رفتن به مطلب

نمایش آمار واحد برای کد گوگل پلاس در تمام صفحات سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

کد گوگل پلاسی که تو سایت ما هست آمار گوگل پلاس رو برای هر صفحه یک عدد اختصاصی نشون میده، اما تو بعضی سایتها تعداد پلاس ها برای تمام صفحات سایت فقط یک عدده، که طبیعتا نتیجش آمار بالای پلاس وانه :blink:

حالا سوال اینه؛

آیا این تفاوت ناشی نوع سیستم مدیریت محتوا، قالب و امثال اون هست یا اینکه مربوط میشه به دستکاری تو کد گوگل پلاس؟

و نشون دادن یه عدد واسه تمام صفحات، تقلب یا یه همچین چیزی محسوب نمیشه؟ :ph34r:

تشـــــکر

لینک به ارسال

چقدر تفکرات منفی ایی دارید - تقلب - دستکاری - جرم!! (جاست کیدینگ)

علت این تفاوت مربوط به این میشه که اگر شما کد گوگل پلاس رو مثلاً در فوتر گذاشته باشید، در این صورت برای تمام صفحات یک مقدار فراخوانی میشه.

ولی اگر کد گولاس رو در پست قرار بدید، بدیهی است که برای هر پست یک مقدار جداگانه فراخوانی میشه

لینک به ارسال

علت این تفاوت مربوط به این میشه که اگر شما کد گوگل پلاس رو مثلاً در فوتر گذاشته باشید، در این صورت برای تمام صفحات یک مقدار فراخوانی میشه.

ولی اگر کد گولاس رو در پست قرار بدید، بدیهی است که برای هر پست یک مقدار جداگانه فراخوانی میشه

دقیقا مشکل همینه!

چون ما هم کد پلاسمون رو داخل فوتر گذاشتیم ولی مقادیر متفاوته! البته ناگفته نماند که تو قالب فعلی برای صفحات جانبی کد رو تو دو قسمت گذاشته بودیم، یکی به صورت fixed پایین صفحه و یکی هم داخل قسمت اشتراک گذاری :rolleyes:

نظر دیگه ای ؟ B)

لینک به ارسال

شمامیتونید کد پلاس رو برای سایتتون ایجاد و در همه صفحات از همون استفاده کنید. بای این کار آماری که نمایش داده میشه یکسان هست.

لینک به ارسال

شمامیتونید کد پلاس رو برای سایتتون ایجاد و در همه صفحات از همون استفاده کنید. بای این کار آماری که نمایش داده میشه یکسان هست.

اگه منظورتون از درست کردن کد فراخوانی اسکریپت گوگل پلاس هست، ما این کد رو داخل فوتر قرار دادیم و از کد کوتاهی که واسه لود کردن آیکونش هست در جاهای مختلف سایت استفاده کردیم! ولی خوب بازم آمار یکی نیست!!

لینک به ارسال

سلام

من هم همین مشکل رو دارم و کد گوگل پلاس در هر صفحه یک عدد خاصی رو نشون میده ولی دقیقا در سایت های دیگه در کلیه صفحات یک عدد رو نشون میده حتی جالب اینجاست بعضی صفحات سایت رتبه الکساش متفاوت هست .

zoobino.com

لینک به ارسال

الان هنوز هم کد گولاس تو سایتتون هست؟ من چیزی ندیدم

فعلا نه! اینقد سرعت لودش پایین بود که عطاشو به لقاش بخشیدیم <_< (یه همچین چیزی!)

البته واسه کاربرای ایرانی هم خیلی کاربردی نداره فک کنم، چون اینقد وارد اکانت گوگل شدن سخت!!! شده که دیگه کسی حوصله پلاس وان کردن نداره ;)

من هم همین مشکل رو دارم و کد گوگل پلاس در هر صفحه یک عدد خاصی رو نشون میده

البته به نظر من درستش اینه که هر صفحه یه امتیاز منحصر به فرد داشته باشه! اما خوب؛ اینکه بازدید کننده به سایت وارد بشه و تعداد پلاس رو یه آمار نجومی ببینه!! خوب این هم جالبه :rolleyes:

لینک به ارسال

ولی خوب درستش فکر میکنم این باشه که یک امتیاز کلی واسه سایت داشته باشیم نه اینکه هر صفحه واسه خودش مجزا پلاس بگیره

الیته من یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که الکسا واسه بعضی صفحاتم رتبش فرق میکنه و این هم نمیدونم دلیلش چیه.

