رفتن به مطلب

نمایش یک view کاستومایز شده در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.

فکر میکنم بیشتر شما توی سایت ها دیدید که یک دکمه ای پایین صفحه میاد برای چت با مدیران سایت  یا یه همچین چیزی.من دوست دارم خودم یه پلاگینی برای وردپرس بسازم که اینکار رو بکنه. 

کد های ارسال و دریافت پیام و .. رو نوشتم و درست کار میکنه. مشکل اصلی من نمایش دادن کد توی وردپرس هست.هر کاری میکنم یا استایل هام به هم میریزه یا میره زیر چند تا view دیگه که مال خود سایته مثل پست ها و اسلایدر و ...

خوشحال میشم کمک کنید . ........... توی پلاگین هم اینوری نمایش میده که بهترین حالت نمایشش هست :::::::::::::::

add_action("wp_footer",'footer');

function footer(){ require_once 'sitePage/index.php'; }

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، HusseinDTS گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید.

فکر میکنم بیشتر شما توی سایت ها دیدید که یک دکمه ای پایین صفحه میاد برای چت با مدیران سایت  یا یه همچین چیزی.من دوست دارم خودم یه پلاگینی برای وردپرس بسازم که اینکار رو بکنه. 

کد های ارسال و دریافت پیام و .. رو نوشتم و درست کار میکنه. مشکل اصلی من نمایش دادن کد توی وردپرس هست.هر کاری میکنم یا استایل هام به هم میریزه یا میره زیر چند تا view دیگه که مال خود سایته مثل پست ها و اسلایدر و ...

خوشحال میشم کمک کنید . ........... توی پلاگین هم اینوری نمایش میده که بهترین حالت نمایشش هست :::::::::::::::

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید، در مورد استایل‌هاتون، یه اینسپکت بگیرید ببینید درست توی صفحه فراخوانی شده؟ در مورد این هم که میره زیر بقیه‌ی المان‌ها باید به استایلش z-index بدید.

اگر کدتون خیلی طولانی نیست می‌تونید اینجوری هم بنویسیدش:

function footer_chat(){ 
	?>

//کدهایی که باید در فوتر نمایش داده بشه		

<?php
}
add_action('wp_footer','footer_chat');

نمی‌دونم دقیقا متوجه منظورتون شدم یا نه، اگر مشکلتون چیز دیگه‌ای هست لطفا یه مقداری واضح‌تر توضیح بدید یا لینک بذارید که بررسی بشه.

توجه: این کد صرفا یه المان رو به انتهای سایت اضافه می‌کنه (معمولا برای وقتی کاربرد داره که بخواین این دکمه‌ی چتتون به شکل شناور روی صفحه باشه) اگر می‌خواین دقیقا محل نمایشش دست خودتون باشه می‌تونید به شکل شورت‌کد بنویسیدش و هرجا خواستید فراخوانیش کنید.

لینک به ارسال

سلام.ممنون بابت پاسختون. قبلا یه جایی خونده بودم که باید از z-index استفاده بشه و وقتی استفاده میکنم خیلی فرقی نمیکنه .یعنی یه کم بد تر میشه.اسلاید کاملا میاد روش ::DeepinScreenshot_select-area_20200813171433.thumb.png.fcd8e38bba2247a4b57c9dbafa5d8166.png

قبلا نوشته ها مثل اون mkOnline میومد روش .توی کامپیوتر زیاد معلوم نبود ولی وقتی توی گوشی میدیدی خیلی معلوم بود.این روش هم در قالب های مختلف یک جور نمایش نمیده. کدی نیست که بشه این ویو رو به تم اضافه کرد؟ یا یه همچین چیزی.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، HusseinDTS گفته است :

سلام.ممنون بابت پاسختون. قبلا یه جایی خونده بودم که باید از z-index استفاده بشه و وقتی استفاده میکنم خیلی فرقی نمیکنه .یعنی یه کم بد تر میشه.اسلاید کاملا میاد روش ::

قبلا نوشته ها مثل اون mkOnline میومد روش .توی کامپیوتر زیاد معلوم نبود ولی وقتی توی گوشی میدیدی خیلی معلوم بود.این روش هم در قالب های مختلف یک جور نمایش نمیده. کدی نیست که بشه این ویو رو به تم اضافه کرد؟ یا یه همچین چیزی.

