رفتن به مطلب

نمایش دسته بندی دلخواه در سایدربار برگه

پست های پیشنهاد شده

میخام یه برگه بسازم و تو سایدبارش دسته بندی سوپرمارکت و زیر دسته هاش رو نمایش بده

بطوریکه وقتی دسته یا زیردسته تازه ای میسازم خودکار اضافه بشه مثلا زیردسته جدید میسازم خودکار به سایدبار اضافه بشه

یه برگه دیگه هم قرار هست بسازم که تو منو یا سایدبارش قراره دسته بندی های کتابفروشی رو نمایش بده

توجه کنید که میخوام دسته بندی نمایش داده بشه نه محصول

و همینطور دسته های خالی هم نمایش بده

ابزارک نمایش دسته های محصول میاد همه دسته بندی های سایت رو نمایش میده

از افزونه jQuery Categories List Widget استفاده میکنم اما به این شکل نمایش میده

درصورتیکه من بیش از 100 تا دسته و زیردسته دارم، که هرکدوم حداقل یه محصول بهش وصله اما اینجا بهم نمایش نمیده حتی زیردسته ها رو هم نمیاره

چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ahedie گفته است :

میخام یه برگه بسازم و تو سایدبارش دسته بندی سوپرمارکت و زیر دسته هاش رو نمایش بده

بطوریکه وقتی دسته یا زیردسته تازه ای میسازم خودکار اضافه بشه مثلا زیردسته جدید میسازم خودکار به سایدبار اضافه بشه

یه برگه دیگه هم قرار هست بسازم که تو منو یا سایدبارش قراره دسته بندی های کتابفروشی رو نمایش بده

توجه کنید که میخوام دسته بندی نمایش داده بشه نه محصول

و همینطور دسته های خالی هم نمایش بده

ابزارک نمایش دسته های محصول میاد همه دسته بندی های سایت رو نمایش میده

از افزونه jQuery Categories List Widget استفاده میکنم اما به این شکل نمایش میده

درصورتیکه من بیش از 100 تا دسته و زیردسته دارم، که هرکدوم حداقل یه محصول بهش وصله اما اینجا بهم نمایش نمیده حتی زیردسته ها رو هم نمیاره

چیکار کنم؟

این افزونه هست البته دو سالی هست که آپدیت نشده و نمیدونم کار میکنه یا خیر. روشی دیگه هم اینه که از ابزارک فهرست استفاده کنید و بصورت دستی یه منو ایجاد کنید و بهش اختصاص بدید که البته میگید میخواید خودکار باشه.

اما مسئله مهم اینه که فیلترهای ووکامرس از جمله دسته بندی محصولات فقط داخل صفحات پیشفرض ووکامرس مثل فروشگاه، دسته های محصول، برچسب محصول و صفحه محصول نمایش داده میشن بنابراین نمیتونید یه صفحه بسازید و این کار رو بکنید حتی اگه انجام هم بدید احتمالا جواب درستی نمیگیرید مگه اینکه با کد کوتاه انجام بشه که اونم داستان خودش رو داره.

برای چنین وضعیتی پیشنهاد میکنم که از افزونه WOOF برای فیلتر محصولات استفاده کنید که این افزونه جانبی رو داره و میتونید برای دسته های محصول محتلف، فیلترهای متفاوتی رو مشخص کنید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

این افزونه هست البته دو سالی هست که آپدیت نشده و نمیدونم کار میکنه یا خیر. روشی دیگه هم اینه که از ابزارک فهرست استفاده کنید و بصورت دستی یه منو ایجاد کنید و بهش اختصاص بدید که البته میگید میخواید خودکار باشه.

اما مسئله مهم اینه که فیلترهای ووکامرس از جمله دسته بندی محصولات فقط داخل صفحات پیشفرض ووکامرس مثل فروشگاه، دسته های محصول، برچسب محصول و صفحه محصول نمایش داده میشن بنابراین نمیتونید یه صفحه بسازید و این کار رو بکنید حتی اگه انجام هم بدید احتمالا جواب درستی نمیگیرید مگه اینکه با کد کوتاه انجام بشه که اونم داستان خودش رو داره.

برای چنین وضعیتی پیشنهاد میکنم که از افزونه WOOF برای فیلتر محصولات استفاده کنید که این افزونه جانبی رو داره و میتونید برای دسته های محصول محتلف، فیلترهای متفاوتی رو مشخص کنید.

چرا میتونم برگه جدید بسازم و تو قسمت ابزارک ها نمایش دسته بندی محصولات رو قراربدم برای یکی از سایدبارهام و اون سایدبار رو در برگه جدیدم فراخوانیش کنم

مشکلم با نمایش سایدبار تو برگه نیست

مشکلم فقط نمایش دسته بندی خاصی تو سایدباره که بصورت خودکار آپدیت بشه حالا افزونه ای که فرمودید تست میکنم و نتیجه رو خدمتتون میگم

ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده توسط ahedie
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...