رفتن به مطلب

وجود فایل ناشناخته در وردپرس

hhamedd

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. امروز متوجه شدم که دو فایل زیپ در پوشه public_html سایتم ایجاد شده که پسوندشون فرق میکنه. اسم یکیشون file.zip.BQkR5 هست. هر کدوم از فایلها هم حجمی حدود چهل مگ دارن.

قبلا یک بار وردپرس رو به نسخه 5.5 بروزرسانی کردم ولی بخاطر اینکه مشکلاتی داشت  دانگرید کردم و برگشتم به نسخه 5.4.2.  یعنی بخاطر این مسئله  این دوفایل ایجاد شدن؟

البته سرعت سایت هم کمی کم شده.  لطفا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

سلام وقت بخیر. امروز متوجه شدم که دو فایل زیپ در پوشه public_html سایتم ایجاد شده که پسوندشون فرق میکنه. اسم یکیشون file.zip.BQkR5 هست. هر کدوم از فایلها هم حجمی حدود چهل مگ دارن.

قبلا یک بار وردپرس رو به نسخه 5.5 بروزرسانی کردم ولی بخاطر اینکه مشکلاتی داشت  دانگرید کردم و برگشتم به نسخه 5.4.2.  یعنی بخاطر این مسئله  این دوفایل ایجاد شدن؟

البته سرعت سایت هم کمی کم شده.  لطفا راهنمایی کنید.

سلام. ببینید وردپرس فایل زیپی نداره داخل پرونده نصبش، اینکه این فایلها چی هستن رو بدون بررسی محتوا نمیشه در موردش نظر داد. شما فایلها رو دانلود و از روی هاست حذف کنید. افت سرعت هم دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.

لینک به ارسال

یکی از فایلها رو دانلود کردم. یک فایل ناشناختست که ویندوز نمیشناسه. قسمت آخر اسمش رو حذف کردم تا به پسوند zip ختم بشه ولی اکسترکت هم نشد. اخیرا دو سه نفر خارجی با ایمیل های خاص عضو سایتم شدن شاید یه کارایی کردن. نمیدونم این فایلها رو پاک کنم یا نه! 

دو تا فایل هستن که در کنار پوشه wp-admin و wp-content و ..... هستن. عکسشون رو فرستادم. میترسم پاک کنم مشکلی پیش بیاد.

Cpture.PNG

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، hhamedd گفته است :

یکی از فایلها رو دانلود کردم. یک فایل ناشناختست که ویندوز نمیشناسه. قسمت آخر اسمش رو حذف کردم تا به پسوند zip ختم بشه ولی اکسترکت هم نشد. اخیرا دو سه نفر خارجی با ایمیل های خاص عضو سایتم شدن شاید یه کارایی کردن. نمیدونم این فایلها رو پاک کنم یا نه! 

دو تا فایل هستن که در کنار پوشه wp-admin و wp-content و ..... هستن. عکسشون رو فرستادم. میترسم پاک کنم مشکلی پیش بیاد.

Cpture.PNG

ببینید، توضیح دادم که اینها ارتباط مستقیمی با وردپرس ندارن. دانلود کنید و حذف کنید، در بدترین حالت اگه مشکلی پیش اومد دوباره آپلود میکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...