رفتن به مطلب

راهنمایی درباره حل مشکل زمان ایندکس مطالب

narcos

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

مشکلی که من دارم این هستش مطالب بعد از ایندکس در گوگل زمانشون درست نیست

برای مثال مطلبی که من نیم ساعت پیش در گوگل گذاشتم بعد از ایندکس در کنار اون در گوگل میزنه 6 یا 5 ساعت پیش در صورتی که من تازه مطلب رو قرار دادم به چه شکلی این مشکل رو حل کنم؟

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، narcos گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

مشکلی که من دارم این هستش مطالب بعد از ایندکس در گوگل زمانشون درست نیست

برای مثال مطلبی که من نیم ساعت پیش در گوگل گذاشتم بعد از ایندکس در کنار اون در گوگل میزنه 6 یا 5 ساعت پیش در صورتی که من تازه مطلب رو قرار دادم به چه شکلی این مشکل رو حل کنم؟

سلام

ساعت سایتتون تنظیم نیست

از تنطیمات همگانی

موقعیت سایت و روی تهران قرار بدید و اختلاف ساعت رو تنظیم کنید

لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، kasra.radfar گفته است :

سلام

ساعت سایتتون تنظیم نیست

از تنطیمات همگانی

موقعیت سایت و روی تهران قرار بدید و اختلاف ساعت رو تنظیم کنید

سلام

منظورتون از قسمت تنظیمات بخش عمومی زمان محلی هستش ؟

اونو من از همون ابتدا روی تهران قرار داده بودم و الان هم روی همون تهران هستش و به این دلیل نیست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، narcos گفته است :

سلام

منظورتون از قسمت تنظیمات بخش عمومی زمان محلی هستش ؟

اونو من از همون ابتدا روی تهران قرار داده بودم و الان هم روی همون تهران هستش و به این دلیل نیست

سلام. باید ببینید که ساعت هاستتون چی هست؟ اگه هاستتون روی ساعت تهران هست باید موقعیت زمانی وردپرس رو UTC+0 بذارید. اگه موقعیت زمانی هاستتون گرینویچ هست باید وردپرس روی تهران باشه. هر چند من دقیقا متوجه نشدم مسئله چیه؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. باید ببینید که ساعت هاستتون چی هست؟ اگه هاستتون روی ساعت تهران هست باید موقعیت زمانی وردپرس رو UTC+0 بذارید. اگه موقعیت زمانی هاستتون گرینویچ هست باید وردپرس روی تهران باشه. هر چند من دقیقا متوجه نشدم مسئله چیه؟

سلام چطوری باید اینکار که گفتید انجام بدم ؟

ببینید مشکلم این هستش برای مثال من پستی رو الان قرار میدم داخله سایت چند دقیقه بعد ایندکس میشه یا ایندکسش میکنم

اما وقتی داخل گوگل سرچ میشه دیدید کنار هر صفحه مینویسه خبر یا مطلب برای مثلا 3 ساعت پیش یا یک روز پیش ؟ خب مطلبی که من 5 دقیقه پیش ایندکس کردم و کلا 5 دقیقست نوشته شده داخل گوگل کنارش مینویسه 6 ساعت قبل در صورت که هم خبر ماله چند دقیقه پیشه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، narcos گفته است :

سلام چطوری باید اینکار که گفتید انجام بدم ؟

ببینید مشکلم این هستش برای مثال من پستی رو الان قرار میدم داخله سایت چند دقیقه بعد ایندکس میشه یا ایندکسش میکنم

اما وقتی داخل گوگل سرچ میشه دیدید کنار هر صفحه مینویسه خبر یا مطلب برای مثلا 3 ساعت پیش یا یک روز پیش ؟ خب مطلبی که من 5 دقیقه پیش ایندکس کردم و کلا 5 دقیقست نوشته شده داخل گوگل کنارش مینویسه 6 ساعت قبل در صورت که هم خبر ماله چند دقیقه پیشه

سلام مجدد. ببینید باید از طریق هاستینگ پیگیری کنید ولی قبلش برای اینکه از تنظیمات سرور مطلع بشید، یه فایل در ریشه هاست بسازید مثلا به اسم i.php و داخلش کد زیر رو قرار بدید:

<?php phpinfo(); ?>

و بعد از طریق دامنه بازش کنید مثلا example.com/i.php و داخل مرورگر ctrl+f بزنید و دنیال timezone باشید. و مطابق با پاسخ قبلی که دادم عمل کنید. یعنی اگه utc هست داخل تنظیمات وردپرس روی تهران بذارید و اگه تهران هست روی utc 0 و بعد بررسی کنید که مشکل همچنان هست یا خیر.

اگه از اسکیما استفاده میکنید ممکنه اون هم دخیل باشه. بهر حال باید دقیق بررسی کرد این مسئله رو.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام مجدد. ببینید باید از طریق هاستینگ پیگیری کنید ولی قبلش برای اینکه از تنظیمات سرور مطلع بشید، یه فایل در ریشه هاست بسازید مثلا به اسم i.php و داخلش کد زیر رو قرار بدید:

<?php phpinfo(); ?>

و بعد از طریق دامنه بازش کنید مثلا example.com/i.php و داخل مرورگر ctrl+f بزنید و دنیال timezone باشید. و مطابق با پاسخ قبلی که دادم عمل کنید. یعنی اگه utc هست داخل تنظیمات وردپرس روی تهران بذارید و اگه تهران هست روی utc 0 و بعد بررسی کنید که مشکل همچنان هست یا خیر.

اگه از اسکیما استفاده میکنید ممکنه اون هم دخیل باشه. بهر حال باید دقیق بررسی کرد این مسئله رو.

سلام خیلی ممنون بخاطر پاسخ هاتون.

من این کاری که گفتید هم کردم و چک کردم اما مقابله timezone ها نوشته Asia/Tehran و چیزه دیگه ای نیست

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، narcos گفته است :

سلام خیلی ممنون بخاطر پاسخ هاتون.

من این کاری که گفتید هم کردم و چک کردم اما مقابله timezone ها نوشته Asia/Tehran و چیزه دیگه ای نیست

خواهش میکنم. خب الان داخل تنظیمات وردپرس، ناحیه زمانی رو روی UTC+0 قرار بدید و باز چک کنید داخل گوگل

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

خواهش میکنم. خب الان داخل تنظیمات وردپرس، ناحیه زمانی رو روی UTC+0 قرار بدید و باز چک کنید داخل گوگل

رفت عقب تر 6 ساعت شد 11 ساعت تقریبا دو برابر بنظرتون بذارم روی UTC-0 میشه پایین تر ؟

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، narcos گفته است :

رفت عقب تر 6 ساعت شد 11 ساعت تقریبا دو برابر بنظرتون بذارم روی UTC-0 میشه پایین تر ؟

داخل تاپیک دیگه ای گفتن منطقه زمانی ایران UTC+3:30 این رو چک کنم ببینم

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، narcos گفته است :

داخل تاپیک دیگه ای گفتن منطقه زمانی ایران UTC+3:30 این رو چک کنم ببینم

این حالت برای وقتی هست که timezone سرور ایران نباشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...