رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر درون مطالب

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان
تصاویر تو مطالب نمایش داده نمیشه علاوه بر اون تصاویر شاخص فقط وقتی ماوس میره روش دیده میشه. این مشکل فقط تو pc هست و با گوشی مشکلی ندارم. تمام روشهای گفته شده تو وب رو رفتم کارساز نبود. افزونه توتال کش استفاده می کنم. تمام افزونه ها رو هم غیرفعال کردم نشد.
فقط در زمان لود نوشته یک لحظه تصویر دیده میشه.
کسی تجربه‌ای در این زمینه داره؟

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، karimi گفته است :

درود دوستان
تصاویر تو مطالب نمایش داده نمیشه علاوه بر اون تصاویر شاخص فقط وقتی ماوس میره روش دیده میشه. این مشکل فقط تو pc هست و با گوشی مشکلی ندارم. تمام روشهای گفته شده تو وب رو رفتم کارساز نبود. افزونه توتال کش استفاده می کنم. تمام افزونه ها رو هم غیرفعال کردم نشد.
فقط در زمان لود نوشته یک لحظه تصویر دیده میشه.
کسی تجربه‌ای در این زمینه داره؟

سلام

میتونه مشکل از ریسپانسیو بودن سایت داره از اونجا که در موبایل تصاویر نشون داده میشه مشکل از توابع نیست

در استایل ها css بررسی کنید

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، karimi گفته است :

ممنون از پاسختون ولی این مشکل جدیدا پیش اومده و قالب رو هم تغیر ندادم.

سلام. خطاهای کنسول مرورگر رو دیدید؟ استایلهاش رو inspect بگیرید و ببینید مشکل از کجاست. آدرس سایتتون رو هم اگه ممکنه به اشتراک بذارید تا بشه دقیق تر بررسی کرد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۵/۲۴ در 11:32، yazdaniwp گفته است :

سلام. خطاهای کنسول مرورگر رو دیدید؟ استایلهاش رو inspect بگیرید و ببینید مشکل از کجاست. آدرس سایتتون رو هم اگه ممکنه به اشتراک بذارید تا بشه دقیق تر بررسی کرد.

درود بر شما

با تغییر قالب مشکل حل میشه ولی من هیچ تغییری تو فایلهای قالب ایجاد نکردم.
آدرس سایت: anbaryar.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...