رفتن به مطلب

به هم ریختگی سایت در مرورگر فایرفاکس

پست های پیشنهاد شده

درود دویتان
من یه مشکل عجیب دارم. وقتی سایت رو باز می‌کنم همه چیز به هم ریخته است. هدر، تصاویر و کلا همه چیز. (تصویر زیر)

012.thumb.jpg.42ce85e36e5cf503eaa60aebf81dba0f.jpg

وقتی وارد پنل ادمین میشم سایت درست میشه. کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟!!!!!!!!!!!!!! (تصویر دوم)

001.thumb.jpg.6f58d46f6b67c00e731c3647125dd6fc.jpg

البته این مشکل فقط تو فایرفاکس هست. این رو هم بگم این مشکل وجود نداشت و امروز اینطوری شده.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، karimi گفته است :

البته این مشکل فقط تو فایرفاکس هست.

سلام

خیر فقط فایرفاکس نیست با کروم هم تست کردم همین مشکل رو داشت

این مشخصا مرتبط با قالب هست تغییر خاصی ایجاد نکردید؟ فایل های css قالبتون رو چک کنید، فایل فانکشن رو هم چک کنید.

---

یکبار هم افزونه هاتون رو غیر فعال کنید ممکنه بخاطر افزونه های فشرده سازی css و js باشه

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، karimi گفته است :

درود دویتان
من یه مشکل عجیب دارم. وقتی سایت رو باز می‌کنم همه چیز به هم ریخته است. هدر، تصاویر و کلا همه چیز. (تصویر زیر)

012.thumb.jpg.42ce85e36e5cf503eaa60aebf81dba0f.jpg

وقتی وارد پنل ادمین میشم سایت درست میشه. کسی تا حالا همچین مشکلی داشته؟!!!!!!!!!!!!!! (تصویر دوم)

001.thumb.jpg.6f58d46f6b67c00e731c3647125dd6fc.jpg

البته این مشکل فقط تو فایرفاکس هست. این رو هم بگم این مشکل وجود نداشت و امروز اینطوری شده.

سلام. این موردی که بهش برخوردید در اکثر مواقع مربوط به کش هست چون افزونه های کش، صفحات رو برای کاربرانی که لاگین هستن کش نمیکنن. برای همین وقتی وارد حساب کاربری میشید مشکلی ندارید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۲۸ در 22:30، yazdaniwp گفته است :

سلام. این موردی که بهش برخوردید در اکثر مواقع مربوط به کش هست چون افزونه های کش، صفحات رو برای کاربرانی که لاگین هستن کش نمیکنن. برای همین وقتی وارد حساب کاربری میشید مشکلی ندارید.

ممنون از پاسخ شما

من به تازگی افزونه کش رو به لایت اسپید تغییر دادم ول یپیش از این اصلا همچین مشکلی نداشتم. پس از غیرفعال سازیس افزونه هم هنوز این مشکل پابرجا بود. و نکته آخر اینکه این مشکل فقط تو فایرفاکس هست و مرورگرهای دیگه سایت رو درست نشون میدن.

باز افزونه کش رو تغییر می‌دم ببینم چی میشه.

البته روز گذشته سایت چند تا ارور داشت (مربوط به ووکامرس بود) وقتی برطرف کردم مشکل حل شد ولی امروز که آپدیت ووکامرس اومد باز این مشکل پیش اومد و اینبار با رفع اون ارورها هم باز درست نشد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۲۸ در 17:03، asadiy4n گفته است :

سلام

خیر فقط فایرفاکس نیست با کروم هم تست کردم همین مشکل رو داشت

این مشخصا مرتبط با قالب هست تغییر خاصی ایجاد نکردید؟ فایل های css قالبتون رو چک کنید، فایل فانکشن رو هم چک کنید.

---

یکبار هم افزونه هاتون رو غیر فعال کنید ممکنه بخاطر افزونه های فشرده سازی css و js باشه

درود بر شما

من با گوشی، کامپیوتر و لپ تاب چک کردم و فقط تو فایرفاکس مشکل داشت این هم از عجایبشه. همونطور که گفتم کد زیر مربوط به ووکامرس ارور داره:

foreach ( $states as $location ) {
			$location_codes   = explode( ':', $location->code );
			$location_parts[] = $all_states[ $location_codes[0] ][ $location_codes[1] ];
		} 

من اون رو به صورت کامنت درآوردم. مشکلی که پیش نمیاد مربوط به آدرس خرید هست برای همه کشورها.

الان افزونه کش قبلی رو نصب کردم ظاهره مشکل حل شده تا فردا ببینم چطوره. فکر کنم مشکل از افزونه لایت اسپید بود که احتمالا با قالب من سازگاری نداره.

با سپاس از وقتی که گذاشتید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...