رفتن به مطلب

استخدام طراح سایت و سئوکار با تجربه و نمونه کار قوی

service32

پست های پیشنهاد شده

برای طراحی دو سایت با قالب ساده سفارش داریم با کلمات مورد نظر در رتبه یک گوگل سئو بشن

هاست و دامنه رو تحویل میدیم و قرارداد میبندیم بعد از سئو شدن هزینه رو در اقساط ماهانه پرداخت کنیم تعداد سایت دو سه مورد هست در صورتی که سئوکار واقعی باشید توان انجام کار برای کلمات با رقابت بالا داشته باشید لطفا ادرس سایت به همراه کلمات سئو شده رو ارسال کنید و هزینه پیشنهادی تونو بفرستید شماره واتساپ هم بزارید  در چند موضوع وکالت و مشاوره حقوقی و فروش لباس زنانه و مردانه و فروش چراغ های خودرو هستند

بیعانه کار در زمانی که حداقل به صفحه سوم برسد پرداخت میشه بنابراین اگر قبل از شروع کار درخواست هزینه داشته باشید امکان همکاری نداریم برای ایجاد سایت مصمم هستیم و قرارداد رسمی در دفتراسناد رسمی هم میبندیم که معتبر و ایجاد تعهد برای طرفین نماید

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، service32 گفته است :

برای طراحی دو سایت با قالب ساده سفارش داریم با کلمات مورد نظر در رتبه یک گوگل سئو بشن

هاست و دامنه رو تحویل میدیم و قرارداد میبندیم بعد از سئو شدن هزینه رو در اقساط ماهانه پرداخت کنیم تعداد سایت دو سه مورد هست در صورتی که سئوکار واقعی باشید توان انجام کار برای کلمات با رقابت بالا داشته باشید لطفا ادرس سایت به همراه کلمات سئو شده رو ارسال کنید و هزینه پیشنهادی تونو بفرستید شماره واتساپ هم بزارید  در چند موضوع وکالت و مشاوره حقوقی و فروش لباس زنانه و مردانه و فروش چراغ های خودرو هستند

بیعانه کار در زمانی که حداقل به صفحه سوم برسد پرداخت میشه بنابراین اگر قبل از شروع کار درخواست هزینه داشته باشید امکان همکاری نداریم برای ایجاد سایت مصمم هستیم و قرارداد رسمی در دفتراسناد رسمی هم میبندیم که معتبر و ایجاد تعهد برای طرفین نماید

سلام دوست عزیز. نمیدونم چقدر با الگوریتم های گوگل آشنا هستید ولی این آگهی که منتشر کردید از نظر فنی اصلا قابلیت اجرایی نداره. هیچ تضمینی در دنیای دیجیتال وجود نداره. سئو منحصر به عبارات کلیدی نیست و نمیشه کسی بگه من میخوام رتبه یک باشم اونم در زمانی که گوگل هر ماه بصورت میانگین 600 الگوریتم جدید اجرا میکنه. در کل ایرادات زیر به آگهی شما وارده:

1- شما هیچ اطلاعات دقیقی ندادید و حتی با تردید تعداد سایتها رو بیان کردید! دو سه مورد!

2- هیچ متخصصی کاری رو بعهده نمیگیره که علاوه بر عدم پرداخت بیعانه، بخواد رایگان تا مدت معلومی زمان بذاره.

3- هیچ گونه اطلاعاتی از خودتون درج نکردید، حتی شماره تماس هم نداره آگهی. درست این هست که ایمیل شرکت رو قرار میدادید.

4- انتظار دارید کارجو تا وقتی پیشرفتی حاصل نشده حقوق نگیره ولی وفتی به نتیجه رسیدید تازه بصورت اقساط پرداخت کنید؟

5- لجستیک مجموعه ها، پشتیبانی از مشتری، تولید محتوا، نوع محصول، شبکه های اجتماعی، رابطه و تجربه کاربری و... همگی در رشد دخیل هستن در صورتیکه اصلا اطلاعاتی ندادید که وضعیت به چه صورته و مکانیزمی هم ظاهرا وجود نداره که اگر مشکلی از دپارتمانهای دیگه حل نشد، کارشناس سئو بتونه اقدام قانونی بکنه.

با این تفاصیل، قطعا کسی حاضر به همکاری نخواهد بود مگر اینکه کسی از سر ناچاری بخواد همکاری کنه که با این تعهداتی که شما میخواید بگیرید نتیجه ای بجز از بین بردن زندگیش نخواهد داشت. لطفا بیشتر مطالعه کنید و آگهی منصفانه و با مشورت یک کارشناس سئو و نه فقط کارشناس حقوقی برای جذب نیرو منتشر کنید.

توضیح هم بدم که بنده 4 سرتیفیکیت از گوگل دارم ولی کارشناس سئو نیستم، اما نیازی نیست که جان مولر باشم تا بدونم نه خواسته تون قابلیت اجرایی داره از نظر فنی و نه شرایط همکاری تون منصفانه است.

