رفتن به مطلب

عدم نمایش صحیح بخش woocommerce-breadcrumb

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت بخیر

به تازگی متوجه شدم بخش breadcrumb ووکامرس در وبسایتم به درستی نمایش داده نمی شود. چگونه می توانم این بخش را تنظیم کنم؟

توضیحات:  لوازم تحریر، کتاب و سرگرمی_ لوازم تحریر _ ابزار نقاشی و رنگ آمیزی_ آبرنگ 12 رنگ آریا کد 5003

دسته ای با نام آبرنگ ها وجود دارد که کلیه آبرنگ ها زیر مجموعه آن هستند ولی نمایش داده نمی شود.  با غیر فعال کردن کلیه پلاگین های فعال، بروزرسانی وردپرس، ووکامرس و تعویض قالب هم مشکلم برطرف نشد. چه راهکاری پیشنهاد دارید؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، kingofthepnu گفته است :

دسته ای با نام آبرنگ ها وجود دارد که کلیه آبرنگ ها زیر مجموعه آن هستند ولی نمایش داده نمی شود.  با غیر فعال کردن کلیه پلاگین های فعال، بروزرسانی وردپرس، ووکامرس و تعویض قالب هم مشکلم برطرف نشد. چه راهکاری پیشنهاد دارید؟

دسته مورد نظرتون با یکی از دسته هایی که در زیر اومده مشترک نیست ؟

نقل قول

لوازم تحریر، کتاب و سرگرمی_ لوازم تحریر _ ابزار نقاشی و رنگ آمیزی_

به اینصورت یعنی

• لوازم تحریر
    • کتاب و سرگرمی
      • لوازم تحریر
        • ابزار نقاشی و رنگ آمیزی
        • آبرنگ ها

در این حالت فقط یکی رو نشون میده

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، kingofthepnu گفته است :

Untitled.jpg

در ووکامرس مثل وردپرس بصورت پیشفرض نمیشه دسته اصلی رو مشخص کرد و برای همین اولین دسته ای که والد و فرزند باشه برمیگرده. افزونه یواست قابلیتی به بخش دسته بندی محصول اضافه میکنه که میتونید مشخص کنید که دسته اصلی محصول چی هست که در مثال شما آبرنگ هست.

آبرنگ رو بعنوان دسته اصلی انتخاب کنید breadcrumb اصلاح میشه. البته بستگی به قالبتون داره ولی در اون حالت هم یواست breadcrumb خودش رو داره و میتونید اون رو بذارید نمایش بده.

Screenshot_2020-08-22 ویرایش محصول ‹ فروشگاه اینترنتی زز زاگرس — وردپرس.png

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

در ووکامرس مثل وردپرس بصورت پیشفرض نمیشه دسته اصلی رو مشخص کرد و برای همین اولین دسته ای که والد و فرزند باشه برمیگرده. افزونه یواست قابلیتی به بخش دسته بندی محصول اضافه میکنه که میتونید مشخص کنید که دسته اصلی محصول چی هست که در مثال شما آبرنگ هست.

آبرنگ رو بعنوان دسته اصلی انتخاب کنید breadcrumb اصلاح میشه. البته بستگی به قالبتون داره ولی در اون حالت هم یواست breadcrumb خودش رو داره و میتونید اون رو بذارید نمایش بده.

Screenshot_2020-08-22 ویرایش محصول ‹ فروشگاه اینترنتی زز زاگرس — وردپرس.png

این روش جواب نداد. راه دیگری پیشنهاد دارید؟pkta_1234.jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

از چه راهی برای نمایش breadcrumb استفاده می کنید ؟

پیشفرض ووکامرس.

امروز متوجه شدم این مشکل فقط برای دسته هایی که از قبل ایجاد کرده ام وجود دارد. اگر دسته ای جدید هم ایجاد کنم و در زیر مجموعه آن دسته هایی قبلی باشه مشکل وجود داره و باید یک دسته جدید که زیر مجموعه هیچکدام نیست ایجاد کنم تا این مشکل را نداشته باشه. راهی پیشنهاد دارید؟

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، kingofthepnu گفته است :

پیشفرض ووکامرس.

امروز متوجه شدم این مشکل فقط برای دسته هایی که از قبل ایجاد کرده ام وجود دارد. اگر دسته ای جدید هم ایجاد کنم و در زیر مجموعه آن دسته هایی قبلی باشه مشکل وجود داره و باید یک دسته جدید که زیر مجموعه هیچکدام نیست ایجاد کنم تا این مشکل را نداشته باشه. راهی پیشنهاد دارید؟

ببینید این رو باید بررسی کرد، از طریق دیتابیس ولی با روشی که از یواست دادم هم تست کنید ببینید حل میشه یا خیر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...