رفتن به مطلب

سئو فروشگاه سایت صنایع دستی

handicrafts

پست های پیشنهاد شده

در 45 دقیقه قبل، handicrafts گفته است :

سلام خسته نباشید

میخواستم فروشگاه سایت صنایع دستی رو به کلمه فروشگاه صنایع دستی بیارم بالا اگه ممکن کمکم کنید ممنون

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

یکی از موارد مهم در سئو اینه که نباید با کلمات کلیدی‌تون در سایت‌های نامرتبط با حوزه‌ی کاری خودتون بک‌لینک بگیرید :‌)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۱۷ در 13:11، فرشاد گوهری گفته است :

سلام دوست عزیز، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید

یکی از موارد مهم در سئو اینه که نباید با کلمات کلیدی‌تون در سایت‌های نامرتبط با حوزه‌ی کاری خودتون بک‌لینک بگیرید :‌)

چطور میشه در حوزه کاری مرتبط بک لینک گرفت؟ باید حتما در سایت های مختلف آگهی داد؟ یکم راجع به بک لینک گزاری رایگان توضیح میدید 
ممنونم

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، baharsh گفته است :

چطور میشه در حوزه کاری مرتبط بک لینک گرفت؟ باید حتما در سایت های مختلف آگهی داد؟ یکم راجع به بک لینک گزاری رایگان توضیح میدید 
ممنونم

سلام

برای بک لینک باید هزینه کنید و بخرید (حتما از جاهای معتبر که با تحقیق به دست میاد)

ولی سئوی سایت فروشگاهی با سایت های دیگه فرق داره، یه خورده ریزه کاری بیشتری داره

کلا یه چیزی عرض کنم، اولش بخایید زیاد گیر بدین به سئو سایت، از کارای دیگه خواهید موند، شما محصولات رو بزارید، بعد برگردید برای سئو ویرایش کنید، چون وقتی مطلب رو ویرایش میکنید از سمت گوگل امتیاز + میگیرید و بالاتر میایید

خود من یه سایت رو کلا تعطیل کردم و رفتم دنبال سئو، هر استادی یه دوره ای و یه آموزشی، کلی ریزه کاری و جزئیات که آدم وحشت میکنه وارد بشه، دیدم بابا سایت بیخود هزینه سرور میدم هیچی هم ارسال نکردم

شما مطالب و محصول بزارید و هر هفته یکی رو انتخاب کنید برای ویرایش و سئو

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

سلام

برای بک لینک باید هزینه کنید و بخرید (حتما از جاهای معتبر که با تحقیق به دست میاد)

ولی سئوی سایت فروشگاهی با سایت های دیگه فرق داره، یه خورده ریزه کاری بیشتری داره

کلا یه چیزی عرض کنم، اولش بخایید زیاد گیر بدین به سئو سایت، از کارای دیگه خواهید موند، شما محصولات رو بزارید، بعد برگردید برای سئو ویرایش کنید، چون وقتی مطلب رو ویرایش میکنید از سمت گوگل امتیاز + میگیرید و بالاتر میایید

خود من یه سایت رو کلا تعطیل کردم و رفتم دنبال سئو، هر استادی یه دوره ای و یه آموزشی، کلی ریزه کاری و جزئیات که آدم وحشت میکنه وارد بشه، دیدم بابا سایت بیخود هزینه سرور میدم هیچی هم ارسال نکردم

شما مطالب و محصول بزارید و هر هفته یکی رو انتخاب کنید برای ویرایش و سئو

بسیار عالی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...