رفتن به مطلب

مشکل در ورود به داشبود سایت

HAMED298

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من به مشکل ورود به سایت بر خوردم و وقتی که میام واد سایت بشم این خطا میاد ((با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.)) و  داخل url هم این هستش ((https://safirezibayi.com/wp-admin/index.php)) تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

ممنون میشم بهم کمک کنید مشکلم حلشه

لینک به ارسال

سلام

قالب رو از داخل دیتابیس تغییر بدید. اگه اینکار رو بلد نیستید سرچ کنید تغییر قالب فعال از دیتابیس وردپرس

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، HAMED298 گفته است :

سلام وقت بخیر من به مشکل ورود به سایت بر خوردم و وقتی که میام واد سایت بشم این خطا میاد ((با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.)) و  داخل url هم این هستش ((https://safirezibayi.com/wp-admin/index.php)) تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

ممنون میشم بهم کمک کنید مشکلم حلشه

سلام. نباید چنین اتفاقی بصورت معمول بیفته. رفع این مورد یک بحثه ولی بررسی دلایل این اتفاقات بحث دیگریست. برای بررسی اولیه مراحل زیر رو انجام بدید:

1- وارد پنل هاست بشید.

2- phpmyadmin رو باز کنید.

3- دیتابیس وردپرس رو باز کنید.

4- وارد جدول wp_users بشید.

5- گزینه search رو از بالای صفحه بزنید.

6- داخل قسمت user_email آدرس ایمیلتون رو بزنید و Go رو بزنید.

7- شماره ای که در بخش ID هست رو کپی کنید.

8- وارد جدول wp_usermeta بشید.

9- باز هم search رو بزنید و در صفحه باز شده، در بخش user_id شماره ای که کپی کردید رو paste کنید و Go رو بزنید.

10- دنبال wp_compatibilities بگردید و کد زیر رو در meta_value وارد کنید.

a:1:{s:13:"administrator";s:1:"1";}

11- در محل دیگری از صفحه کلیک کنید تا تغییرات ذخیره بشن.

الان تست کنید که میتونید وارد بشید یا خیر.

اگه مشکلی نباشه باید بتونید وارد مدیریت وردپرس بشید و بر فرض اینکه ایرادی از سمت افزونه ها و قالبتون نباشه، احتمالا وبسایتتون مورد نفوذ قرار گرفته.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. نباید چنین اتفاقی بصورت معمول بیفته. رفع این مورد یک بحثه ولی بررسی دلایل این اتفاقات بحث دیگریست. برای بررسی اولیه مراحل زیر رو انجام بدید:

1- وارد پنل هاست بشید.

2- phpmyadmin رو باز کنید.

3- دیتابیس وردپرس رو باز کنید.

4- وارد جدول wp_users بشید.

5- گزینه search رو از بالای صفحه بزنید.

6- داخل قسمت user_email آدرس ایمیلتون رو بزنید و Go رو بزنید.

7- شماره ای که در بخش ID هست رو کپی کنید.

8- وارد جدول wp_usermeta بشید.

9- باز هم search رو بزنید و در صفحه باز شده، در بخش user_id شماره ای که کپی کردید رو paste کنید و Go رو بزنید.

10- دنبال wp_compatibilities بگردید و کد زیر رو در meta_value وارد کنید.

a:1:{s:13:"administrator";s:1:"1";}

11- در محل دیگری از صفحه کلیک کنید تا تغییرات ذخیره بشن.

الان تست کنید که میتونید وارد بشید یا خیر.

اگه مشکلی نباشه باید بتونید وارد مدیریت وردپرس بشید و بر فرض اینکه ایرادی از سمت افزونه ها و قالبتون نباشه، احتمالا وبسایتتون مورد نفوذ قرار گرفته.

میدونید چیه الان میتونم وارد کاربریم بشم ولی کاربری از حالت مدیریت در آمده شده مشتری این اتفاق زمانی افتاد افزونه امنیتی نصب کردم و کد احراز هویت رو فعال کردم بعد چند دفعه که کد رو قبول نکرد این اتفاق افتاد افزونه رو از سی پنل غیر فعال کردم ولی نشد که نشد

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، HAMED298 گفته است :

الان دو روزه تمام دستورات برنامه نویسای حرفه ای رو اجرا کردم ولی نشده نمیدونم دیگه باید چیکار کنم

قاعدتا با روشی که @yazdaniwp گفتن باید مشکلتون حل میشد،‌ اما اگه نشد با آموزش زیر یک یوزر ادمین از طریق دیتابیس ایجاد کنید و با اون لاگین کنید:

https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-an-admin-user-to-the-wordpress-database-via-mysql/

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، HAMED298 گفته است :

یه سوال چطور میتونم فقط از نوشته ها، دسته ها، برچسب ها  و برگه ها بکاپ بگیرم تا روی دیتابیس جدید بارگزاری کنم. نمی خوام از کل دیتابیس بکاپ بگیرم 

ویرایش شده توسط Mhnz
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، HAMED298 گفته است :

اون بکاپ رو بارگزاری کردم ولی نه نوشته ها بالا میاد نه برگه ها ولی وقتی بکاپ دیتابیس رو بارگزاری میکنم اوکی میشه ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم 

این مقاله چند افزونه رو بررسی کرده. بکاپ گرفتن از wp-content فقط برای فایلهاست و نه اطلاعات دیتابیس. اما تصاویرتون داخل uploads هستن که باید موقع ریستور کردن داشته باشیدشون.

