رفتن به مطلب

قرار گرفتن کد های اسکریپت بعد از تگ body

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشد
بنده یه قالب وردپرس واسه سایتم طراحی کردم و تابع wp_head رو هم دقیقا قبل از تگ head/ قرار دادم. اما الان وقتی که سایتم رو اجرا می‌کنم ، اسکریپت های Yoast Seo دقیقا بعد از تگ Body قرار می‌گیرند و قبل از اسکریپت ها هم دو تا   قرار گرفته که باعث شده ، هدر سایتم پایین تر از حد معمولش قرار بگیره. لطفا بهم کمک کنید.

کد های قالب رو هم به همراهش می‌فرستم ، دوستان خواهشا نگاهی بهش بندازید.

<!DOCTYPE html>
<html <?php language_attributes(); ?> data-theme="light">
<head>
 <meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>">
    <meta name="theme-color" content="#f2f2f2"/>
	<meta name="viewport" content="width=device-width, user-scalable=yes , initial-scale=1.0">
    <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge" />
    <title><?php wp_title(); ?></title>
    <script type="text/javascript" src="<?=get_template_directory_uri();?>/js/themeColor.js"></script>
<?php wp_head(); ?>
</head>
<body <?php body_class(); ?>>
    <header>
		<div id="backnavbar" class="backnavbar">
			<div id="navbarbg" class="navbarbg" onclick="getoutSidebar()"></div>
            <div id="list-container-bg" class="list-container-bg"></div>
            <div id="navbar" class="navbar">
              [...]

آدرس سایت هم https://bezafeh.ir هستش اونجا هم می‌تونید اسکریپت های یواست رو یک نگاهی بندازید.

نمیدونم این مورد تاثیری داره یا نه ، اما از روزی که قالب رو نصب کردم بازدید هام به شدت افت کردند. ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال

سلام مجدد.

پس از اینکه کلی با کد هام سر و کله زدم ، فهمیدم که دو چیز رو باید رعایت کنم تا اسکریپت ها درست سر جاشون قرار بگیره. درسته که هنوز هیچ پاسخی به سوال من داده نشده اما به هر حال ممکنه سوال فرد دیگری هم باشه. پس بهتره که کار هایی که انجام دادم رو بنویسم:

نکته اول این بود که اندکی بالا تر از تابع wp_head من از تگ title استفاده کردم که فهمیدم باید اون رو بعد از تگ title قرار بدم.

همچنین نباید قبل از کد های php برای نوشتن تابع wp_head و نوشتن تگ title ، هیچ گونه فاصله ای وجود داشته باشه.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، amirbakhshi1410 گفته است :

سلام مجدد.

پس از اینکه کلی با کد هام سر و کله زدم ، فهمیدم که دو چیز رو باید رعایت کنم تا اسکریپت ها درست سر جاشون قرار بگیره. درسته که هنوز هیچ پاسخی به سوال من داده نشده اما به هر حال ممکنه سوال فرد دیگری هم باشه. پس بهتره که کار هایی که انجام دادم رو بنویسم:

نکته اول این بود که اندکی بالا تر از تابع wp_head من از تگ title استفاده کردم که فهمیدم باید اون رو بعد از تگ title قرار بدم.

همچنین نباید قبل از کد های php برای نوشتن تابع wp_head و نوشتن تگ title ، هیچ گونه فاصله ای وجود داشته باشه.

سلام. ببینید اگه قالبتون صرفا برای بلاگ هست این کاری که کردید اوکی هست، ولی بعید میدونم با یواست همخوانی داشته باشه و البته اگه فروشگاهی و... باشه یه مقدار متفاوته. wp_title کلا برای سیستم بلاگ هست فلسفه وجودیش.

یک هدر استاندارد، چیزی شبیه به این هست:

<!doctype html>
<html dir="rtl" lang="fa-IR">
<head>
	<meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>">
	<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no, maximum-scale=1.0, user-scalable=no">
	<meta name="author" content="Hamid Reza Yazdani">
	<link rel="shortcut icon" type="image/png" href="favicon src">
	<?php wp_head(); ?>
</head>
<body <?php body_class(); ?>>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...