اگر کسی میدونه مشکل از چی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
كد پلاس براي يك صفحه ثابت :

این کد گوگل پلاس در فوتر هست:

<div class="google-plus-wrapper">
<div class="google-plus">
<p><span>امتیاز بدهید!</span><br>
سایت ما را در گوگل محبوب کنید.</p>
<div id="gplus-button-wrapper">
<g:plusone size="tall" href="<?php the_permalink(); ?>"></g:plusone>
<script type="text/javascript" src="http://www.zoobino.com/plusone.js"></script>
</div><!--#gplus-button-wrapper-->
</div>

چطوری تغییرش بدم

لینک به ارسال

این کد گوگل پلاس در فوتر هست:

<div class="google-plus-wrapper">
<div class="google-plus">
<p><span>امتیاز بدهید!</span><br>
سایت ما را در گوگل محبوب کنید.</p>
<div id="gplus-button-wrapper">
<g:plusone size="tall" href="<?php the_permalink(); ?>"></g:plusone>
<script type="text/javascript" src="http://www.zoobino.com/plusone.js"></script>
</div><!--#gplus-button-wrapper-->
</div>

چطوری تغییرش بدم

به جاي تابع

<?php the_permalink(); ?>

آدرس سايت خود را قرار بديد

لینک به ارسال

تغییراتی که فرمودین انجام دادم و مشکل حل شد

فقط یه سئوال:

چرا الکسای برای بعضی صفحات سایت رتبش فرق می کنه ؟

لینک به ارسال
تغییراتی که فرمودین انجام دادم و مشکل حل شد فقط یه سئوال: چرا الکسای برای بعضی صفحات سایت رتبش فرق می کنه ؟

الكسا صفحات سايت نبايد با هم فرقي داشته باشه ولي الكساي ساب دامين ها با هم فرق داره

لینک به ارسال

الكسا صفحات سايت نبايد با هم فرقي داشته باشه ولي الكساي ساب دامين ها با هم فرق داره

الکسا هم برای دامنه اصلی و هم برای تمام ساب دومین های مربوط به اون یکیه B) اگه استثنایی داشته باشه دیگه نمی دونم

لینک به ارسال

الکسا هم برای دامنه اصلی و هم برای تمام ساب دومین های مربوط به اون یکیه B) اگه استثنایی داشته باشه دیگه نمی دونم

منظورتون رو متوجه نميشم ! كدوم يكي ؟!

لینک به ارسال

منظورتون رو متوجه نميشم ! كدوم يكي ؟!

الان سایت ما اینه: www.66download.com

ساب دومینش هم اینه: zard.66download.com

اما الکسای جفتشون یکیه! هر ساب دومین دیگه ای هم باشه بازم الکساش همینه؛

اون رنک گوگله که فرق می کنه

لینک به ارسال

بله من بیشتر ساب دومین ها رو که دیدم یکی بوده ولی فقط برخی از وبلاگ های پر بازدید رنکشون فرق داشته

لینک به ارسال

الان سایت ما اینه: www.66download.com

ساب دومینش هم اینه: zard.66download.com

اما الکسای جفتشون یکیه! هر ساب دومین دیگه ای هم باشه بازم الکساش همینه؛

اون رنک گوگله که فرق می کنه

الان الكساي ميهن بلاگ با يك وبلاگ از ميهن بلاگ كه در حكم ساب دامين هست يكيه ؟

لینک به ارسال

الان الكساي ميهن بلاگ با يك وبلاگ از ميهن بلاگ كه در حكم ساب دامين هست يكيه ؟

یکی بود :rolleyes: و دقیقا (البته به نظر من) واسه همین وبلاگای میهن بلاگ خیلی سریع تو گوگل بالا میومد؛

اما اینکه چه جوری الان الکسای خودش رو با ساب دومیناش متفاوت کرده! بنده بی اطلاعم

لینک به ارسال

یکی بود :rolleyes: و دقیقا (البته به نظر من) واسه همین وبلاگای میهن بلاگ خیلی سریع تو گوگل بالا میومد؛

اما اینکه چه جوری الان الکسای خودش رو با ساب دومیناش متفاوت کرده! بنده بی اطلاعم

مدتی هست که الکسا سایتای وبلاگدهی رو شناسایی کرده و وبلاگها رو هم به لیست رنک ها اضافه کرده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...