رفتن به مطلب

راهنمایی برای سئو

kasra.geladiator

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده یک سایت شرکتی دارم با نام شخصی

یک ماه گذتشه همه کارای سئو انجام شده

ولی وقتی اسمشو داخل گوگل سرچ میکنی هست رتبه6 و 7

یکبار تا 2 اومد باز رفت پایین

اون ساتایی ک اول هستن تلگرام و.. ایناس

چیکار کنم بیاد اول؟

زدن یه بلاگ و گذاشتن مقاله های مرتبط فایده داره؟

چون سایت شرکتی هست تقریبا 2 صفحه و توضیحات کوتاه بیشتر نداره بعید میدونم بیاد اول همینجوری

بازدید زیادی براش خریداری شده رتبه ایران الکسا 10 هزاره ولی خب ...

لینک به ارسال

سلام

تولید محتوا و تمرکز روی کلمه کلیدی خیلی راحت سایت رو میاره بالا. فقط باید صبر داشته باشید و اصول رو رعایت کنید

لینک به ارسال

سعی کنید محتوای خوب با کیفیت که مخصوص به خوده شما و مربوط به حوزه کاریتون هست تولید کنید . سئو یک چیزه همیشگی نیست که یک بار انجام بگیره و دیگه نیاز نباشه . سئو یه چیز هست که هر چند مدت یک بار نسبت به رقابت بازاری که درش قرار دارید باید انجام شه . چون کاربران سلیقه سرچ کردنشون مدام در حال تغییر تحول هست . و گوگل با توجه به سلیقه کاربران خودشو منطبق می کنه . بزارید سایتون تا یه حدی رتبه بگیره بعد شروع کنید به تبلیغات . و اینکه سعی کنید خودتون یکم بیشتر مطالعه داشته باشید . اما به طور کل ویدو های کوتاه در اول محتوا . محتوای با کیفیت و کپی نشده  حداقل 800 کلمه به بالا .  صدای ظبط شده . هر چیز که منجر بشه کاربر رو در صحفه نگه داره و البته سرعت سایت هم حفظ شه تاثیر گزار هست . با کمی مطالعه در مورد سئو اطلاعات خودتون رو افزایش بدید که اگر می خواید یه سئو کار استخدام کنید بتونید بهتر باهاش ارتباط برقرار کنید . پاینده پیروز موفق باشید.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

تولید محتوا و تمرکز روی کلمه کلیدی خیلی راحت سایت رو میاره بالا. فقط باید صبر داشته باشید و اصول رو رعایت کنید

ممنون

یه پوشه بلاگ زدم داخل روت اصلی اونجا ی وردپرس جدید با قالب حرفه ای تر نصب کردم

اونجا محتوا بزارم مشکل نداره؟

site.com/blog

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، kasra.radfar گفته است :

یه پوشه بلاگ زدم داخل روت اصلی اونجا ی وردپرس جدید با قالب حرفه ای تر نصب کردم

سلام. داشتن دو تا وردپرس نیازی نیست، دلایل زیادی هم داره مهمترینش اینه که دو تا دیتابیس دارید و نمیتونید در آینده از دیتای هر دو با هم استفاده کنید. مثلا میخواید افرادی که وبلاگ رو میخونن ثبت نام کنن و پیامی بهشون بدید، دو تا سایت مجزا دردسر زیادی داره. نیازی به چنین کاری نیست و هیچ نقطه مثبتی هم نداره. با تغییر پیوندهای یکتا میتونستید همین blog رو اضافه کنید.

در در ۱۳۹۹/۶/۸ در 18:09، kasra.radfar گفته است :

سئو چیزی نیست که یکبار انجام بشه، یک فرآیند مداوم هست. تولید محتوا یک بخشش هست. کارهای زیادی باید برای رشد انجام بدید.

کاملا طبیعی هست، گوگل به متریکهای کاربری اهمیت میده. اینکه کاربر چقدر در وبسایت شما حضور داره، چند صفحه رو بازدید میکنه، سرعت سایتتون چطوره و....

قطعا مفید هست ولی محتوایی که برای گوگل نوشته بشه ارزشی نخواهد داشت. محتوایی بنویسید که طیف مخاطبتون دوست داره مطالعه کنه. مثلا برای تولیدی پوشاک که شرکتش رو معرفی میکنه، 10 مقاله در مورد سوابق شرکت بیفایده است. مثلا میشه در مورد ماندگاری رنگ لباس، نحوه شستشو و... مطالب خوبی نوشت.

کلا برای گوگل چیزی ننویسید، خودتون رو بذارید جای فردی که میاد داخل وبسایتتون و ببنید اون کاربر چی براش جذابه.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۶/۸ در 18:09، kasra.geladiator گفته است :

سلام بنده یک سایت شرکتی دارم با نام شخصی

ولی وقتی اسمشو داخل گوگل سرچ میکنی هست رتبه6 و 7

اون ساتایی ک اول هستن تلگرام و.. ایناس

چیکار کنم بیاد اول؟

چون سایت شرکتی هست تقریبا 2 صفحه و توضیحات کوتاه بیشتر نداره بعید میدونم بیاد اول همینجوری

بازدید زیادی براش خریداری شده رتبه ایران الکسا 10 هزاره ولی خب ...

شما اول اوضاع داخلی سایتتو خوب چک کن 
سرعت . لینک سازی داخلی . دسته بندی مناسب . رابط کاربری آسان و راحت و بعدش سئو خارج از سایتتو خوب چک ( لینک سازی خارجی ، شبکه های اجتماعی و برندینگ ) اگر تا رتبه 2 اومده بودید و دوباره رفتید پایین احتمالا تجربه کاربری خوبی برای کاربرات نداشتی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...