رفتن به مطلب

اتصال درگاه پرداخت بانک صادرات به ووکامرس

ahedie

پست های پیشنهاد شده

سلام در سایت بانک صادرات برای درگاه پرداختشون ثبت نام کردم و یک کدپذیرندگی بهم دادن

میخواستم بدونم این کد رو باید کجا بزارم که بتونم ازش استفاده کنم؟(سایتم اینماد هم داره)

باید افزونه درگاه پرداخت بانک صادرات رو نصب کنم برای ووکامرس یا از طریق مسیر پیکربندی ووکامرس>درگاه پرداخت>انتقال مستقیم بانکی باید اینکارو انجام بدم

و از همه مهمتر که با این کد پذیرندگی باید چیکار کنم؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ahedie گفته است :

باید افزونه درگاه پرداخت بانک صادرات رو نصب کنم برای ووکامرس یا از طریق مسیر پیکربندی ووکامرس>درگاه پرداخت>انتقال مستقیم بانکی باید اینکارو انجام بدم

سلام. دقیقا همین کار رو باید بکنید. افزونه رو از اینجا دریافت کنید و کد پذیرندگی رو داخل تنظیمات افزونه از همون مسیری که گفتید قرار بدید.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. دقیقا همین کار رو باید بکنید. افزونه رو از اینجا دریافت کنید و کد پذیرندگی رو داخل تنظیمات افزونه از همون مسیری که گفتید قرار بدید.

کد پذیرندگی همون ترمینال میشه؟

و آی پی چیه؟ شناسه درگاه؟

خب شناسه درگاه رو از کجا باید تهیه کنم؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۱۱ در 15:14، ahedie گفته است :

کد پذیرندگی همون ترمینال میشه؟

و آی پی چیه؟ شناسه درگاه؟

خب شناسه درگاه رو از کجا باید تهیه کنم؟

این اطلاعات رو بانک باید به شما بده. اگر ندارید با پشتیبانی بانک تماس بگیرید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، karimi گفته است :

این اطلاعات رو بانک باید به شما بده. اگر ندارید با پشتیبانی بانک تماس بگیرید.

میدونم باید از بانک بگیرم و گرفتم

نمیدونم کدوم قسمت باید وارد کنم؟

چون بانک به من کد پذیرندگی داده فقط برای درگاه

و نمیدونم کد پذیرندگی همون ترمیناله و اینکه آی پی منظورش چیه؟ آی پی سایتم یا چی؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، ahedie گفته است :

میدونم باید از بانک بگیرم و گرفتم

نمیدونم کدوم قسمت باید وارد کنم؟

چون بانک به من کد پذیرندگی داده فقط برای درگاه

و نمیدونم کد پذیرندگی همون ترمیناله و اینکه آی پی منظورش چیه؟ آی پی سایتم یا چی؟

اشتباه نوشتم آی پی ننوشته

نوشته API (مرچنت مبنا کارت) این نمیدونم کدومه؟

لینک به ارسال

سلام

مرچنت رو بانک به شما میده

آی‌پی رو برای اینکار میتونید از سرور بگیرید(چون بعضی جاها آی‌پی اصلی برای درگاه متفاوت از آی‌پی سایتتون هست)

البته خود بانک صادرات یک فایل تست برای این موارد باید به شما ارائه کنه.

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Morteza گفته است :

سلام

مرچنت رو بانک به شما میده

آی‌پی رو برای اینکار میتونید از سرور بگیرید(چون بعضی جاها آی‌پی اصلی برای درگاه متفاوت از آی‌پی سایتتون هست)

البته خود بانک صادرات یک فایل تست برای این موارد باید به شما ارائه کنه.

اها ممنون

پس ممکنه بفرمائید کدپذیرندگی ای که بانک بهمون داده api هستش یا ترمینال؟

لینک به ارسال

معمولا چیزی که به شما میدن ترمینال یا مرچنت هست

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۱۵ در 19:05، ahedie گفته است :

اها ممنون

پس ممکنه بفرمائید کدپذیرندگی ای که بانک بهمون داده api هستش یا ترمینال؟

بعضی بانک ها یک و  بعضی بانک ها 2 اطلاع  رو در اختیار شما میزارن که باید در تنظیمات افزونه همون بانک و معمولا در بخش پرداخت های ووکامرس وارد کنید

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۶/۲۰ در 12:26، اسماعیل ابراهیمی گفته است :

بعضی بانک ها یک و  بعضی بانک ها 2 اطلاع  رو در اختیار شما میزارن که باید در تنظیمات افزونه همون بانک و معمولا در بخش پرداخت های ووکامرس وارد کنید

در در ۱۳۹۹/۶/۱۰ در 22:01، yazdaniwp گفته است :

خیلی جالبه من افزونه pas رو نصب کردم و فقط یه کد ترمینال ازم میخاست که از بانک گرفتم و قراردادم الانم 24 ساعت گذشته اما یه محصول که میخام بخرم وارد درگاه پرداخت نمیشه! و این خطا رو میده :

خطا در ساخت توکن
کد خطا :-2

مثلا این محصول :

https://manatile.com/product/massoud-ceramic-tiles-aban-brand-60-60-vitara-matte-calibrated/

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ahedie گفته است :

خیلی جالبه من افزونه pas رو نصب کردم و فقط یه کد ترمینال ازم میخاست که از بانک گرفتم و قراردادم الانم 24 ساعت گذشته اما یه محصول که میخام بخرم وارد درگاه پرداخت نمیشه! و این خطا رو میده :

خطا در ساخت توکن
کد خطا :-2

مثلا این محصول :

https://manatile.com/product/massoud-ceramic-tiles-aban-brand-60-60-vitara-matte-calibrated/

این رو باید با بانک مطرح کنید. بانک صادرات ظاهرا اول یه توکن تست میده بهتون و بعد که راه اندازی انجام شد توکن جدید میده. بهر حال این مسئله به بانک مربوط میشه.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام
من به درگاه وصل میشم پس از وارد کردن اطلاعات کارت و کلیک روی پرداخت این خطا رو بهم میده

خطا هنگام پرداخت! پارامترهای ارسالی صحیح نیست و يا تراکنش در سیستم وجود ندارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...