رفتن به مطلب

مشکل نمایش سایت ها در مرورگر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، یک سوال برای من پیش آمده طبق عکسی که ضمیمه میکنم چرا بعضی سایت ها در مرورگر ها فقط یک آیکون دارند ولی بعضی دیگر هم اسکرین از صفحه سایت دارند هم آیکون

و سوال دیگه اینکه چطور میشه اسکرین از صفحه سایت و آیکون را به سایت اضافه کرد که مرورگر نمایش بده

Untitled.png

ویرایش شده توسط Hoomanhelmi
لینک به ارسال

متاسفانه من سوالاتونو متوجه نشدم ! اگه می خواید ایکون اضافه کنید . به صورت دستی . سایت های زیادی هستن البته خارجی می تونید ایکون رو از اونجا به صورت کد دریافت کنید و اضافه کنید و البته قبلش باید cdn اون سایت مربوطه که باز به صورت کد هست به سایت خودتون اضافه کنید ! اگر سوالتونو بهتر مطرح کنید شاید بهتر هم من . هم دیگران کمکتون کنن.

پاینده سلامت پیروز موفق باشید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Hoomanhelmi گفته است :

سلام دوستان ، یک سوال برای من پیش آمده طبق عکسی که ضمیمه میکنم چرا بعضی سایت ها در مرورگر ها فقط یک آیکون دارند ولی بعضی دیگر هم اسکرین از صفحه سایت دارند هم آیکون

و سوال دیگه اینکه چطور میشه اسکرین از صفحه سایت و آیکون را به سایت اضافه کرد که مرورگر نمایش بده

Untitled.png

سلام. این مسئله ارتباطی با وبسایت نداره و عملکرد مرورگر اینطوری هست. آیکنی که نمایش میده از Favicon یا همون نمادک وبسایت هست که اگه قالبتون چنین تنظیمی داشته باشه میتونید تنظیمش کنید و اگه نداشته باشه آیکن پیشفرض وردپرس نمایش داده میشه. اگه میخواید از تنظیمات پیشفرض وردپرس هم استفاده نکنه باید از منوی نمایش > سفارشی سازی > هویت سایت > نمادک رو تغییر بدید.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

متاسفانه من سوالاتونو متوجه نشدم ! اگه می خواید ایکون اضافه کنید . به صورت دستی . سایت های زیادی هستن البته خارجی می تونید ایکون رو از اونجا به صورت کد دریافت کنید و اضافه کنید و البته قبلش باید cdn اون سایت مربوطه که باز به صورت کد هست به سایت خودتون اضافه کنید ! اگر سوالتونو بهتر مطرح کنید شاید بهتر هم من . هم دیگران کمکتون کنن.

پاینده سلامت پیروز موفق باشید.

فکر کنم یکم بد گفتم منظورم رو ، اگر عکسی که فرستاد و ببینید بعضی سایت ها توی مرورگر فقط یک آیکون دارند ولی سایتی مثل لورم ساز  هم آیکون دارد هم یک اسکرین شات از صفحه . من الان سوالم اینه که چگونه میشه کاری کرد که مرورگر هم آیکون و هم اسکرین شات سایت را نمایش بده

ممنون از وقتی که گذاشتید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. این مسئله ارتباطی با وبسایت نداره و عملکرد مرورگر اینطوری هست. آیکنی که نمایش میده از Favicon یا همون نمادک وبسایت هست که اگه قالبتون چنین تنظیمی داشته باشه میتونید تنظیمش کنید و اگه نداشته باشه آیکن پیشفرض وردپرس نمایش داده میشه. اگه میخواید از تنظیمات پیشفرض وردپرس هم استفاده نکنه باید از منوی نمایش > سفارشی سازی > هویت سایت > نمادک رو تغییر بدید.

ممنون از پاسختون

من نمادک به سایت اظافه کردم ولی فقط آیکون اضافه شد . من میخوام توی مرورگر اسکرین شات سایت هم نمایش داده بشه ولی خب نمیدونم چطور اسکرین شات را اضافه کنم

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Hoomanhelmi گفته است :

یعنی به صورت دلخواه انتخاب میکنه اسکرین شات بگیره از یک سایت؟

بله، مربوط به رفتار مرورگر هست و ارتباطی به وبسایت نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...