رفتن به مطلب

وجود 2 فایل مشابه به اسم puplic_html . , و عدم بارگزاری بک اپ

پست های پیشنهاد شده

سلام وقتون بخیر . بنده به جای یک فایل puplic_ html  دو فایل به همین اسم دارم با محتوای یکسان . که باعث شده فضای زیادی از هاستم رو  اشغال کنه و یک بهم ریختگی به وجود بیاره . جالبه که زمانی که بخوام یک فایل رو از pulic_html 1 پاک کنم . همون فایل در پوشه puplic_html 2 هم پاک میشه . و زمانی که یک فایل هم اضافه کنم . به هر دو اضافه میشه ! و مشکل دیگه اینکه زمانی که می خوام فایل بک اپی که از قبل داشتم که بصورت زیپ هست . بخوام اپلود کنم در سرور ارور زیر روبرو می شم.  

This site can’t be reached

The webpage at http://185.94.96.34:1234/CMD_FILE_MANAGER might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

ERR_CONNECTION_ABORTED

سایت در حال حاضر سالم هست و کار می کنه . منتها اشاره کردم که فضای زیادی اشغال کرده و همینطوری بخوام ادمه بدم از هر فایل 2 تا تولید میشه ! که فضای خالی من به پایان می رسه .. برای بهتر رسوندن منظورم یک ویدو در راستای همین مشکل اپلود کردم . ممنون می شم که ببنید و اگر می تونید و راه حلی برای رفع مشکل بنده دارید . کمکم کنید که این مشکلم رفع شه .. ممنونم از تمامی شما دوستان که به کاربرانی همانند بنده کمک می کنید و تجربیات خودتون رو در اختیار دیگران قرار می دید.

ScreenRecorderProject7.mkv

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

بنده به جای یک فایل puplic_ html  دو فایل به همین اسم دارم با محتوای یکسان

سلام. وقت شما هم بخیر. این موارد بیشتر در زمان انتقال و مهاجرت بین هاستینگها پیش میاد و مشکل از نحوه بازگردانی بکاپ هست. در واقع شما فقط یه public_html دارید و اون یکی میانبر هست و فضایی از هاستتون نمیگیره. بهمین دلیله که میبنید با هر تغییر، در هر دو قابل مشاهده هست تغییرات. با هاستینگتون ارتباط بگیرید و مشکل رو مطرح کنید. کاری نیست که بدون تخصص بتونید انجامش بدید.

لینک به ارسال

سلام وقتون بخیر. از اینکه وقت گذاشتید . پاسخ دادید ممنونم . اگر مشکل به حساب نمیاد که کاریش نداشته باشم .. اما اگر به نظرتون بعدا ممکنه برام مشکل ایجاد کنه تا پیگیرش شم . نظر شما چیه در این راستا ؟ ممنونم:wub:

لینک به ارسال

و اینکه چرا موقع ریختن بک اپ با اون ارور مواجه می شم ؟ دلیل اش چی می تونه باشه ؟ موقع اپلود فایل زیپ با این ارور مواجه می شم ؟ 

The webpage at http://185.94.96.34:1234/CMD_FILE_MANAGER might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

ERR_CONNECTION_ABORTED
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohsen_s گفته است :

سلام وقتون بخیر. از اینکه وقت گذاشتید . پاسخ دادید ممنونم . اگر مشکل به حساب نمیاد که کاریش نداشته باشم .. اما اگر به نظرتون بعدا ممکنه برام مشکل ایجاد کنه تا پیگیرش شم . نظر شما چیه در این راستا ؟ ممنونم:wub:

سلام جناب یزدانی کاملا گویا و ساده توضیح دادند، از طریق پشتیبانی سایت پیگیر باشید.

لینک به ارسال

بله متوجه جواب شدم اما سوال ۲ بخش دیگه هم داشت ! اول که این موضوع عادی هست ؟ یعنی مشکل به حساب میاد ؟ یا بیخیالش بشم مشکلی جدی نیست این یک بخش از سوالم . 

و دوم اینکه زمانی می خوام بک اپ رو به صورت دستی فایل zip بار گزاری کنم با ارور زیر مواجه می شم ایا این مشکل بر می گرده به مشکل اول ؟ که مطرح شد یا نه این یه موضوع دیگه هست ممنون می شم این 2 سوال هم جواب بدبد لطف کردید از اینکه وقت گذاشتید هم اقای یزدانی و هم شما دوست عزیز که خیلی وقتها به بنده لطف داشتید و راهنماییم کردید . ممنونم کلا این سایت سایت عالی هست برای تمامی کاربران ورد پرس:wub:

لینک به ارسال

ERR_CONNECTION_ABORTED این ارور منظورم هست موقع بارگزاری فایل بک اپ به صورتی دستی که یک فایل zip هست . این ارور رو میده ! 
لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، mohsen_s گفته است :

ERR_CONNECTION_ABORTED این ارور منظورم هست موقع بارگزاری فایل بک اپ به صورتی دستی که یک فایل zip هست . این ارور رو میده ! 

دوست عزیز اگه فول بکاپ تهیه کردید نمیتونید اکسترکت کنید، با این مشکلی که پیش اومده سایتتون داستان خواهد داشت، ریستور کردن قواعد خاصی داره که ظاهرا رعایت نکردید و براتون مشکل ساز شده. قاعدتا وقتی توصیه میشه که با هاستینگتون تماس بگیرید یعنی مسئله ساده ای نیست که قابل اغماض و چشم پوشی باشه. موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایتون . اخه خود هاستینگ برام بک اپ رو برگروند! الان شما پیشنهاد می کنید متنی که می خوام برای پشتیبانی تایپ کنم چی باشه ؟ که مشکلم رو بتونن راحت تر در ک کنن و حلش کنن؟ همین مطالب رو همینطوری توضیح بدم ؟ کافیه ؟ اگر پیشنهادی دارید بدید که متن ارسالی که می خوام بفرستم از چه کلماتی و یا چه اصطلاحاتی استفاده کنم که قابل فهم تر باشه و بهتر متوجه موضوع بشن! ممنونم از کمکتون :wub: شاد سلامت پیروز موفق باشید . :wub:

لینک به ارسال

به همین صورتی که برای دوستان توضیح دادید برای پشتیبانی هم توضیح بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...