رفتن به مطلب

رفع پیام "با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید."

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده در حال کار در محیط پیشخوان وردپرس بودم که به یکباره از محیط پیشخوام خارج شدم و حالا وقتی با اکانت admin واردحساب کاربریم میشم به عنوان مدیر کل شناخته نمیشه و نمیتونم به پشخوان دسترسی پیداکنم! و مثل یک کاربر عادی فقط به پروفایل کاربری دسترسی دارم!

و با این پیام مواجه میشم:

با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.

اقداماتی که برای حلش انجام دادم:

تغییر آدرس پوشه Plugins
فایل htaccess رو بررسی کردم.
فعال سازی حالت دیباگ وردپرس
File permissions  رو هم چک کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط yasweb
لینک به ارسال

نکته ای که الان به ذهنم رسید اینه که پلاگینهای امنیتی روی سایتم نصب هست.

به نظرتون بخاطر این پلاگین سطح دسترسیم کاهش پیداکرده؟

و اگر پاسختون "بله" هست، باید دیتابیس رو بررسی کنم؟

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، yasweb گفته است :

نکته ای که الان به ذهنم رسید اینه که پلاگینهای امنیتی روی سایتم نصب هست.

به نظرتون بخاطر این پلاگین سطح دسترسیم کاهش پیداکرده؟

و اگر پاسختون "بله" هست، باید دیتابیس رو بررسی کنم؟

سلام. وارد phpmyadmin بشید، داخل جدول wp_usermeta گزینه search رو بزنید. داخل گزینه meta_name عبارت %wp_capabilities% رو بزنید و برای meta_value عبارت %administrator% رو و جستجو کنید. اگه رکوردی پیدا نشد، دسترسی تون به هر دلیلی تغییر کرده که ممکنه بخاطر استفاده از افزونه ها و قالبهای نال شده باشه. بررسی کنید و اگه مشکل همین بود، راه حلش رو میگم خدمتتون.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۵/۲۸ در 14:52، yazdaniwp گفته است :

سلام. وارد phpmyadmin بشید، داخل جدول wp_usermeta گزینه search رو بزنید. داخل گزینه meta_name عبارت %wp_capabilities% رو بزنید و برای meta_value عبارت %administrator% رو و جستجو کنید. اگه رکوردی پیدا نشد، دسترسی تون به هر دلیلی تغییر کرده که ممکنه بخاطر استفاده از افزونه ها و قالبهای نال شده باشه. بررسی کنید و اگه مشکل همین بود، راه حلش رو میگم خدمتتون.

سلام وقت بخیر من همهمین مشکل رو دارم سرچ کردم و چیزی پیدا نشد 

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، imanmetal گفته است :

سلام وقت بخیر من همهمین مشکل رو دارم سرچ کردم و چیزی پیدا نشد 

سلام. همین مراحل رو انجام بدید و در صورتیکه مشکلتون حل نشد یک تاپیک جدید ایجاد کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

به انجمن خوش آمدید

بالاتر که توضیح داده شده!

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوست عزیز سلام بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام من هم این مشکلو دارم کاری که گفتید هم انجام دادم اما بعد از سرچ رکوردی پیدا نشد وقتی هم دیبلاگ و فعال کردم ارور زیرو میده لطفا راهنمایی کنید

Warning: Use of undefined constant new_product - assumed 'new_product' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/geochesh/kodomobekharam.ir/wp-content/plugins/secupress-pro/core/classes/common/class-secupress-singleton-results.php on line 340

Notice: Undefined index: page in /home/geochesh/kodomobekharam.ir/wp-content/plugins/secupress-pro/core/admin/admin.php on line 16

با عرض پوزش، شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...