رفتن به مطلب

سوال در مورد phpmyadmin

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یک ساب دومین هاست دانلود رو عوض کنم ولی به مشکل عجیبی خوردم ، تعداد کل لینک های که درست کردم رو دارم و مطمئنم همشون داخله پست ها هست . ولی وقتی با پلاگین Better Search Replace و حتی phpmyadmin سرچ میکنم تعداد خیلی کمی رو نشون میده

لینک های من به صورت پارت هست و داخله هر پست حداقل چند پارت وجود داره ، الان میترسم لینک ها رو عوض کنم و همشون کامل عوض نشن

ممنون میشم راهنمای کنید چجوری باید سرچ کرد که درست نمایش بده و بشه جایزیگن کرد

لینک به ارسال

سلام

خب یک وردپرس برای تست نصب کنین و این دیتابیس رو توش قرار بدید، بعد با افزونه Better Search Replace آدرس ها رو تغییر بدید، بعد ببینید توی نوشته ها درست شده یا نه.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

خب یک وردپرس برای تست نصب کنین و این دیتابیس رو توش قرار بدید، بعد با افزونه Better Search Replace آدرس ها رو تغییر بدید، بعد ببینید توی نوشته ها درست شده یا نه.

تعاد پست ها و حجم دیتابیس زیاده اینجوری باید چند هزار پست رو دونه دونه چک کنم ببینم اعمال شدن یا نه لینک ها رو هم عوض کنم دیگه قدیمیا همه میشن 404

یک سوال دارم ممنون میشم جوابش رو بدین ، اگر در یک پست 50 تا لینک دانلود باشه با یک ساب دومین مشخص و فقط پارت بندیش فرق کنه مثلا اخره فایل .part1 الا اخر باشه وقتی داخله دیتابیس سرچ پیدا میکنه یکی نشون میده یا 50 تا رو

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hamidna گفته است :

تعاد پست ها و حجم دیتابیس زیاده اینجوری باید چند هزار پست رو دونه دونه چک کنم ببینم اعمال شدن یا نه لینک ها رو هم عوض کنم دیگه قدیمیا همه میشن 404

میتونید با کوئری هم در دیتابیس جستجو و جایگزین کنین:

https://blog.templatetoaster.com/update-old-urls-in-database/

در 7 ساعت قبل، hamidna گفته است :

یک سوال دارم ممنون میشم جوابش رو بدین ، اگر در یک پست 50 تا لینک دانلود باشه با یک ساب دومین مشخص و فقط پارت بندیش فرق کنه مثلا اخره فایل .part1 الا اخر باشه وقتی داخله دیتابیس سرچ پیدا میکنه یکی نشون میده یا 50 تا رو

منطقا همه رو باید بیاره.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، hamidna گفته است :

بنظرم مشکلی که دارید بخاطر محدوده جستجویی هست که انجام میدید. مثلا ممکنه لینکها رو بدون http گذاشته باشید و الان با http دنبالشون میگردید. چند تا از لینکها رو بررسی کنید که همگی ساختار مشابهی دارن یا متفاوتن. از طریق لینکها میشه متوجه علت شد ولی افزونه ای که گفتید رو تا بحال چنین مشکلی ازش ندیدم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...