رفتن به مطلب

لود نشدن و استفاده کل منابع هاست توسط سایت !

t-51

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید خدمت شما .

بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم اول از اول میگم تا بهتر متوجه شید چه اتفاقی افتاده .

من مدتی نبودم بعد برگشت فهمیدم میزبان سرور های خودشو جا به جا کرده و 16 روز سایت از کار افتاده بود و بعد از وارد کردن آدرس های جدید به دامنه باز سایت بالا نیومد بعد از برسی میزبان گفت مشکل ازفایل index.php هست که وجود نداره یا اشتباه دقیقا نمی دونم اما میدونم مثل قبل کد نویسی نشده و منم سر در نمی یارم وضعیت فعلی این فایل به شکل زیر است !

<?php
/**
 * Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads
 * wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme.
 *
 * @package WordPress
 */

/**
 * Tells WordPress to load the WordPress theme and output it.
 *
 * @var bool
 */
define( 'WP_USE_THEMES', true );

/** Loads the WordPress Environment and Template */
require __DIR__ . '/wp-blog-header.php';

نمی دونم اما حس میکنم قبلا اینجوری نبوده خلاصه بعد از وارد کردن این من رفتم رو سایت اطلاعات دیتا بیس و اینا رو باز ازم خواست و وارد کردم براش و سایت باز شد البته از اون موقع کند شد و من موقع کار واقعا اذیت میشدم تو لودینگ !

بعد یه قالب خریدم و نصب کردم باز تغییر نکرد و افزونه خاصی هم نصب نکردم و نصب نکرده بودم در کل اما بعد چند روز منابع مصرفی سایت زد بالا بی دلیل و دیگر سایت باز نشد تا همین الان تو لودینگ هست کل منبع سخت افزاری cpu رو مصرف کرده و خیلی بده !

میزبان سر در نمی یاره اما میدونم هرچی میکشم از دست میزبان هست !

لطفا اگر راه حلی دارید بفرمایید !

من افزونه ها رو کامل پاک کردم سایت اومد بالا اما قالب در هم برهم و داشبورد بالا نمی یاد !

قالب و پاک کردم کلا چیزی لود نمی شه صفحه سفید !

فایل .htaccess پاک کردم باز سایت اومد بالا اما قالب در هم برهم !

حالا نظر شما در این باره چیه ؟

اخرین نسخه هم بروز کردم 5.5 هست !

لطفا اگر ایده ای دارید بفرمایید 

آدرس سایت killer-gamers.ir

ویرایش شده توسط t-51
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، t-51 گفته است :

<?php /** * Front to the WordPress application. This file doesn't do anything, but loads * wp-blog-header.php which does and tells WordPress to load the theme. * * @package WordPress */ /** * Tells WordPress to load the WordPress theme and output it. * * @var bool */ define( 'WP_USE_THEMES', true ); /** Loads the WordPress Environment and Template */ require __DIR__ . '/wp-blog-header.php';

سلام. کد فایل ایندکس درسته و مشکلی نداره

اطلاعات دیتا بیس و اینا رو باز ازم خواست و وارد کردم

اصولا این اطلاعات رو نباید بخواد، این اطلاعات داخل فایل wp-config,php ذخیره میشه و با انتقال هاست تغییری نمیکنه

من افزونه ها رو کامل پاک کردم سایت اومد بالا اما قالب در هم برهم و داشبورد بالا نمی یاد !

قالب و پاک کردم کلا چیزی لود نمی شه صفحه سفید !

فایل .htaccess پاک کردم باز سایت اومد بالا اما قالب در هم برهم !

همه این مواردی که حذف کردید از اصلیات وردپرس هستن :)

میزبان سر در نمی یاره اما میدونم هرچی میکشم از دست میزبان هست !

