رفتن به مطلب

وب سرویس ووکامرس برای کاربران سایت

omidpaydar

پست های پیشنهاد شده

باسلام

ببخشید دوستان من میخوام یه داشبورد برای کاربران سایت ووکامرس با انگولار بنویسم. برای لاگین کاربران از افزونه jwt استفاده کردم و توکن لاگین برای هر کاربر گرفتم. چجوری میتونم پس از احراز هویت کاربر لیست سفارشاتش و مابقی اطلاعات رو از ووکامرس بصورت وب سرویس بگیرم؟ فکر میکنم از consumer_key و consumer_secret کار درستی نباشه من میخوام برای همه ی کاربرانی که لاگین کردم سفارشات خودشون رو با سطح دسترسی مناسب بهشون نشون بدم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

متوجه نشدم چرا گفتید استفاده از consumer_key و consumer_secret کار درستی نیست؟

البته اگر بصورت دیگه ای دارید کاربر رو وارد می کنید دیگه نیازی به این مورد نیست، اما اگر قرار هست از رست وردپرس استفاده کنید باید از consumer_key و consumer_secret استفاده کنید.

لینک به ارسال

آخه اگه در کلاینت از consumer_key و consumer_secret که مربوط به ادمین هست استفاده کنم این دو کلید پابلیک شده و برای همه قابل مشاهده است.

همچنین اگه از این روش استفاده کنم مثلا در سرویس دریافت سفارشات تمام سفارسشات مربوط به همه ی کاربران نمایش داده میشود در صورتی که میخوام فقط سفارشات مربوط به کاربری که لاگین کرده است رو فقط در خروجی داشته باشم..

لینک به ارسال

خب راه دیگه ای که دارید، اینه که بعد احرازی که انجام میدید، id کاربر رو بگیرید و براساس اون به دیتابیس کوئری بزنین و لیست رو بگیرید.

لینک به ارسال

یعنی این سرویس ها رو بصورت rest برای کاربران روی ووکامرس نداریم؟

چرا آخه؟؟؟؟

کاربر لاگین کرده و احراز شده چرا نباید بتونیم سرویس هایی که مربوط به مشتری هست رو کال کنیم؟

لینک به ارسال

ببینید میتونید بعد احراز براساس کاربر، سفارش هاش رو بگیرید:

/wp-json/wc/v2/orders?customer=آی دی کاربر

ولی شما از مسیری غیر مسیراصلی بخواید برید دسترسی به رست رو نخواهید داشت چون در رست احراز هویت نشدید و دسترسی ندارید.

مستندات

https://woocommerce.github.io/woocommerce-rest-api-docs

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...