رفتن به مطلب

مشکل در طراحی بخش فروشگاه (محصولات تو گوشی خوب نشان داده نمیشه)

ah73vip

پست های پیشنهاد شده

سلام - دوستان عزیز من سایت مو درست کردم - همه چی هم اوکیه - منتها یک مشکل داره - دموی گوشی محصولات خوب نشون داده نمیشه و مشتریایی که با گوشی وارد سایت و وارد بخش فروشگاه میشن بسیار ناراضی هستند - اگر کسی میتونه واسم درست کنه بهم بگه - یا خودش واسم درست کنه - خیلی ممنون میشم

ادرس سایتم www.lashmarket.ir

لطفا با گوشی وارد شوید و از فهرست برید تو فروشگاه تا متوجه منظورم بشید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ah73vip گفته است :

سلام - دوستان عزیز من سایت مو درست کردم - همه چی هم اوکیه - منتها یک مشکل داره - دموی گوشی محصولات خوب نشون داده نمیشه و مشتریایی که با گوشی وارد سایت و وارد بخش فروشگاه میشن بسیار ناراضی هستند - اگر کسی میتونه واسم درست کنه بهم بگه - یا خودش واسم درست کنه - خیلی ممنون میشم

سلام به انجمن خوش آمدید

دوست عزیز خیلی کلی راجب مشکلتون گفتید

اگر مشکلتون ظاهر قالب هست باید آموزش های مرتبط با responsive کردن قالب رو مطالعه کنید.

برای آموزش میتونید از اینجا شروع کنید

https://www.w3schools.com/html/html_responsive.asp
در 2 ساعت قبل، ah73vip گفته است :

اگر کسی میتونه واسم درست کنه بهم بگه

در این خصوص هم اگر میخواید کسی براتون انجام بده در بخش انجام پروژه تایپیک بزنید، یا اینکه با عکس و اسکرین شات بگید که با کدوم قسمت قالبتون مشکل دارید و میخواید به چه شکلی باشه تا دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، ah73vip گفته است :

ادرس سایتم www.lashmarket.ir

لطفا با گوشی وارد شوید و از فهرست برید تو فروشگاه تا متوجه منظورم بشید

همونطوری که دوست مون فرمودن باید یک قالب فروشگاهی تهیه کنید که رسپانسیو یا واکنشگرا باشه 

قرار نیست شما به عنوان مدیر فروشگاه رسپانسیو رو درست کنید . این وظیفه طراح یا فروشنده قالب هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...