قطعا همینه :)

ببنیید مشخصه که هاستی که الان در اختیارتون گذاشتن، منایع کمتری داره. یعنی مثلا بجای اینکه روی یک سرور 100 تا سایت داشته باشن و منابع رو بینشون به اشتراک بذارن، 200 تا سایت بالا آوردن و در نتیجه، وبسایتهای دیگه که بازدید بیشتری دارن منابع رو مصرف میکنن.

چاره ای بجز مهاجرت به هاستینگ دیگه ندارید. سعی کنید هاستینگ بعدی که انتخاب میکنید، litespeed باشه وبسرورش. وضعیت بهتری خواهید داشت ولی بهر حال داخل کشور هاست اشتراکی همیشه مشکل ساز بوده و oversell هستن. اگه واقعا درآمدی دارید از سایتتون یا بازدید کاربران براتون مهمه، در قدم اول که گفتم برید روی لایت اسپید و بعد اگه جوابگو نبود برید روی سرور مجازی، ترجیحا فنلاند.

لینک به ارسال

اما در گفته شما که گفتید همه چیز های که پاک کردن موارد اصلی هستن پس چرا قالب در هم برهم هست؟ 

و البته میزبان اول من پارس پک بود خیلی میزبان قوی و با پشتیبانی سریع و البته دقیق اما اشباه کردم و به میزبان فا رفتم که البته قصد دارم باز برگردم همون پارس پک واقعا بهتر اون پیدا نکردم! 

اما به نظر شما این صد در صدی هست انتقال بدم اوکیه؟ 

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، t-51 گفته است :

اما در گفته شما که گفتید همه چیز های که پاک کردن موارد اصلی هستن پس چرا قالب در هم برهم هست؟ 

ببینید شما گفتید قالب رو پاک کردید، افزونه ها رو پاک کردید و فایل htaccess رو هم پاک کردید. هر کدوم اینها حذف بشن یا بهم ریختگی بوجود میاد یا کلا سایت دیگه بالا نمیاد.

ببینید اینکه میگید بدون اطلاع انتقال، بعد هم بدون هیچ تغییری سایتتون به مشکل خورده و الانم قبول نمیکنن، نتیجه این میشه که نباید بهشون اعتماد کنید. حالا ممکنه برید روی هاستینگ دیگه و مشکلات دیگه ای هم باشه. این رو باید بررسی کرد و نمیشه داخل یه پرسش و پاسخ نظر قطعی داد ولی از شواهد مشخصه که مشکل از هاستینگ هست.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

ببینید شما گفتید قالب رو پاک کردید، افزونه ها رو پاک کردید و فایل htaccess رو هم پاک کردید. هر کدوم اینها حذف بشن یا بهم ریختگی بوجود میاد یا کلا سایت دیگه بالا نمیاد.

ببینید اینکه میگید بدون اطلاع انتقال، بعد هم بدون هیچ تغییری سایتتون به مشکل خورده و الانم قبول نمیکنن، نتیجه این میشه که نباید بهشون اعتماد کنید. حالا ممکنه برید روی هاستینگ دیگه و مشکلات دیگه ای هم باشه. این رو باید بررسی کرد و نمیشه داخل یه پرسش و پاسخ نظر قطعی داد ولی از شواهد مشخصه که مشکل از هاستینگ هست.

قطعا به صورت همزمان این کار انجام نشده و طی مراحل هرکدوم جداگانه از کار انداختم یا حذف کردم که اینو میگم اما حالا چون شما تخصص بیشتری دارید نظرتون محترم 

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، t-51 گفته است :

قطعا به صورت همزمان این کار انجام نشده و طی مراحل هرکدوم جداگانه از کار انداختم یا حذف کردم که اینو میگم اما حالا چون شما تخصص بیشتری دارید نظرتون محترم 

اصلا بحث همزمانی نیست. فقط حذف htaccess به تنهایی مشکل ساز میشه. حذف قالب صفحه سفید میشه و حذف افزونه هم ممکنه باعث صفحه سفید یا بهم ریختگی ظاهری سایت بشه.

