رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من بعد از نصب افزونه گراویتی فرم داخل پیشخوان وردپرس با افت سرعت زیادی مواجه میشم. گراویتی رو اپدیت کردم بازم این مشکل برطرف نشد.
از سایت جامه،گیت هاب و.... هم تست کردم برای همه اون ها همین مشکل رو داستم میخواستم بدونم کسی میدونه دلیلش چیه؟؟

یا برای کسی این مشکل پیش اومده تا الان ؟؟

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

گرویتی ذاتا افزونه سنگینی هست. حالا رو بعضی هاست ها این سنگینی زیاد مشخص میشه رو بعضی هاست ها کمتر. بستگی به منابع سرور داره.

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین.

گرویتی ذاتا افزونه سنگینی هست. حالا رو بعضی هاست ها این سنگینی زیاد مشخص میشه رو بعضی هاست ها کمتر. بستگی به منابع سرور داره.

ممنون از پاسخگوییتون
این اطلاعات هاست من هست . فکر نکنم به این حد منابع پایینی داشته باشه که به این اندازه افت سرعت داشته باشم
  ممنون میشم یه نگاهی بهش بندازید

هاست 1.PNG

هاست 2.PNG

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۱۵ در 22:55، alireza.nrz گفته است :

سلام دوستان من بعد از نصب افزونه گراویتی فرم داخل پیشخوان وردپرس با افت سرعت زیادی مواجه میشم. گراویتی رو اپدیت کردم بازم این مشکل برطرف نشد.
از سایت جامه،گیت هاب و.... هم تست کردم برای همه اون ها همین مشکل رو داستم میخواستم بدونم کسی میدونه دلیلش چیه؟؟

در در ۱۳۹۹/۶/۱۵ در 22:55، alireza.nrz گفته است :

سلام، مطرح کردن مسائل مربوط به محصولات تجاری طبق قوانین انجمن ممنوعه، در صورتیکه محصول رو از مرجع اصلی خریداری کردید با توسعه دهنده اش ارتباط بگیرید.

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
  • yazdaniwp این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...