رفتن به مطلب

کش کردن صفحات کاربر لاگین شده

hoshmand1

پست های پیشنهاد شده

برای مثال من صفحه مطلب یک را می بینم و سپس در سایت لاگین می کنم و دوباره که وارد همین صفحه میشوم من را به عنوان کاربر لاگین نکرده نشان می دهد وقتی F5 را میزنم صفحه که رفرش می شود درست می شود و به صورت کاربر لاگین کرده نشان می دهد.

• من افزونه کش لایت اسپید را غیرفعال کردم فایل های کش شده را پاک کردم . حل نشد
  • کش لایت اسپید در سی پنل را غیرفعال کردم . حل نشد
  • افزونه های مشکوک را غیرفعال کردم مشکل حل نشده
  • کش مرورگر کروم و فایرفاکس هم بعد از هربار غیرفعال سازی پاک میکنم و دوباره تست میکنم
  • من نمی تونم همه افزونه ها را غیر فعال کنم چرا که غیرفعال شوند دیگه فعال نمیشوند و باید حتما اپدیت شود تا فعال شود و چون قالب و افزونه کرک هستند نمی تونم اینکار را کنم.
  • قالب وردپرسم seolounge هست

من این مشکل را با شخصی مطرح کردم اون شخص هم با قالب و افزونه های مختلف دیگری که داشت همین مشکل مرا داشت.

بنظر شما مشکل چیست؟

ویرایش شده توسط hoshmand1
لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، hoshmand1 گفته است :
  • من نمی تونم همه افزونه ها را غیر فعال کنم چرا که غیرفعال شوند دیگه فعال نمیشوند و باید حتما اپدیت شود تا فعال شود و چون قالب و افزونه کرک هستند نمی تونم اینکار را کنم.
  • قالب وردپرسم seolounge هست

سلام دوست عزیز اصلا قوانین سایت رو مطالعه کردید ؟

بحث در مورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست شما هم که تقریبا کل سایتتون نال شده هست

با ادامه دادن این روند و استفاده از محصولات نال شده، مطمئن باشید کش صفحات کمترین مشکلتون خواهد

• پسندیدن 3
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...