اینها از پایه های اساسی سایت هستن، هر کدوم به تنهایی هم حذف بشه سایت به مشکل میخوره.

مثلا فایل htaccess رو حذف کنید، احتمالا صفحه اصلی میاد ولی همه صفحات دیگه 404 میشه چون rewrite rule وردپرس رو حذف کردید و مسیریابی صورت نمیگیره.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

اصلا بحث همزمانی نیست. فقط حذف htaccess به تنهایی مشکل ساز میشه. حذف قالب صفحه سفید میشه و حذف افزونه هم ممکنه باعث صفحه سفید یا بهم ریختگی ظاهری سایت بشه.

اینها از پایه های اساسی سایت هستن، هر کدوم به تنهایی هم حذف بشه سایت به مشکل میخوره.

مثلا فایل htaccess رو حذف کنید، احتمالا صفحه اصلی میاد ولی همه صفحات دیگه 404 میشه چون rewrite rule وردپرس رو حذف کردید و مسیریابی صورت نمیگیره.

خب یک سوال فنی آیا میشه بکاپی از داده های فعلی سایت رو گرفت که بدون ورود به پیشخوان مثل اعضا و پست ها البته خیلی مهم هستن تا در صورت نیاز کلا فایل های وردپرس و پاک و از نو نصب کنم! 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، t-51 گفته است :

خب یک سوال فنی آیا میشه بکاپی از داده های فعلی سایت رو گرفت که بدون ورود به پیشخوان مثل اعضا و پست ها البته خیلی مهم هستن تا در صورت نیاز کلا فایل های وردپرس و پاک و از نو نصب کنم! 

نیازی به حذف نیست، شما وردپرس رو از اینجا دانلود کنید و بعد داخل هاست آپلود کنید، بعد اکسترکت کنید. فقط دقت داشته باشید که فایلها داخل پوشه wordpress هستن و باید جابجاشون کنید به public_html

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

نیازی به حذف نیست، شما وردپرس رو از اینجا دانلود کنید و بعد داخل هاست آپلود کنید، بعد اکسترکت کنید. فقط دقت داشته باشید که فایلها داخل پوشه wordpress هستن و باید جابجاشون کنید به public_html

نه کلا میخواهم وردپرس فعلی رو با یکی دیگه جایگزین کنم میخواهم قبل از تغییر میزبان از سالم بودن نسخه وردپرس مطمئن باشم 

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، t-51 گفته است :

نه کلا میخواهم وردپرس فعلی رو با یکی دیگه جایگزین کنم میخواهم قبل از تغییر میزبان از سالم بودن نسخه وردپرس مطمئن باشم 

همین کار همه فایلهای رو جایگزین میکنه. اگه بناست حذف بشه، پوشه wp-content فایل wp-config.php و ,htaccess باید باقی بمونن. بعلاوه اگه فایلی هست برای تایید مالکیت سایت مثل فایلهای سرویس نحوا و آنالیتیکس و... هم باید بمونه. بقیه رو میتونید حذف کنید.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

همین کار همه فایلهای رو جایگزین میکنه. اگه بناست حذف بشه، پوشه wp-content فایل wp-config.php و ,htaccess باید باقی بمونن. بعلاوه اگه فایلی هست برای تایید مالکیت سایت مثل فایلهای سرویس نحوا و آنالیتیکس و... هم باید بمونه. بقیه رو میتونید حذف کنید.

من کل فایل ها رو حذف و نصب مجدد و الان از نو نصب کردم و هاست رو عوض کردم مصرف cpu عادی شد اما همچنان صالب بندی در هم برهم و دسترسی به مدیریت نا ممکن !

