رفتن به مطلب

عدم شناسایی محتوا توسط یواست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز مشکل من با افزونه یواست اینکه وقتی مثلاً میرم پست تایپ هاروسئو کنم افزونه شناسایی نمی کنتش آیاکسی می‌تونه با کدنویسی مشکل منو حل کنه آخه خیلی گیر کردم توش

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، سجاد نصر گفته است :

سلام دوستان عزیز مشکل من با افزونه یواست اینکه وقتی مثلاً میرم پست تایپ هاروسئو کنم افزونه شناسایی نمی کنتش آیاکسی می‌تونه با کدنویسی مشکل منو حل کنه آخه خیلی گیر کردم توش

سلام، چک کنید توی تنظیمات یواست >> ظاهر جستجو >> انواع محتوا برای اون پست‌تایپ مد نظرتون گزینه‌ی نمایش تنظیمات سئو برای ... فعال باشه، چون توی دوتا سایت که چک کردم یواست برای پست‌تایپ‌ها هم فعال بود.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، سجاد نصر گفته است :

سلام. افزونه یواست بصورت پیشفرض همه CPT ها رو شناسایی میکنه. از منوی سئو > ظاهر جستجو > انواع محتوا بررسی کنید که تنظیمات یواست برای CPT مورد نظر فعال هست یا خیر.

ویرایش شده توسط yazdaniwp
لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، فرشاد گوهری گفته است :

سلام، چک کنید توی تنظیمات یواست >> ظاهر جستجو >> انواع محتوا برای اون پست‌تایپ مد نظرتون گزینه‌ی نمایش تنظیمات سئو برای ... فعال باشه، چون توی دوتا سایت که چک کردم یواست برای پست‌تایپ‌ها هم فعال بود.

سلام ممنونم فرشاد جانم محبت کردی

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. افزونه یواست بصورت پیشفرض همه CPT ها رو شناسایی میکنه. از منوی سئو > ظاهر جستجو > انواع محتوا بررسی کنید که تنظیمات یواست برای CPT مورد نظر فعال هست یا خیر.

سلام ممنونم یزدان جانم فدای محبتت

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، سجاد نصر گفته است :

دوستان سلام مجدد این 2تصویررو ببینید همه چی اوکی هست ولی نمیدونم چرا بعضی چیزها رو شناسایی می کنه بعضی هارو نه فکر کنم برنامه نویسی می خواد درسته؟

Screenshot_2020-08-12 ظاهر جستجو - Yoast SEO ‹ نمایندگی ایران خودرو۲۰۷۳نصر — وردپرس.png

Screenshot_2020-08-12 Edit Car ‹ نمایندگی ایران خودرو۲۰۷۳نصر — وردپرس.png

سلام. یواست کلا فقط محتوا رو میشناسه نه meta data ها رو. برای بخش های دیگه نیاز هست کدنویسی کنید. البته اصلا مهم نیست. اگه شما تگها رو درست نمایش بدید در خروجی کاملا اوکی هست. اسکیما هم خیلی کمک میکنه برای CPT هایی که متادیتای زیادی دارن تا گوگل متوجه بشه که محتوای شما چی هست.

لینک به ارسال
در هم اکنون، yazdaniwp گفته است :

سلام. یواست کلا فقط محتوا رو میشناسه نه meta data ها رو. برای بخش های دیگه نیاز هست کدنویسی کنید. البته اصلا مهم نیست. اگه شما تگها رو درست نمایش بدید در خروجی کاملا اوکی هست. اسکیما هم خیلی کمک میکنه برای CPT هایی که متادیتای زیادی دارن تا گوگل متوجه بشه که محتوای شما چی هست.

سپاسگذارم

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، سجاد نصر گفته است :

سپاسگذارم

خواهش میکنم. سلامت و موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...