رفتن به مطلب

دلیل نبودن سایت در صفحه اول گوگل

hossein_ele

پست های پیشنهاد شده

سلام چرا وقتی اسم سایت رو فارسی سرچ میزنم سایت داخل صفحه اول گوگل نیست و داخل صفحه دوم گوگل قرار داره و اینکه هر برگه ای رو منتشر میکنم سریع ایندکس میشه ولی اصلا نوشته ها ایندکس نمیشه الان نزدیک به یک ماه هست که اینطور شده برخی از نوشته هایی که ایندکس شده برای یک پیش بود که از افزونه All in One SEO Pack استفاده میکردم بعد تحقیق فهمیم Yoast SEO بهتر عمل میکنه و وقتی نصب کردم دیگه از اون موقعه نوشته ها ایندکس نمیشه و روزی دو الی سه تا من نوشته منتشر میکنم و اصلا تاثیر مثبتی رو سئوی سایت ندید ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال

سلام

شما اول آدرس سایت رو بفرمایید چی هست تا بتونیم بررسی کنیم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، hossein_ele گفته است :

اسم سایت کهکشان الکترونیک 

دامنه gelec.ir

سلام.

1- تولید محتوای زیاد ضمانتی بر رشد سئوی سایت نیست.

2- اسم وبسایت و عبارتی که برای برندتون هست بشدت رقابت بالایی داره.

3- نقشه سایت رو بررسی کنید و ببنید که نوشته ها هستن یا خیر داخل نقشه سایت ولی کلا بازه قابل بررسی گوگل بین 28 تا 90 روزه و بعد از گذشت 90 روز باید نگران باشید/

4- برای تسریع در روند ایندکس شدن، حتما از inspect url داخل سرچ کنسول استفاده کنید.

5- تولید محتوا رو بر اساس long tail ها و عباراتی که رقابت کمتری دارن انجام بدید.

6- تولید یک محتوای با کیفیت که برای کاربر جذاب باشه خیلی بهتر از 100 محتوا هست که صرفا برای گوگل نوشته شده باشه و بخواید فقط تکرار عبارات و... رو رعایت کنید.

7- همه افزونه های سئو فقط ابزار هستن، لزوما نباید همه مواردی که توصیه میشن رو انجام بدید، بعلاوه این افزونه ها آنالیز دقیقی روی زبان فارسی ندارن.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی 

به خاطر رقبای من میخوام اسم سایت و دامنه رو عوض کنم و اسم سایت رو مدار بزارم و بیشتر سایت ویکی ‌پدیا در مورد این کلمه توضیح داده ایا باز به ممکنه به خاطر ویکی پدیا وقتی اسم سایت رو فارسی بزنم سایت اول گوگل نباشه ؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hossein_ele گفته است :

ایا باز به ممکنه به خاطر ویکی پدیا وقتی اسم سایت رو فارسی بزنم سایت اول گوگل نباشه ؟

ولی داخل مرورگر bing اسم سایت که کهکشان الکترونیک هست رتبه دوم bing قرار داره اینم به خاطر اینه که یه سایت دیگه هم اسمش کهکشان الکترونیک هست و چیز عجیبی که هست تو مرورگر bing اصلا هیچ نوشته و هیچ صفحه ایندکس نشده و رتبه دوم قرار داره

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، hossein_ele گفته است :

ممنون از راهنمایی 

به خاطر رقبای من میخوام اسم سایت و دامنه رو عوض کنم و اسم سایت رو مدار بزارم و بیشتر سایت ویکی ‌پدیا در مورد این کلمه توضیح داده ایا باز به ممکنه به خاطر ویکی پدیا وقتی اسم سایت رو فارسی بزنم سایت اول گوگل نباشه ؟

خواهش میکنم. ببینید، رقابت همیشه هست. حتی شما اسم و دامنه رو هم تغییر بدید بازم رقبا هستن. مهم اینه که بتونید محتوا تولید کنید برای کاربر و کاربر رو مدت زمان بیشتری داخل سایت نگهدارید و مجاب بشه که دوباره بازدید کنه. با ریبریندینگ مشکلاتتون چند برابر میشه.

در 12 ساعت قبل، hossein_ele گفته است :

ولی داخل مرورگر bing اسم سایت که کهکشان الکترونیک هست رتبه دوم bing قرار داره اینم به خاطر اینه که یه سایت دیگه هم اسمش کهکشان الکترونیک هست و چیز عجیبی که هست تو مرورگر bing اصلا هیچ نوشته و هیچ صفحه ایندکس نشده و رتبه دوم قرار داره

الگوریتمهای هر موتور جستجو با موتور جستجوی دیگه متفاوته، اما گوگل قویترین الگوریتمها رو داره و هر ماه هم بصورت میانگین 600 الگوریتم ریز و درشت رو اضافه میکنه. روش درست اینه که روی همه موتورهای جستجو کار کنید و در همگی رتبه خوبی داشته باشید ولی چون این کار هزینه و زمان زیادی نیاز داره، عموما تمرکز روی گوگل هست چون طیف مخاطب بیشتری داره و سهم خیلی بزرگی رو نسبت به رقبا در زمینه جستجو داره. پس بجای ریبریندینگ، سعی کنید با مشورت با یک کارشناس سئو، رتبه بهتری در همین وبسایت دریافت کنید.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

مهم اینه که بتونید محتوا تولید کنید برای کاربر و کاربر رو مدت زمان بیشتری داخل سایت نگهدارید و مجاب بشه که دوباره بازدید کنه.

ممنون بابت راهنمایی 

منظور شما اینه که نیازی به تغییر اسم سایت و دامنه نیست اگه کاری کنم که کاربر رو مدت زمان بیشتری داخل سایت نگهدارم و مجاب بشه که دوباره بازدید کنه یعنی خیلی زودتر صفحه اصلی سایت به اول گوگل میاد ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، hossein_ele گفته است :

ممنون بابت راهنمایی 

منظور شما اینه که نیازی به تغییر اسم سایت و دامنه نیست اگه کاری کنم که کاربر رو مدت زمان بیشتری داخل سایت نگهدارم و مجاب بشه که دوباره بازدید کنه یعنی خیلی زودتر صفحه اصلی سایت به اول گوگل میاد ؟

خواهش میکنم. قطعا همینطوره، این مباحث به همین موارد خلاصه نمیشن. بحث تخصصی SEO هست و کارشناس خودش رو نیاز داره. در کنارش فعالیت در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای مفید، سرعت وبسایت، ssl و خیلی از پارامترهای دیگه دخیل هستن. برای رشد وبسایت بهتره که با یک کارشناس سئو مشورت کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...