رفتن به مطلب

مشکل با افزونه ووموبیفای (woomobify)

samanmax

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید بنده یک مشکلی با این افزونه دارم در رابطه با استفاده از صفحه پرداخت این افزونه در اندروید

بنده از افزونه اندروید برای فروشگاه اینترنتی استفاده کردم این افزونه به خوبی کار میکند و روی گوشی هم عالی سایت را تبدیل به ورژن موبایل میکند صفحه پرداخت هم اوکی هست و به راحتی به درگاه وصل میشود 

موردی که هست وقتی با اپلیکیشن سایت یعنی فایل APK  که مخصوص فروشگاه بنده هست میخواهم خرید کنم خوب در اخر باید به صفحه checkout به حالت web view برود ، اینجا یک مشکلی پیش می اید که این افزونه و صفحات این افزونه استفاده از ajax و جاوااسکریپت کرده است و وب ویو اندروید نمیتواند خیلی از موارد را لود کند مثلا استفاده از تب اجاکس و ... چگونه میتوانم ajax را غیر فعال کنم در صفحه check out 

این کد های tab  هست :

<a href="#billing_tab" class="dtcwm-ajax <?= (dtcwm_is_material() ? '' : 'button'); ?> tab-link active"><?php _e( 'Billing', 'woomobify' ); ?></a>
<a href="#payment_tab" class="dtcwm-ajax <?= (dtcwm_is_material() ? '' : 'button'); ?> tab-link"><?php _e( 'Payment', 'woomobify' ); ?></a>
<a href="#confirm_tab" class="dtcwm-ajax <?= (dtcwm_is_material() ? '' : 'button'); ?> tab-link"><?php _e( 'Confirm', 'woomobify' ); ?></a>

این هم کدهای css اش هست

ممنون میشوم بنده رو راهنمایی کنید 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، samanmax گفته است :

سلام خسته نباشید بنده یک مشکلی با این افزونه دارم در رابطه با استفاده از صفحه پرداخت این افزونه در اندروید

سلام

لطفا قبل از ایجاد تایپیک قوانین سایت رو مطالعه کنید

اول اینکه افزونه شما تجاری هست و بحث درمورد محصولات تجاری در انجمن ممنوع هست

اگر خریداری کردید از طریق پشتیبانی محصول اقدام کنید اگر هم از نسخه نال شده استفاده می کنید پیشنهاد میدم که تایپیک زیر رو مطالعه کنید

مورد دوم اینکه لطفا اگر تایپیکی ایجاد کردید و کدهاتون در این حد گسترده بود سعی کنید کدتون رو ضمیمه کنید

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...