رفتن به مطلب

دانلود به ازای دریافت ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

بنده افزونه ای میخام که کاربر وقتی روی دکمه دانلود کلیک کرد کادری باز بشه و ازش ایمیل بخاد برای نمایش دانلود

تو نت سرچ زدم چنتایی هستن ولی با فرم تماس  7 ترکیبی کار میکنه و  در ضمن ایمیل میفرسته

در سایتی استفاده شده که نمیدونم مجاز هستم لینک صفحه رو بزارم یا نه

اونجا وقتی روی لینک کلیک میکنی یه پاپ باز میشه و بعد از وارد کردن ایمیل هم دانلود میشه و هم لینک رو به ایمیل میفرسته

ممنون میشم بفرمایید همچین چیزی موجود هست اصلا یا باید کد نویسی بشه؟

با سپاس

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، HAMRAH گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

بنده افزونه ای میخام که کاربر وقتی روی دکمه دانلود کلیک کرد کادری باز بشه و ازش ایمیل بخاد برای نمایش دانلود

تو نت سرچ زدم چنتایی هستن ولی با فرم تماس  7 ترکیبی کار میکنه و  در ضمن ایمیل میفرسته

در سایتی استفاده شده که نمیدونم مجاز هستم لینک صفحه رو بزارم یا نه

اونجا وقتی روی لینک کلیک میکنی یه پاپ باز میشه و بعد از وارد کردن ایمیل هم دانلود میشه و هم لینک رو به ایمیل میفرسته

ممنون میشم بفرمایید همچین چیزی موجود هست اصلا یا باید کد نویسی بشه؟

با سپاس

سلام. وقت بخیر. من غالبا همون افزونه هایی که دیدید رو دیدم و فکر میکنم باید دست به کد بشید. اگه موردی که میخواید دسترسی دانلود بهش بدید، محصول ووکامرس هست که باید ثبت نام هم صورت بگیره بعد از دریافت ایمیل چون ووکامرس برای هر فایل و هر کاربر یک سطح دسترسی تعریف میکنه. اما اگه صرفا لینک دانلود هست، کار خیلی ساده تر خواهد بود و دو دستور ایجکس نیاز داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...