رفتن به مطلب

مشکل عریض نشدن بلاک های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر چند روز پیش وردپرس خودم را به آخرین نسخه بروزرسانی کردم که خیلی چیزها بهبود پیدا کرده و خوب شده

برای طراحی صفحات از افزونه visual composer استفاده می کنم وقتی که وردپرس را بروزرسانی کردم به یه مشکلی خوردم اینکه بلاک هایی که قبلا به عنوان ردیف کشیده یا عریض گذاشته بودم

دیگه عرض نمیشه هر کاری هم می کنم باز نمیشه افزونه ویژوال کامپوزر رو هم بروزرسانی کردم بازم نشد لینک سایتم مشاهده کنید

negarnovin.com

اسلایدر بالا + سرویس های نگارنوین + آمار و ارقام نگارنوین تمام صفحه و عرض بودن بعد از آپدیت کردن عریض نمی شود

از همکاران کسی می تونه راهنمائی کنه تو کدهای css قالب هم تغییراتی دادم اما بازم نشد

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف لینک
لینک به ارسال

در تصویر مشخص کردم چک کنید قبلا به صورت تمام عریض بود این بلاک هایی که قرار داده بودم بعد از آپدیت شدن وردپرس دیگه هرکاری می کنم با افزونه ویژوال کامپوزر عرض نمی شود

negar.png

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، saeedsami91 گفته است :

در تصویر مشخص کردم چک کنید قبلا به صورت تمام عریض بود این بلاک هایی که قرار داده بودم بعد از آپدیت شدن وردپرس دیگه هرکاری می کنم با افزونه ویژوال کامپوزر عرض نمی شود

به اخر فایل style.css قالبتون اضافه کنید

.container,
.tp-revslider-mainul{
  width: 100% !important;
}

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

به اخر فایل style.css قالبتون اضافه کنید

.container,
.tp-revslider-mainul{
  width: 100% !important;
}

ممنون قربان پاسخ دادید

این استایل کل سایت رو کشیده می کنه و به دردم نمیخوره

این هارو همه رو تست کردم

من فقط میخوام اون سه قسمتی که تو عکس فلش زدم اونها فقط مثل قبل عرض باشند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...