبریک میگم B) حتما نوع هاست رو مد نظر قرار میدم ، ولی متوجه نشدم اگر هاست اشتراکی و سرور مجازی مناسب نیست ، چه گزینه ای رو پیشنهاد میدین ؟

در مورد سوال دومم خوشبختانه قابلیت تایید کامنت توسط نویسنده در وردپرس وجود داشت . اما همونطور که برای آقای رهام هم توضیح دادم متاسفانه وقتی یک کامنت برای یک پست ثبت میشه اعلانش برای همه نویسنده ها نمایش داده میشه ، این مشکل رو چطور میشه حل کرد که وقتی دیدگاه برای یک نویسنده خاص گذاشتند اعلانش فقط برای ایشون قابل نمایش باشه و خبردار بشه.

سلام. ممنونم. ببینید از یه جایی به بعد هم نیازه که قالب اختصاصی ای داشته باشید که نیاز به صفحه ساز و افزونه های متداول رو نداشته باشه و سرور اختصاصی داشته باشید ولی برای شروع یه سرور مجازی هم کفایت میکنه.

برای بخش دوم سوالتون هم افزونه ای ندیدم، باید دست به کد بشید و یا با یک برنامه نویس ارتباط بگیرید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...