رفتن به مطلب

رتبه عجیب در گوگل

kasra.geladiator

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکل شاید عجیب باشه توی گوگل

قبلنم گفتم ی سایت شرکتی هست حدود 1 ماه و نیم شده توی گوگله اسم دامنه اسم شرکته

میخام وقتی سرچ میکنی اسمشو فارسی اول باشه

ولی متسفانه سومه

رتبه اول و دوم ی سایت دیگس اصن فقط ی برچسب ب اسم شرکت ما داره

میخام اونا بیاد زیر سایت ما

کلی بک لینک توی انجمن های و وبلاگ ها با کلید واژه اسم شرکت ثبت کردم

ولی این لامصب هست سوم نمیاد اول

رقابت خاصی هم نیست مثل دانلود اهنگ که بگیم سخته بیام اول

چکاری شما پیشنهاد میدید؟

سایت زیاد داشتم این مدلی بعد یه ماه میومد اول گوگل ولی این نمیدونم چرا اینطوریه

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، kasra.radfar گفته است :

سلام

ولی متسفانه سومه

چکاری شما پیشنهاد میدید؟

سلام، تولید محتواتون به چه صورتیه؟ محتوا تولید کردید توی این مدت؟ بک‌لینک ساختن بدون اینکه قبلش محتوای خوبی ایجاد کرده باشید و روی سئوی داخلی کار کرده باشید اصلا توصیه نمیشه و حتی ممکنه روی اون کیورد پنالتی بشید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، kasra.radfar گفته است :

سلام

ولی متسفانه سومه

چکاری شما پیشنهاد میدید؟

سلام. همونطور که جناب @فرشاد گوهریفرمودن باید محتوا داشته باشید. بک لینک ساختن فله ای نه تنها کمکی نمیکنه بلکه ممکنه براتون مشکل ساز بشه. کلا گوگل هر فرآیندی که بخواد با تقلب، نتایج رو تغییر بده رو بشدت باهاش برخورد میکنه.

رتبه یک اومدن همیشه ساده نیست، یک کارشناس سئو نیاز داره، کارشناس تولید محتوا و....

در قدم اول باید سرعت وبسایت و ظاهر و نحوه نمایش در موبایل رو درست کنید. تصاویر با کیفیت داشته باشید تا کاربر ترغیب بشه که در سایت بمونه. قدم بعدی سئوی داخلی هست. باید محتوای مفید داشته باشید و لینک سازی با کیفیت و...

و در مرحله سوم میریم سراغ سئوی خارجی که فقط یکی از موارد که البته نیاز به تخصص هم داره بحث بک لینک هست. سوشیال سیگنال و... هم هستن. در این خصوص حتما باید با یک کارشناس سئو مشورت کنید و الا انجام کارهای اینچنینی در اکثر مواقع لطمات جبران ناپذیری به وبسایت میزنه.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۲۲ در 19:24، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، تولید محتواتون به چه صورتیه؟ محتوا تولید کردید توی این مدت؟ بک‌لینک ساختن بدون اینکه قبلش محتوای خوبی ایجاد کرده باشید و روی سئوی داخلی کار کرده باشید اصلا توصیه نمیشه و حتی ممکنه روی اون کیورد پنالتی بشید.

در 23 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. همونطور که جناب @فرشاد گوهریفرمودن باید محتوا داشته باشید. بک لینک ساختن فله ای نه تنها کمکی نمیکنه بلکه ممکنه براتون مشکل ساز بشه. کلا گوگل هر فرآیندی که بخواد با تقلب، نتایج رو تغییر بده رو بشدت باهاش برخورد میکنه.

رتبه یک اومدن همیشه ساده نیست، یک کارشناس سئو نیاز داره، کارشناس تولید محتوا و....

در قدم اول باید سرعت وبسایت و ظاهر و نحوه نمایش در موبایل رو درست کنید. تصاویر با کیفیت داشته باشید تا کاربر ترغیب بشه که در سایت بمونه. قدم بعدی سئوی داخلی هست. باید محتوای مفید داشته باشید و لینک سازی با کیفیت و...

و در مرحله سوم میریم سراغ سئوی خارجی که فقط یکی از موارد که البته نیاز به تخصص هم داره بحث بک لینک هست. سوشیال سیگنال و... هم هستن. در این خصوص حتما باید با یک کارشناس سئو مشورت کنید و الا انجام کارهای اینچنینی در اکثر مواقع لطمات جبران ناپذیری به وبسایت میزنه.

سلامم ممنون

بله یه بلاگ زدم نزدیک 20 تا مطلب گذاشتم تو هر مطلب کلمه کلیدی و لینک دادم به سایت اصلی

مطالب خوبه هم مرتبط با کسب و کاره

یه مشکلی که هست اینه سایت شرکت شخصیه زیاد بازدید کننده نداره ک کسی بیاد مثلا بمونه تو سایت

شاید روزی 5 نفر بیاد کلا

بخاطر همین میگم

دیشب یه  h1  اضافه کردم توی صفحه اصلی دوباره ایندکس کردم اومد دوم

ولی اول نمیاد

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، kasra.radfar گفته است :

سلامم ممنون

بله یه بلاگ زدم نزدیک 20 تا مطلب گذاشتم تو هر مطلب کلمه کلیدی و لینک دادم به سایت اصلی

مطالب خوبه هم مرتبط با کسب و کاره

یه مشکلی که هست اینه سایت شرکت شخصیه زیاد بازدید کننده نداره ک کسی بیاد مثلا بمونه تو سایت

شاید روزی 5 نفر بیاد کلا

بخاطر همین میگم

دیشب یه  h1  اضافه کردم توی صفحه اصلی دوباره ایندکس کردم اومد دوم

ولی اول نمیاد

خواهش میکنم. ببنیید با یه h1 اضافه کردن تغییر خاصی ایجاد نمیشه. کلا گوگل دیگه مثل سابق به این موارد اهمیت زیادی نمیده. برای بک لینک گرفتن هم باید پارامترهای مختلفی رو بررسی کرد. شاید رپورتاژ و تبلیغات بنری تاثیر بهتری داشته باشن تا تاپیک زدن در انجمن هایی که ممکنه ارتباطی با کارتون نداشته باشن.

بهر حال نیاز هست که با یک کارشناس سئو مشورت کنید.

لینک به ارسال

در در ۱۳۹۹/۶/۲۲ در 18:17، kasra.radfar گفته است :

سلام بعد از انجام راه کارهای دوستان به این مورد توجه کنید که بک لینک به تنهایی مفید نیست خود این بک لینک ها باید از طریق وب سایت ها یا موضوعات مرتبط به سایت شما باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...