رفتن به مطلب

انتخاب هدر ، فوتر و قالب المنتوری توسط کاربر برای پوسته ی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

تابعی هست که بتواند محتویات یک پست از پست تایپ سفارشی رو به ما نشان بدهد؟

میخواهم یک متاباکس اضافه کنم که کاربر یکی از قالب هایی رو که با المنتور ساخته نمایش بده 

درواقع میخواهم کاربر درون پست تایپ سفارشی ایی که ساختم ، بوسیله ی المنتور هدر خود را بسازد

بعد وقتی که میخواهد صفحه یا پستش را منتشر کند از طریق متا باکس هدر خود را انتخاب کند

برای فوتر هم همین طور

توی ساخت پست تایپ و متا باکس مشکلی ندارم . با تیتان فریم ورک میشه متا باکسی ساخت که کاربر یک پست از پست تایپ دلخواه من انتخاب کنه ، ولی نمی دونم چطور نمایشش بدم

هرکسی جواب بده تا آخر عمر ممنونش میشم  . خواهش میکنم جواب بدبد خیلی خیلی گیر کردم

من میخواهم یک قالب برای وردپرس بسازم که تمامی قسمت هایش با المنتور باشد 
تقریبا هم ی کار ها رو بلدم (مثلا ساخت المان اختصاصی برای المنتور و پست تایپ و سینگل ایندک...)

فقط میخواهم کاری کنم که کاربر بتواند هدر و فوتر خود را با المنتور بسازد و در الویت دوم اینکه کاربر بتواند قالب سایت را خودش با المنتور بسازد 
مثلا توابعی مثل  the_title یا the_content و....  در پوسته ، برای المنتور المان اختصاصی داشته باشند وکاربران بتوانند خود ، قالب  مورد نظرشان را با المان های اختصاصی المنتور بسازند
کاربران پس از ساختن قالب اختصاصی خود بتواند در زمان ارسال پست یا هر پست تایپ دیگر قالب خود را انتحاب کنند (از طریق متا باکس)

(بدون داشتن المنتور پرو)

خیلی خیلی متشکر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، roham.mpk گفته است :

وقت بخیر، 

مواردی که فرمودید تنها به وسیله نسخه پرو المنتور امکان پذیر هستش و امکان ساخت موارد فوق عملا غیرممکنه چون بسیاری از امکانات حیاتی فوتر و هدر قرار نداره در نسخه رایگان. 

ظاهرا شما متوجه نشده اید که من چه میخواهم

راه حل بنده این است که می بایست پست تایپی سفارشی ایجاد کرد تا کاربر هدر های مورد نیاز خود را در آن ایجاد کند(و با المنتور آنها را ویرایش کند ) 

سپس زمانی که کاربر میخواهد پستی منتشر کند ، از طریق متاباکس هدر را انتخاب کند (منظور از هدر همان پستی است که کاربر در پست تایپ سفارشی ایجاد کرده) 

در صفحه ی سینگل یا پیج ، هدر  انتخابی (همان پستی که کاربر در پست تایپ سفارشی ایجاد کرده و زمان انتشار آن را انتخاب نموده است) نمایش داده شود سپس باقی کد های صفحه

برای قالب و فوتر هم میتوان همین کار را کرد 

تنها مشکل بنده این است که نمی دانم چطور می شود آن را در صفحه فراخوانی کرد 

در یکی از تایپیک ها یکی از راهبران ارشد تابعی را معرفی کرد ، ولی نحوهی کار با آن را نگفت 

البته شاید اساتید راه حل بهتری داشته باشند

لینک به ارسال

سلام

شما میخویاد موارد دلخواه رو در  نوع پستی ذخیره و بعد فراخوانی کنین.

این مورد به get_template ربطی نداره.

یک راه که بنظرم رسیده اینه که یک تابعی ایجاد کنین مثلا برای header و با یک کوئری لیست همه نوشته ها که در حقیقت میشن header های مختلف رو لیست و به کاربر نمایش بدین تا استفاده کنه. خروجی رو هم میتونین شورتکد کنین و شورتکد هم در حقیقت براساس ای دی که میگیره میره و اون header رو با کوئری فراخوانی میکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...