رفتن به مطلب

ذخیره نشدن فهرست ها در وردپرس و عدم امکان انتخاب زیرمنو برای آن

پست های پیشنهاد شده

1523285733_Screenshot(36).thumb.png.6a56d432e7dda11344dd8f8aade7e641.pngبا سلام . من در قسمت سفارشی سازی وردپرس در قسمت فهرست ها ، نام فهرست و صفحات منو رو انتخاب کردم ولی وقتی میرم در قسمت نمایش و بخش فهرست ها ، فهرست من نمایش داده نمیشه و انگار میپره . یعنی عملا من امکان نمایش فهرست رو داخل سایت ندارم. 

در پایگاه داده این مشکلو چک کردم و دیدم در بخش  wp terms نام فهرستی که ساختم موجوده ولی امکان نمایش اون تو سایت وجود نداره . 

در تصویری که فزستادم منو با نام test1 ایجاد کردم و داخل جدول wp term نمایش داده شده .

Screenshot (36).png

ویرایش شده توسط Mehrnaz.ghsh
لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

ابتدا با قالب پیشفرض امتحان کنید که مطمئن باشیم مشکل از کجاست اگر با تغییر قالب درست نشد تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و بعد تست کنید

در صورتی که مشکلتون حل نشد در همین تایپیک اعلام کنید

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Mehrnaz.ghsh گفته است :

1523285733_Screenshot(36).thumb.png.6a56d432e7dda11344dd8f8aade7e641.pngبا سلام . من در قسمت سفارشی سازی وردپرس در قسمت فهرست ها ، نام فهرست و صفحات منو رو انتخاب کردم ولی وقتی میرم در قسمت نمایش و بخش فهرست ها ، فهرست من نمایش داده نمیشه و انگار میپره . یعنی عملا من امکان نمایش فهرست رو داخل سایت ندارم. 

در پایگاه داده این مشکلو چک کردم و دیدم در بخش  wp terms نام فهرستی که ساختم موجوده ولی امکان نمایش اون تو سایت وجود نداره . 

در تصویری که فزستادم منو با نام test1 ایجاد کردم و داخل جدول wp term نمایش داده شده .

Screenshot (36).png

سلام. لطفا از بخش فهرست ها یه اسکرین شات ارسال کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...