رفتن به مطلب

عدم نمایش نوشته ها در گوگل

morteza124

پست های پیشنهاد شده

سلام و روز خوش. من یکی از سایت هایم را به گوگل معرفی کردم . گوگل در سرچ کنسول به من نمایش می دهد که تمام مقالات و صفحات شما داخل گوگل ایندکس شده است ولی زمانی که اسم مقالات به همراه اسم سایت را سرچ می کنم هیج مقاله مربوط به سایتم را به من نمایش نمی دهد در حالی که اگر آدرس ( URL ) صفحات را در سرچ باکس گوگل سرچ کنم مقاله مربوطه را نمایش می دهد. بنظرتون مشکل از چه چیزی می تونه باشه؟

همچنین در قسمت LINK در سرچ کنسول گوگل بنظر میاد لینک دهی داخلی که برای مقالات مشخص کردم را گوگل نمی خواند و هیچ لینک داخلی مربوط به مقالات نمایش داده نمی شود فقط لینک دهی صفحات اصلی که در هدر قرار دارند نمایش داده شده است.

من داخل فایل robots.txt به گوگل مشخص کردم که می تونه همه صفحات را بررسی کنه.

در داخل سرچ کنسول هم هیچ خطایی به من نمایش داده نشده.

عمر سایتم هم حدود 5 ماه می باشد.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش آمدید

موارد زیادی میتونه دخیل باشه چند وقت هست که وبسایتتون رو به گوگل معرفی کردید؟ از افزونه خاصی برای seo استفاده می کنید؟ از چه قالبی که استفاده میکنید ؟ سئو وبسایت رعایت شده یا خیر ؟ و تمام این موارد باید بررسی بشه

لینک به ارسال

حدود 5ماه است که وبسایت به طراحی و به گوگل معرفی شده است . از افزونه yoast seo برای سیو مطالب استفاده می کنم.

قالبی که استفاده می کنم قالب زافایر هست

تمام مواردی که برای سیو مقالات باید رعایت شود مثل تگ h1 و ... رعایت شده.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، morteza124 گفته است :

حدود 5ماه است که وبسایت به طراحی و به گوگل معرفی شده است . از افزونه yoast seo برای سیو مطالب استفاده می کنم.

قالبی که استفاده می کنم قالب زافایر هست

تمام مواردی که برای سیو مقالات باید رعایت شود مثل تگ h1 و ... رعایت شده.

سلام. واقعیتش این شرایطی که دارید میگید برای وقتی صادق هست که وبسایت پنالتی شده باشه. پنالتی شدن هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه. از درج محتوای تکراری و یا کپی از وبسایتهای دیگه تا ایرادات امنیتی، بازدید فیک و سئوی منفی و اسکیمای غلط و...

در هرصورت گوگل وقتی سایتی رو پنالتی میکنه هم ایمیل برای مدیر وبمستر میاد و هم نوتیفیکیشنش داخل سرچ کنسول هست. در کل چیزی نیست که بشه به همین سادگی در موردش نظر داد و پیشنهاد میکنم با یک کارشناس سئو مطرح کنید چون رفع پنالتی روند خیلی سختی هست و گاهی بین 6 ماه تا یک سال زمان میبره.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. واقعیتش این شرایطی که دارید میگید برای وقتی صادق هست که وبسایت پنالتی شده باشه. پنالتی شدن هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه. از درج محتوای تکراری و یا کپی از وبسایتهای دیگه تا ایرادات امنیتی، بازدید فیک و سئوی منفی و اسکیمای غلط و...

در هرصورت گوگل وقتی سایتی رو پنالتی میکنه هم ایمیل برای مدیر وبمستر میاد و هم نوتیفیکیشنش داخل سرچ کنسول هست. در کل چیزی نیست که بشه به همین سادگی در موردش نظر داد و پیشنهاد میکنم با یک کارشناس سئو مطرح کنید چون رفع پنالتی روند خیلی سختی هست و گاهی بین 6 ماه تا یک سال زمان میبره.

سلام .خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که انجام می دهید . داخل ایمیل مدیر وب مستر و همچنین نوفیتیکیشن وب مستر هیچ پیامی مبنی بر پنالتی شدن سایت از طرف گوگل ارسال نشده.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، morteza124 گفته است :

سلام .خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که انجام می دهید . داخل ایمیل مدیر وب مستر و همچنین نوفیتیکیشن وب مستر هیچ پیامی مبنی بر پنالتی شدن سایت از طرف گوگل ارسال نشده.

سلام. خواهش میکنم. ببینید مستقیما اسم پنالتی نمیاد، manual report رو چک کنید و بقیه قسمتها، ببینید خطایی دارید یا خیر. در کل باید این مسئله رو با یک کارشناس سئو مطرح بفرمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...