از طریق دیتابیس هم میتونید از جداول زیر یه export بگیرید و در دیتابیس جدید داخل mysql ایمپورت کنید.

wp_posts
wp_postmeta
wp_termmeta
wp_terms
wp_term_relationships
wp_term_taxonomy 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۲۳ در 23:54، yazdaniwp گفته است :

این مقاله چند افزونه رو بررسی کرده. بکاپ گرفتن از wp-content فقط برای فایلهاست و نه اطلاعات دیتابیس. اما تصاویرتون داخل uploads هستن که باید موقع ریستور کردن داشته باشیدشون.

از طریق دیتابیس هم میتونید از جداول زیر یه export بگیرید و در دیتابیس جدید داخل mysql ایمپورت کنید.

wp_posts
wp_postmeta
wp_termmeta
wp_terms
wp_term_relationships
wp_term_taxonomy 

سلام وقت بخیر ممنون بابت راهنماییتون  یه مشکل که هنوز وجود داره وقتی یکی دو بار که وارد حساب کاربری سایت میشم دفعه بعد خود به خود رمز عبور تغییر میکنه و حتما باید نوسازی رمز رو بزنم و رمز رو اول در php myadmin سیو کنم بعد رمز رو وارد کنم. ممنون میشم بهم بگید چیکار کنم تا این اتفاق دیگه پیش نیاد

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، HAMED298 گفته است :

نه

ببینید، هر افزونه ای که رایگان دانلود کردید و یا از مارکتهای ایرانی خریدید همگی نال شده هستن و باعث میشن تحت نفوذ قرار بگیره سایتتون. الان همین اتفاق براتون افتاده. دو راه دارید:

1- این چرخه بینهایت رفع ایراد روبا افزونه ها و قالبهای فعلی ادامه بدید و همه اطلاعات سایتتون رو از دست بدید.

2- افزونه ها و قالبهای معتبر رو از مارکت رسمی خریداری کنید و یا با قالبها    و افزونه های رایگان مخزن وردپرس کارتون رو انجام بدید.

اگه راه دوم رو انتخاب کنید، باید مراحلی که قبلا گفتم رو طی کنید:

در غیر اینصورت کسی نمیتونه کمکی بکنه.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

ببینید، هر افزونه ای که رایگان دانلود کردید و یا از مارکتهای ایرانی خریدید همگی نال شده هستن و باعث میشن تحت نفوذ قرار بگیره سایتتون. الان همین اتفاق براتون افتاده. دو راه دارید:

1- این چرخه بینهایت رفع ایراد روبا افزونه ها و قالبهای فعلی ادامه بدید و همه اطلاعات سایتتون رو از دست بدید.

2- افزونه ها و قالبهای معتبر رو از مارکت رسمی خریداری کنید و یا با قالبها    و افزونه های رایگان مخزن وردپرس کارتون رو انجام بدید.

اگه راه دوم رو انتخاب کنید، باید مراحلی که قبلا گفتم رو طی کنید:

در غیر اینصورت کسی نمیتونه کمکی بکنه.

خب ما که تحریم هستیم. بعدم اگه اینجور باشه که هر سایت قرار باشه راه اندازی بشه هزینه راه اندازیش سر به فلک میکشه پس اینجور که می گید من باید یه سایت html راه اندازی کنم درسته؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، HAMED298 گفته است :

خب ما که تحریم هستیم. بعدم اگه اینجور باشه که هر سایت قرار باشه راه اندازی بشه هزینه راه اندازیش سر به فلک میکشه پس اینجور که می گید من باید یه سایت html راه اندازی کنم درسته؟

۱. سایت‌های واسطی مثل ایرانیکارت وجود دارن که میتونید به کمک اون‌ها خریدتون رو انجام بدید.

۲. الان اونقدری پلاگین رایگان توی مخزن وردپرس وجود داره که تقریبا هرنیازی رو برطرف می‌کنه.

۳. اگر واقعا امکان خاصی رو در سایتتون نیاز دارید باید هزینش رو بپردازید.

مثال میزنم: فرض کنید دارید از خیابون رد میشید و گرسنه هستید، اون روز پولی همراهتون نیست، آیا با این توجیه که امروز پول ندارم و گرسنه هستم، میرید یه کیک رو همینجوری از سوپر مارکت بردارید و برید، بدون پرداخت هزینه؟ مسلما خیر، بنابراین اینکه گرونه یا پول ندارم و... اصلا توجیه منطقی نیست!

۴. در نهایت اگر قابلیتی رو نیاز دارید، باید هزینش رو بپردازید، یا از منابع معتبر مثل تم‌فارست بخرید، یا بدید کسی که تخصص داره براتون بنویسه، یا هزینه‌ی زمانی بپردازید و خودتون یاد بگیرید و انجامش بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...