رفتن به مطلب

مشکل پرش تاریخ در فیلد "فروش ویژه" ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

باسلام و عرض خسته نباشید

من از افزونه پارسی ساز wp parsi استفاده میکنم اما خیلی وقت هست که یک مشکل ، بسیار بسیار داره اذیت میکنه

در محصولات ووکامرس وقتی برای محصولات فروش ویژه تاریخ شروع و پایان میگذارم ، وقتی میخواهم آن محصول را ویرایش کنم ، تاریخ ها تبدیل به فارسی می شود ، اما بهم میریزد و حتما باید به صورت میلادی به صورت دستی تایپ کنم

آیا نسخه جدید پارسی دیت ارائه نمی شود ؟

باتشکر از زحمات تیم wp parsi

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، site گفته است :

باسلام و عرض خسته نباشید

من از افزونه پارسی ساز wp parsi استفاده میکنم اما خیلی وقت هست که یک مشکل ، بسیار بسیار داره اذیت میکنه

در محصولات ووکامرس وقتی برای محصولات فروش ویژه تاریخ شروع و پایان میگذارم ، وقتی میخواهم آن محصول را ویرایش کنم ، تاریخ ها تبدیل به فارسی می شود ، اما بهم میریزد و حتما باید به صورت میلادی به صورت دستی تایپ کنم

آیا نسخه جدید پارسی دیت ارائه نمی شود ؟

باتشکر از زحمات تیم wp parsi

سلام. وقت بخیر.

بله چنین مشکلی وجود داره و در صدد ارائه نسخه ای هستند دوستان که این مشکل رو نداشته باشه. به محض تکمیل روند، با بروزرسانی افزونه داخل قسمت مدیریت وبسایتتون مشکل حل خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیقی برای ارائه نسخه جدید وجود نداره ولی ظرف چند هفته آینده قطعا اصلاح میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...