میخواهم قالب پیش فرض رو بندازم به صورت دستی آیا راه حلی دارید که اونو انتخاب کنیم ؟

و اینکه بعد از وارد کردن اطلاعات ورود تو آدرس بار این آدرس تکرار میشه 

https://killer-gamers.ir/HOME/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir

به نظرتون معنیش چیه ؟

لینک به ارسال

میخواهم قالب پیش فرض رو بندازم به صورت دستی آیا راه حلی دارید که اونو انتخاب کنیم ؟

سلام وارد دیتابیس بشید مسیر زیر رو دنبال کنید

phpMyAdmin>DBName>wp_option

داخل wp_option یکی از تب ها اسمش Option_name هست زیر همین تب دنبال template و stylesheet بگردید

option_value مربوط به این دو رو به نام فولدر قالب جدیدتون تغییر بدید

مثال : twentytwenty

دقیقا مثل عکس ضمیمه میشه

و اینکه بعد از وارد کردن اطلاعات ورود تو آدرس بار این آدرس تکرار میشه 

ادرس سایتتون رو وارد کردم کلا بالا نمیاد ابتدا قالب پیشفرض رو ست کنید بعد امتحان کنید

Untitlesssd.jpg

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام وارد دیتابیس بشید مسیر زیر رو دنبال کنید

phpMyAdmin>DBName>wp_option

داخل wp_option یکی از تب ها اسمش Option_name هست زیر همین تب دنبال template و stylesheet بگردید

option_value مربوط به این دو رو به نام فولدر قالب جدیدتون تغییر بدید

مثال : twentytwenty

دقیقا مثل عکس ضمیمه میشه

ادرس سایتتون رو وارد کردم کلا بالا نمیاد ابتدا قالب پیشفرض رو ست کنید بعد امتحان کنید

Untitlesssd.jpg

باز درست نشد درخواست ارتقاء نسخه php از میزبان و دادم تا ببینم چی میشه قالب عوض شد کلا قالب نمی یاد دیگه! 

کسی میتونه اطلاعات پنل و بهش بدم از نزدیک باش تعامل داشته باشه واقعا مشکل عجیبی هست روز شب تو سایت های خارجی تا ایرانی گشتم چیزی پیدا نکردم و موردی شبیه این هم نبوده! 

لینک به ارسال

با تشکر از همه شما که تا اینجا همراهی کردید دقایقی پیش مشکل حل شد و فهمیدم مشکل چیه و براتون هم توضیح میدم تا در صورت اینکه کس دیگه ای با تیم مشکل مواجه شد راحت بشه حلش کرد. 

اول اینکه اگر به این آدرس توجه کنید که در بالا ذکر کردم 

https://killer-gamers.ir/HOME/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir/killer-gamers.ir

بعد از آدرس سایت یک صفحه به نام HOME هست و بعد از اون آدرس مدام تکرار میشه متاسفانه اون صفحه رو من ساختم به عنوان صفحه اصلی اما با مشکل مواجه شده بود این در اصل این مشکل رو داشت بعد از فراخوانی در یک چرخه نامحدود میچرخه و توجه کرده باشید هی آدرس سایت تکرار میشد من به این صفحه شک داشتم اما توقع مشکل بودنش و نداشتم. 

بعد از اینکه استاد عزیز ازشون سوال کردم درباره تغییر قالب رفتم تو phpMyAdmin ادمین همین کارو کردم درست نشد اما متوجه همین صفحه هم شدم و گفتم برم پاک کنم شاید مشکل همین باشه و واقعا هم همین بود پاک کردن و سایت مجدد بدون مشکل و خیلی سبک اومد بالا!

ممنون از همه شما و البته یه هاست هم عوض کردم. ولی در کل من با سرویس پارس پک حال میکنم هرچند گرونتر از بقیه است اما انصاف پشتیبانی دقیقه ای داره تا تیکت بدی جوابش میاد! 

به هر حال باز تشکر میکنم از همه عزیزان که اظهار نظر داشتن و اگر اظهار نظر شما نبود مشکل من حل نمی شد تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...