رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در انتخاب پلاگین

masiria

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

یه سایت دارم طراحی میکنم با قالب Astra برای یک آموزشگاه که روند کلی کارش به این صورت که دانش آموز باید فرم خاصی پر کنه و توو کلاس مد نظرش ثبت نام کنه و هزینه کلاس پرداخت بشه و هر دانش آموز هم پروفایل کاربری خودش داشته باشه که بتونه نمره های میان ترم و پایان ترم خودش ببینه . نیاز به راهنمایی در مورد انتخاب پلاگین دارم 

- فرم ثبت نام شامل مواردی مثل کد ملی ، نام و نام خانوادگی و آدرس و . . . میشه . 

- برای ثبت نام در هر کلاس باید یک ظرفیت تعیین کرد که در صورت پر شدن ظرفیت امکان ثبت نام در اون کلاس وجود نداشته باشه . 

- نام کاربری و پسورد دانش آموز برای ورود به پروفایل کاربری خودش باید کد ملی دانش آموز باشه . 

- اساتید آموزشگاه باید پروفایل کاربری داشته باشن برای وارد کردن نمرات دانش آموز ها . 

- بعد از ثبت نام دانش آموز ها باید بشه لیستی از دانش آموزها به تفکیک کلاس در اختیار آموزشگاه قرار داد . 

-  درگاه پرداخت سایت زرین پال هست . 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...