رفتن به مطلب

پیشنهاد برای افزونه اماره

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من چند تا پیشنهاد برای بهتر شدن این افزونه داشتم

1- به علاوه صفحه آمار که کلیتی از آمار رو به فرد می دهد صفحه های جدایی ایجاد کنید و در اون ریز اطلاعات رو به کاربر بدهد مثلا یک صفحه با اسم موقعیت جغرافیایی کاربران مثلا ایجاد بشه و درونش تعداد کاربرانی که از هر کشور اومدن مشخص بشه بعد درصد داده بشه براش و ...

2-در نمودار گرافیکی تعداد بازدید کنندگان و بازدید ها یک ایتم دیگر اضافه کنید به عنوان میانگین بازدید و میانگین بازدید کنندگان که به صورت دو تا خط افقی قرار بگیرند و نمودار ها روی اون ها قرار بگیرند تا وبمستر بدونه که بازدیدسایتش یا بازدید کنندگانش پایین تر از میانگین هست یا بالاتر

3- اگر بشه که خلاصه امار یا همین نمودار آمار رو در پنل مدیریت به صورت یک ابزارک نمایش داد بسیار عالی می شه

4- یک گزینه ایجاد بشه که با استفاده از اون بشه مثلا امار 30 روز گذشته رو در یک فایل اکسل دریافت کرد یا چاپ کرد

اگر باز هم نظری یا پیشنهادی به فکرم اومد می گم دوستان هم لطفا کمک کنن

لینک به ارسال

و آیتمی با عنوان پیش بینی هم اضافه بشه عالیه

به عنوان مثال: با توجه به 1273 بازدید تا این لحظه که معادل 26.7 درصد از مقدار کل میباشد، 4770 بازدید تا پایان امروز پیشبینی میشود.

لینک به ارسال

این بخاطر تغییر در ساختار دیتابیس هست.

خوب این یک عیب نیست؟

افزونه های دیگه بویژه خارجی ها این مشکل را ندارن

لینک به ارسال

درود و خسته نباشيد

سپاس به خاطر بروزكردن اين افزونه

آيا راهي داره كه بهترين سايتهاي ارجاع دهنده رو روي صفحه اصلي سايت نمايش داد؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یک پیشنهاد دیگه هم به ذهنم رسید که بگم

اونم اینه که به افزونه یک امکان ایجاد بشه که بازدید از هر پست رو ذخیره کنه و بشه این آمار رو به نمایش گذاشت تا به جای چند افزونه یک افزونه نصب بشه مانند افزونه پست ویو

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام بعد از مدت زیادی که دیگه بروز نشده این افزونه چند تا پیشنهاد دارم

1- این که یک بخش اضافه کنید که نشون بده که سیستم عامل فرد چی هست ویندوز 8 یا ویندوز 7 یا ویندوز xp و حتی لینوکس و مکینتاشو اندروید و... رو هم تشخیص بده

2- تعداد مرورگر ها رو بیشتر کنه الان بازدیدکنندگانم مرورگر هایی استفاده می کنند که این افزونه قابلیت شناساییش رو نداره

3- یبک قابلیت رو ایجاد کنید که اطلاعاتی رو که در بخش مدیریت نمایش می ده بشه در خود سایت و از طریق ابزارک نشون داد مثلا افراد از چه سیستم عاملی بیشتر استفاده می کنند از چه مرورگری استفاده می کنند ورودی ها و...

لینک به ارسال

سلام

بجای اینکه در بخش " آخرین بازدید کنندگان " و جاهای دیگه 2 بار آدرس آی پی نوشته بشه کنار تاریخ ساعت ورود به سایت هم اضافه کنید ، فکر کنم خیلی بیشتر بدرد میخوره تا اینکه 2 بار آی پی را ببینیم !!!!

85385885517638620184.jpg

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام بعد مدت ها بنده باز یک موضوعی به ذهنم رسیده گفتم تو همین تاپیک اعلام کنم در مورد افزونه آماره اولندش امیدوارم زودتر آپدیت بشه آماره

دومندش بنده یک پیشنهاد جدید داشتم اونم اینه که یک بخشی ایجاد بشه که میانگین تعداد بازدید آی پی های مستقل رو بگه یعنی چی یعنی بگه میانگین هر نفر در هر روز 10 تا بازدید انجام می ده روی سایت شما

یک پیشنهاد دیگر هم اینه که آی پی که بیشترین بازدید از سایت رو داشته در طول روز یا در طول هفته یا ماه یا ... رو بشه مشخص کرد یا 10 آی پی پر بازدید که فکر نکنم این ها کاری داشته باشه چون همه اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شه فقط کافیه خروجی گرفته بشه و در افزونه نمایش داده بشه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید.

بنده باز یک پیشنهاد دارم اونم این هست که یک قابلیتی اضافه بشه که اطلاعات صفحه نمایش کاربر ذخیره بشه مخصوصا رزولوشن صفحه کاربر

بعضی مواقع این اطلاعات خیلی به درد می خوره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...