رفتن به مطلب

ساخت نمایش پست ایجکس

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک div در پوسته دارم که دو بخش داره یک طرف آخرین پست های یک دسته بندی را نمایش میده و تا اینجا مشکلی نیست حالا می خوام وقتی کاربر روی یکی از این پست ها کلیک کرد محتوای پست در قسمت دیگه اون div بصورت ایجکس بارگذاری بشه.

لینک به ارسال

سلام جزئیات خیلی کمی رو بیان کردید و یکم پاسخ رو سخت میکنه

قراره متن خاصی لود بشه ؟ قراره یک فایل php لود بشه یعنی محتوای پست تو فایل خاصی قرار داره؟

به هر لحاظ این لینک ها رو مشاهده کنید

https://www.w3schools.com/jquery/jquery_ajax_load.asp
https://stackoverflow.com/questions/9787494/jquery-ajax-load-content-into-a-div-when-button-clicked

الان کد زیر رو ببینید

$(document).ready(function(){
    $('.classloader').click(function(){
        $('#contenthere').load('/includes/about-info.html');
    });
})

یعنی وقتی روی کلاس classloader کلیک شد فایل ذکر شده رو داخل ایدی contenthere نمایش بده این ساده ترین مثال برای چیزی که میخواید هست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، shelakhteh گفته است :

سلام

یک div در پوسته دارم که دو بخش داره یک طرف آخرین پست های یک دسته بندی را نمایش میده و تا اینجا مشکلی نیست حالا می خوام وقتی کاربر روی یکی از این پست ها کلیک کرد محتوای پست در قسمت دیگه اون div بصورت ایجکس بارگذاری بشه.

سلام. ضمن تایید راه حل جناب اسدیان عزیز، دقت کنید که این کار و کلا بود با ایجکس میتونه به سئوی سایتتون لطمه بزنه. گوگل فقط محتوایی که در لود صفحه نمایش داده میشن رو ابندکس میکنه و پیاده سازی دستورات ایجکس که بعد از لود صفحه انجام میشن و وابسته به جاوااسکریپت هستن باعث میشه که صفحات ایندکس نشن.

البته میشه با datalayer و.. اطلاعات رو برای گوگل آنالیتیکس پاس داد ولی یه مقدار تسلط به جاوااسکریپت و گوگل آنالیتیکس داره. کلا توصیه بر این هست که حتی المقدور با ایجکس چیزی رو که نیاز به ایندکس داره نمایش ندید.

لینک به ارسال

ممنون از هر دوی دوستان. طبق توضیحاتی که در بالا دادم لیست یک دسته بندی گرفته میشه که تا اینجا مشکلی نیست. حالا من میخوام با کلیک بر روی هر کدوم از مطالبی که لیست شده در قسمت دوم بصورت ایجکس نشان داده بشه.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، shelakhteh گفته است :

ممنون از هر دوی دوستان. طبق توضیحاتی که در بالا دادم لیست یک دسته بندی گرفته میشه که تا اینجا مشکلی نیست. حالا من میخوام با کلیک بر روی هر کدوم از مطالبی که لیست شده در قسمت دوم بصورت ایجکس نشان داده بشه.

خواهش میکنم. ببینید توضیحاتی که داده شد در همین خصوص بود. جناب اسدیان نمونه کد رو فرستادن که باید تغییر بدید بر اساس قالبتون و من هم گفتم که چنین کاری باعث افت رتبه سایت میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...