لینک به ارسال

سلام 
در مورد تعداد سایت سه سایت در موضوعات مختلف نیاز داریم بعلت اینکه در فضای مجازی با شخص طرف هستیم که هیچ ادرسی از او نداریم فقط بیعانه رو به شرکت معتبر که دفتر ثابت و فعال داشته باشه میشه پرداخت کرد و بسیاری از افراد سودجو خودشونو میتونن سئوکار معرفی کنن و بعد از دریافت وجه خطشونو خاموش کنن اما وقتی در دفترخانه قرارداد معتبری بسته بشه در صورتی که سئوکار به تعهدش عمل کنه ما بصورت خودکار طبق قرارداد بدهکار میشیم و ضمنا هزینه هایی مثل خرید بک لینک و رپورتاژ اگهی رو هم پرداخت میکنم که اینها نشون میده برای بالا اوردن سایت تصمیم جدی داریم و اینکه میگیم اقساطی پرداخت میکنیم به این خاطره که سئوکار متعهد باشه از روشهای سوری که سایت رو در مدت کم بالا میاره و بعد توسط گوگل پنالتی میشه استفاده نکنه و در واقع اگر کسی واقعا کننده کار باشه و نمونه کار قوی داشته باشه با اطمینان کافی شرایط مارو قبول میکنه چون ما در ازای انجام کار هزینه میکنیم و هزینه همیشگی اما در مقابل وعده انجام کار خیر 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، service32 گفته است :

در واقع اگر کسی واقعا کننده کار باشه و نمونه کار قوی داشته باشه با اطمینان کافی شرایط مارو قبول میکنه

سلام مجدد، بنده پروژه طراحی وب برون مرزی داشتم، کارفرما از تورنتو و سیدنی و... اعتماد کردن و کار رو تحویل گرفتن، پرداختی شون هم ارزی بوده، هیچکدوم 10 درصد شرایطی که برای کار قرار دادید رو هم نداشتن. از طرفی پروژه داخل کشور داشتم که اصرار داشتن که نباید اسمت هیچ جای قالب باشه و اعلان عمومی برای اینکه پروژه رو انجام دادی هم نباید بکنید، پرداختشون هم به ریال بوده، سفته هم میخواستن. بنده اتفاقا چون کننده کار بودم برام مهم بود که تحت شرایط کاری، حرفه ای و اخلاقی خودم کار کنم و به توافق نرسیدیم. پس لزوما اینکه کسی همه شرایط کار رو قبول کنه کننده کار نیستو اونم در دوره ای که کننده کار با یه تسلط نسبی به زبان میتونه پروژه برون مرزی بگیره و اگه فقط 1.5k$ هم حق الزحمه اش باشه به اندازه چند ماه کار برای مجموعه داخلی درآمد خواهد داشت.

به هر حال بنظرم با این شرایط کسی رو پیدا نخواهید کرد. خیلی ساده تر میشه تعهدات رو مشخص کرد. بنده اصلا مشکلی با شرایط پرداخت و.... ندارم، مشکل اصلی شرح وظایف هست. اینکه تضمین میخواید بابت بالا اومد تا صفحه 3 و بعد هم رتبه یک. تو دوره ای که رقبای قَدَری در هر زمینه پیدا میشه که تا بتونن با هزینه بالا میان و هر وقت هم نتونن جوری سئوی منفی میزنن و سرور رو تحت حمله قرار میدن که رقیب رو از بین ببرن موضوع صحبت بنده است.

بنظرم با مجموعه های سئو مثل وب 24 و... ارتباط بگیرید و خواسته هاتون رو مطرح کنید، حداقلش اینه که راهنمایی تون میکنن. بهر حال صلاح مملکت خویش حسروان دانند. سلامت و موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

از نظر فنی صفحه اول بیاد کافی هست اما در مورد پرداخت اینکه کسی اعتماد کنه و شما هم کارشو درست انجام بدین دلیل نمیشه عرف کار باشه ما به خیلی ها اعتماد کردیم و بعد متوجه شدیم  به اعتمادمون خیانت کردن یا اینکه کلا طراح و سئوکار نبودن  بنابراین در مورد پرداخت نمیتونیم به اعتبار حرف اعتماد کنیم  و البته هزینه کار رو بیشتر هم پرداخت میکنیم در زمان به نتیجه رسیدن 

لینک به ارسال

در 8 ساعت قبل، service32 گفته است :

سلام

از نظر فنی صفحه اول بیاد کافی هست اما در مورد پرداخت اینکه کسی اعتماد کنه و شما هم کارشو درست انجام بدین دلیل نمیشه عرف کار باشه ما به خیلی ها اعتماد کردیم و بعد متوجه شدیم  به اعتمادمون خیانت کردن یا اینکه کلا طراح و سئوکار نبودن  بنابراین در مورد پرداخت نمیتونیم به اعتبار حرف اعتماد کنیم  و البته هزینه کار رو بیشتر هم پرداخت میکنیم در زمان به نتیجه رسیدن 

من هم یک نکته رو اضافه کنم در ادامه‌ی صحبت‌های جناب @yazdaniwp

ببینید دوست گرامی، اینطوری که من از آگهی‌تون برداشت کردم، شما از متخصص سئو تضمین می‌خواین، توی سئو اصلا چیزی به اسم تضمین وجود نداره، از نظر حقوقی این موضوع توی قوانین ایران میشه فروش مال غیر و اگر سئو کار تضمین بده جایگاه رو، به واسطه‌ی همون قراردادی که امضا کرده، امکان شکایت ازش وجود داره و کارفرما می‌تونه کل هزینه‌ای که پرداخت کرده رو پس بگیره.

