رفتن به مطلب

ساب دامین پوسته فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من یه قالب فارسی خریداری کردم ک کد نویسی شده و افزونه ووکامرس رو هم پشتیبانی نمیکنه  و قالب تخفیفی هست ... میخواسم توی سایتم یه صفحه و برگه فروشگاه هم داشته باشم. بنظرتون چیکار میتونم بکنم و اینکه نمیخوام قالب اصلیم رو هم بردارم؟!

سوالم اینه اگه از ساب دامین استفاده کنم و وردپرس و ووکامرس رو جداگونه نصب بکنم روش.. ایا وقتی کاربرام وارد سایت شدن و وارد پنل کاربریشون شدن ویا یه بن  تخفیفی رو خریداری کردن تو سایت و دامنه اصلی وقتی وارد ساب دامین هم شدن و بخوان محصول فیزیکی رو هم بخرن دوباره باید نام کاربری و رمز بزنن و وارد بشن و سبد خرید ها جدا میشه؟ اگه سبد خرید ها جدا میشه چه راهکاری میشه پیش گرفت که اینجوری نشه

ممنون میشم راهنمایی کنید 

اگه به برنامه نویسی هم نیازه حاضرم اگه کسی این مشکلو با برنامه نویسی بتونه حل کنه هزینشو پرداخت کنم یا سفارشی سازی انجام  توی قالبم مرتبط با این مشکل! 

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، adashtia گفته است :

سلام 

من یه قالب فارسی خریداری کردم ک کد نویسی شده و افزونه ووکامرس رو هم پشتیبانی نمیکنه  و قالب تخفیفی هست ... میخواسم توی سایتم یه صفحه و برگه فروشگاه هم داشته باشم. بنظرتون چیکار میتونم بکنم و اینکه نمیخوام قالب اصلیم رو هم بردارم؟!

سوالم اینه اگه از ساب دامین استفاده کنم و وردپرس و ووکامرس رو جداگونه نصب بکنم روش.. ایا وقتی کاربرام وارد سایت شدن و وارد پنل کاربریشون شدن ویا یه بن  تخفیفی رو خریداری کردن تو سایت و دامنه اصلی وقتی وارد ساب دامین هم شدن و بخوان محصول فیزیکی رو هم بخرن دوباره باید نام کاربری و رمز بزنن و وارد بشن و سبد خرید ها جدا میشه؟ اگه سبد خرید ها جدا میشه چه راهکاری میشه پیش گرفت که اینجوری نشه

ممنون میشم راهنمایی کنید 

اگه به برنامه نویسی هم نیازه حاضرم اگه کسی این مشکلو با برنامه نویسی بتونه حل کنه هزینشو پرداخت کنم یا سفارشی سازی انجام  توی قالبم مرتبط با این مشکل! 

سلام. ووکامرس روی اغلب قالبها کار میکنه، قالبهای ووکامرسی تفاوتی که دارن تغییر تمپلیتها و یک سری بهینه سازی خاص و کدنویسی خاص برای نحوه نمایش صفحات هستن که روی قالبهای دیگه، پیشفرض ووکامرس لود میشه. مسئله اصلی اینه که شما باید اون تخفیفی که به کاربر ارائه میدید رو به کدهای تخفیف ووکامرس تبدیل کنید. بقیه موارد کار زیادی نداره ولی در کل جناب اسدیان درست فرمودن، بهتره با توسعه دهنده قالبتون هماهنگ کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...