رفتن به مطلب

عمل نکردن تغییرات در ویرایشگر

parhun

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

بعد از اینکه وردپرس را بروز کردم دیگه نه عکس آپلود میشه، نه پیش نمایش پست کار میکنه و نه می تونم لینک بزارم داخل مطلب. برگه html هم در ویرایشگر قابل مشاهده نیست. کلا مدتیه هیچ کاری نتونستم انجام بدم.

فکر کردم مشکل از قالب هست. دو تا قالب دیگه رو امتحان کردم. بعضی از مشکلات توی یکی از قالب ها حل شد ولی داخل قالب دوم هیچ تغییری نکرد. 

اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، parhun گفته است :

سلام دوستان.

بعد از اینکه وردپرس را بروز کردم دیگه نه عکس آپلود میشه، نه پیش نمایش پست کار میکنه و نه می تونم لینک بزارم داخل مطلب. برگه html هم در ویرایشگر قابل مشاهده نیست. کلا مدتیه هیچ کاری نتونستم انجام بدم.

فکر کردم مشکل از قالب هست. دو تا قالب دیگه رو امتحان کردم. بعضی از مشکلات توی یکی از قالب ها حل شد ولی داخل قالب دوم هیچ تغییری نکرد. 

اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام. قبل از انجام موردی که جناب اسدیان فرمودن این افزونه رو نصب و تست کنید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، parhun گفته است :

ممنون از راهنمایی هاتون. افزونه ای که فرمودین مشکل رو حل کرد. واقعا ممنونم

خواهش میکنم. سلامت و موفق باشید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۱۷ در 01:41، yazdaniwp گفته است :

خواهش میکنم. سلامت و موفق باشید.

با تشکر از راهنمایی شما 
چرا این اتفاق افتاده که نیاز به نصب این افزونه شده ؟ و آیا این افزونه همیشه باید نصب باشه ؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hosseinvasheghani گفته است :

با تشکر از راهنمایی شما 
چرا این اتفاق افتاده که نیاز به نصب این افزونه شده ؟ و آیا این افزونه همیشه باید نصب باشه ؟

خواهش میکنم. نسخه jquery در نسخه 5.5 وردپرس به آخرین نسخه تغییر کرده و متاسفانه خیلی از افزونه ها و قالبها روی نسخه قدیمی بودن که البته ایراد امنیتی داشت. خیر نیازی نیست همیشه نصب باشه و بزودی همه محصولات با نسخه آخر jquery هماهنگ میشن. باید یه مدت صبر کنید تا همه افزونه ها و قالبها بروزرسانی بشن و بعد میتونید افزونه رو حذف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...