رفتن به مطلب

فرم همکاری وردپرس با قابلیت ویرایش

پست های پیشنهاد شده

سلام ، وقت همگی دوستان بخیر
یه بخش میخوام درست کنم برای درخواست همکاری که افراد بتونن مشخصات و تخصص های خودشون رو ثبت کنن ، ( تا اینجاش که با یه فرم ساز اوکی میشه هیچی ) ،
میخوام افرادی که میخوان این فرم رو پر کنن عضو سایت بشن و بعدا بتونن فرم خودشون رو ویرایش کنن یا کلا درخواست همکاریشون رو لغو کنن .
چجوری میتونم این مورد رو درست کنم ؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، smz9999 گفته است :

سلام ، وقت همگی دوستان بخیر
یه بخش میخوام درست کنم برای درخواست همکاری که افراد بتونن مشخصات و تخصص های خودشون رو ثبت کنن ، ( تا اینجاش که با یه فرم ساز اوکی میشه هیچی ) ،
میخوام افرادی که میخوان این فرم رو پر کنن عضو سایت بشن و بعدا بتونن فرم خودشون رو ویرایش کنن یا کلا درخواست همکاریشون رو لغو کنن .
چجوری میتونم این مورد رو درست کنم ؟

سلام. وقت شما هم بخیر. نمیدونم منظورتون از این بخش چیه؟

در 7 دقیقه قبل، smz9999 گفته است :

( تا اینجاش که با یه فرم ساز اوکی میشه هیچی )

همه چیز به همین بخش برمیگرده. مثلا اگه از CF7 استفاده کنید، امکان استفاده از هوکهایی رو دارید که قبل از ارسال اطلاعات میشه اونها رو دریافت کرد و پردازش کرد. این پردازش میتونه ثبت نام باشه و یا ثبت اطلاعات کاربری.

سه راه هم برای پیاده سازی تخصص ها هست.

1- ذخیره اطلاعات هر فیلد در یک سطر جدول wp_usermeta

2- ذخیره کل اطلاعات تخصص کاربر در یک سطر wp_usermeta در قالب آرایه

3- ایجاد یک جدول اختصاصی به دیتابیس و مدیریت اون

برای دو روش اول، از توابع زیر استفاده میشه:

add_user_meta

update_user_meta

delete_user_meta

برای مورد سوم هم باید از WP_List_Table و فانکشن های مربوطه استفاده کنید.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۲۴ در 17:00، yazdaniwp گفته است :

سلام. وقت شما هم بخیر. نمیدونم منظورتون از این بخش چیه؟

همه چیز به همین بخش برمیگرده. مثلا اگه از CF7 استفاده کنید، امکان استفاده از هوکهایی رو دارید که قبل از ارسال اطلاعات میشه اونها رو دریافت کرد و پردازش کرد. این پردازش میتونه ثبت نام باشه و یا ثبت اطلاعات کاربری.

سه راه هم برای پیاده سازی تخصص ها هست.

1- ذخیره اطلاعات هر فیلد در یک سطر جدول wp_usermeta

2- ذخیره کل اطلاعات تخصص کاربر در یک سطر wp_usermeta در قالب آرایه

3- ایجاد یک جدول اختصاصی به دیتابیس و مدیریت اون

برای دو روش اول، از توابع زیر استفاده میشه:

add_user_meta

update_user_meta

delete_user_meta

برای مورد سوم هم باید از WP_List_Table و فانکشن های مربوطه استفاده کنید.

تشکر از پاسخگوییتون

بیشتر دنبال اینم که افزونه ای هست که کاری که میخوام رو انجام بده یا خیر ؟ ( از گرویتی فرم استفاده میکنم )

اگر نیست ، بی زحمت یه توضیحی بدین که مراحل کار چجوری میشه تا خودم انجام بدم.:wub:

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، smz9999 گفته است :

تشکر از پاسخگوییتون

بیشتر دنبال اینم که افزونه ای هست که کاری که میخوام رو انجام بده یا خیر ؟ ( از گرویتی فرم استفاده میکنم )

اگر نیست ، بی زحمت یه توضیحی بدین که مراحل کار چجوری میشه تا خودم انجام بدم.:wub:

خواهش میکنم. همین مواردی که در پاسخ قبلی گفتم مراحل انجام هستن. همگی رو هم لینک دادم که بتونید مستنداتش رو مطالعه کنید. متاسفانه افزونه ای سراغ ندارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...