رفتن به مطلب

مشکل در اضافه کردن تصویر محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من وقتی میخوام توی ووکامرس برای محصول تصویر اضافه کنم صفحه ی افزودن رسانه میاد  ( تصویر اول )

a1.jpg

در صورتی ک بایداین (تصویر دوم ) بیاد.

a2.jpg

نسخه وردپرس 5.5 هست و ووکامرس هم اخرین نسخه هست.تصویر محصولم ک انتخاب میکنم اصن اضافه نمی کنه.!!!!

بنظرتون مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط mohammad533
لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mohammad533 گفته است :

سلام وقت بخیر

من وقتی میخوام توی ووکامرس برای محصول تصویر اضافه کنم صفحه ی افزودن رسانه میاد  ( تصویر اول )

a1.jpg

a2.jpg

نسخه وردپرس 5.5 هست و ووکامرس هم اخرین نسخه هست.تصویر محصولم ک انتخاب میکنم اصن اضافه نمی کنه.!!!!

بنظرتون مشکل چیه؟

چند دقیقه پیش هم این ایمیل برام ارسال شد

WordPress‏

۲۰:۳۴ ‎(۹ دقیقه پیش)‎

به من
درود،

از وردپرس ۵.۲ ویژگی‌های درونی برای تشخیص اینکه چه موقع یک افزونه یا پوسته در سایت شما دچار خطای مهلک شد، و با این ایمیل خودکار به شما اطلاع دهد، وجود دارد.

در این مورد، وردپرس خطایی با یکی از افزونه‌های شما گرفت، woocommerce.

اول، سایت خود (/) را ببینید و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.
سپس، برگه‌ای که خطا در ان رخ داد را ببینید (wp-admin/admin-ajax.php) و برای هر خطای قابل رویتی بررسی نمایید.

لطفا برای کمک بیشتر درخصوص بررسی این مشکل با میزبان خود تماس بگیرید.

اگر سایت شما با مشکل نمایش داده می‌شود و شما نمی‌توانید بصورت معمول به پیشخوان دسترسی داشته باشید، هم‌اکنون وردپرس دارای یک "حالت ترمیم" ویژه است. این به شما اجازه می‌دهد با خیال راحت وارد پیشخوان خود شوید و بررسی بیشتری نمایید.

.................
برای امن نگه‌داشتن سایتتان، این پیوند در 1 روز منقضی می‌شود. بابت آن نگران نباشید، اگرچه: اگر بعد از انقضای آن دوباره خطایی اتفاق بیوفتد یک پیوند جدید به شما ایمیل خواهد شد.

وقتی دنبال کمک برای این مشکل هستید، شاید از شما برخی از اطلاعات زیر پرسیده شود:
نگارش وردپرس 5.5
پوسته فعلی: Ave (نگارش 1.6)
افزونه فعلی: (نگارش )
PHP نگارش 7.2.32

جزئیات خطا
===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 792 از پرونده /home/cp42341/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/libraries/action-scheduler/classes/ActionScheduler_wpPostStore.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Error: Class 'ActionScheduler_wpPostStore_PostTypeRegistrar' not found in /home/cp42341/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/libraries/action-scheduler/classes/ActionScheduler_wpPostStore.php:792
Stack trace:
#0 /home/cp42341/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(285): ActionScheduler_wpPostStore->init()
#1 /home/cp42341/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)
#2 /home/cp42341/public_html/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array)
#3 /home/cp42341/public_html/wp-settings.php(546): do_action('init')
#4 /home/cp42341/public_html/wp-config.php(89): require_once('/home/cp42341/p...')
#5 /home/cp42341/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/cp42341/p...')
#6 /home/cp42341/public_html/wp-admin/admin-ajax.php(22): require_once('/home/cp42341/p...')
#7 {main}
thrown

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mohammad533 گفته است :

سلام وقت بخیر

a1.jpg

a2.jpg

بنظرتون مشکل چیه؟

علت چنین مشکلی ایراد در اجرای جاوااسکریپت هست. در نسخه 5.5، نسخه jquery ارتقاء داده شده و احتمالا با افزونه یا قالبتون به مشکل خورده. این افزونه رو نصب کنید و بررسی کنید.

در 5 ساعت قبل، mohammad533 گفته است :

چند دقیقه پیش هم این ایمیل برام ارسال شد

این خطا هم ظاهرا برای حذف شدن فایلهای ووکامرس هست. یک مرتبه ووکامرس رو بصورت دستی روی هاست بریزید و ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...