من متاسفانه دقیقا متوجه منظورتون نمیشم، مگه نمی‌خواین این باکس چت کامل بیاد روی همه‌ی لایه‌های سایت؟ برای اینکار باید مقدار z-index رو یه عدد بیشتر از خود اسلایدر یا المان والد اسلایدر قرار بدید (اگر براتون امکانش هست لطفا لینک بدید که بتونم دقیق‌تر بررسی کنم)

در خصوص نمایش در قالب‌های مختلف از نظر استایل منظورتونه یا اینکه توی فانکشن قالب گذاشتید کدتون رو؟ برای درج کدهای اختصاصی خودتون می‌تونید از این پلاگین استفاده کنید که دیگه وابسته به قالب نباشه:

https://wordpress.org/plugins/code-snippets/

لینک به ارسال

بزارید اینطوری بگم.این z-index رو وقتی که تنظیم میکنی حتی اگه روی بالا ترین حد بزاری میاد روی سایت (با تشکر از شما که گفتید باید مقداری زیاد باشه چون سایت های خارجی نوشته بوند یه باید روی ۱- باشه ) اگه توی عکس دقت کنید اندازه ها درست نیست برای مثال اول دکمه ی ارسال که میبینید سمت راست دیالوگ بوده. به عبارتی دیگه وقتی z-index رو توی سی اس اس اضافه میکنم بقیه استایل هام به هم میریزه که با یکمی سرچ درست میشه.

ممنون از پاسخ گویی خوبتون چون واقا این موضوع رو هرجا که سرچ کردم راهی براش پیدا نکردم.باز هم تشگر :)

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، HusseinDTS گفته است :

بزارید اینطوری بگم.این z-index رو وقتی که تنظیم میکنی حتی اگه روی بالا ترین حد بزاری میاد روی سایت (با تشکر از شما که گفتید باید مقداری زیاد باشه چون سایت های خارجی نوشته بوند یه باید روی ۱- باشه ) اگه توی عکس دقت کنید اندازه ها درست نیست برای مثال اول دکمه ی ارسال که میبینید سمت راست دیالوگ بوده. به عبارتی دیگه وقتی z-index رو توی سی اس اس اضافه میکنم بقیه استایل هام به هم میریزه که با یکمی سرچ درست میشه.

ممنون از پاسخ گویی خوبتون چون واقا این موضوع رو هرجا که سرچ کردم راهی براش پیدا نکردم.باز هم تشگر :)

سلام. ببینید z-index فقط روی اِلِمانهایی اعمال میشه که position شون برابر با یکی از این مقادیره:

absolute, relative, fixed, sticky

اما برای چنین چیدمانی باید از fixed یا sticky استفاده کنید. اینجوری در واقع جایگاه اون المان رو نسبت به صفحه تعریف میکنید و نه المانهای دیگه.

مورد دیگه اینکه ما سه بُعد داریم:

1- x یا جایگاه افقی که با left, right, float ,... تغییر میکنه.

2- y یا جایگاه عمودی که با top, bottom, ... تغییر میکنه.

3- z که بعد سوم هست و جایگاه ارتفاعی رو مشخص میکنه. قاعدتا هر چه z-index بیشتر باشه مقدارش، المانی که بهش این رو میدید نسبت به بقیه از نظر بعد سوم بالاتر قرار میگیره.

این آموزش بهتون کمک میکنه:

https://www.w3schools.com/css/css_positioning.asp

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...