دلیل این موضوع همونطوری که گفتم میشه فروش مال غیر، در دادگاه به این استناد میشه که گوگل مال شما (سئوکار) نبوده ولی تضمین دادید که یک سایت رو به فلان جایگاه میرسونید و در ازاش یه مبلغی رو دریافت کردید، چیزی رو فروختید که مال شما نبوده، بنابراین این رو بدونید کسی که متخصص باشه و کارش رو بلد باشه اتفاقا هیچ‌موقع چنین تضمینی به شما نمیده، چون از قوانین حقوقی هم آگاهی داره.

سئو یه‌سری فرایند هست (محتوا، سئوی تکنیکال و...) که فردی که برعهده گرفتتش می‌تونه تضمین بده که این کارها رو داره به درستی انجام میده و تلاشش رو میکنه تا سئوی سایت شما بهبود پیدا کنه، اما اینکه توی گوگل بالا بیاد یا نه بستگی به عوامل زیادی داره، ممکنه شما خیلی خوب هم کار کنید اما رقیبتون پول بیشتری خرج کنه، محتوای بیشتری بذاره یا اصلا سئوی منفی روی سایت شما انجام بده، بنابراین هیچ‌موقع نمی‌تونید از یک فرد حرفه‌ای توی قرارداد تضمین بگیرید که حتما باید به یک جایگاه مشخصی توی گوگل برسید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، فرشاد گوهری گفته است :

من هم یک نکته رو اضافه کنم در ادامه‌ی صحبت‌های جناب @yazdaniwp

ببینید دوست گرامی، اینطوری که من از آگهی‌تون برداشت کردم، شما از متخصص سئو تضمین می‌خواین، توی سئو اصلا چیزی به اسم تضمین وجود نداره، از نظر حقوقی این موضوع توی قوانین ایران میشه فروش مال غیر و اگر سئو کار تضمین بده جایگاه رو، به واسطه‌ی همون قراردادی که امضا کرده، امکان شکایت ازش وجود داره و کارفرما می‌تونه کل هزینه‌ای که پرداخت کرده رو پس بگیره.

دلیل این موضوع همونطوری که گفتم میشه فروش مال غیر، در دادگاه به این استناد میشه که گوگل مال شما (سئوکار) نبوده ولی تضمین دادید که یک سایت رو به فلان جایگاه میرسونید و در ازاش یه مبلغی رو دریافت کردید، چیزی رو فروختید که مال شما نبوده، بنابراین این رو بدونید کسی که متخصص باشه و کارش رو بلد باشه اتفاقا هیچ‌موقع چنین تضمینی به شما نمیده، چون از قوانین حقوقی هم آگاهی داره.

سئو یه‌سری فرایند هست (محتوا، سئوی تکنیکال و...) که فردی که برعهده گرفتتش می‌تونه تضمین بده که این کارها رو داره به درستی انجام میده و تلاشش رو میکنه تا سئوی سایت شما بهبود پیدا کنه، اما اینکه توی گوگل بالا بیاد یا نه بستگی به عوامل زیادی داره، ممکنه شما خیلی خوب هم کار کنید اما رقیبتون پول بیشتری خرج کنه، محتوای بیشتری بذاره یا اصلا سئوی منفی روی سایت شما انجام بده، بنابراین هیچ‌موقع نمی‌تونید از یک فرد حرفه‌ای توی قرارداد تضمین بگیرید که حتما باید به یک جایگاه مشخصی توی گوگل برسید.

سلام

در مورد جمله ای که قرمز رنگ شده

من یه کتاب pdf دارم ترجمه شده از گوگل هست، اونجا آخر کتاب هم این نکته رو اشاره کرده که احتمال داره شما تمام نکات سئو رو انجام بدین و نتیجه نگیرین و احتمال داره سایتی رعایت نکنه و نتیجه نگیره

دقیقا فرمایش جناب گوهری متین هست

لینک به ارسال

سلام 
مبلغی رو توافق میکنیم و اونو بصورت اقساطی پرداخت میکنیم اگه در سئو مهارت و نمونه کار دارید لطفا  به شماره واتساپ .... پیام بفرستید جزئیات رو صحبت کنیم 

ممنون

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، service32 گفته است :

سلام 
مبلغی رو توافق میکنیم و اونو بصورت اقساطی پرداخت میکنیم اگه در سئو مهارت و نمونه کار دارید لطفا  به شماره واتساپ... پیام بفرستید جزئیات رو صحبت کنیم 

ممنون

11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...